Na Čtvrti 1659/22a, Ostrava-Jih, Ostrava

Liposukce • Od 20 000 Kč +6 Více

Modelace prsou • 42 000 Kč

Operace očních víček • Od 11 500 Kč

Plastická operace nosu • 35 000 Kč

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

45 000 Kč

Od 20 000 Kč

42 000 Kč

Od 11 500 Kč

35 000 Kč

63 000 Kč

Ambulance plastická chirurgie

V roce 1994 jsem ukončil studium na lékařské fakultě University Palackého v Olomouci, obor všeobecné lékařství. Mezi lety 1994 až 1999 jsem pracoval ...

• plastická chirurgie

Umístění: Ambulance plastická chirurgie modelace prsou

Za mě patří panu doktoru Kempnému velké díky. Dvacet let jsem se svými prsy nebyla spokojená... Po konzultaci s neskutečně milým a lidským doktorem jsme si domluvili termín a před Vánoci jsem podstoupila redukci s modelací. Celý tým moc příjemný! Prsa mám krásná! Pan doktor odvedl úžasnou práci a já se po X letech mohu dívat s dobrým pocit i do zrcadla! Dnes proběhla kontrola po třech měsících a já nemohu říct ani slovo špatně! Opravdu doporučuji! Pan doktor Kempný je úžasný profesionál! Moc děkuji!

Umístění: Ambulance plastická chirurgie operace očních víček

byla jsem u pana doktora na upravě hornich a dolnich viček pře 4 lety, zvolila pana doktora protože me kamaradce udělal to fakt perfektni, což nemužu řict o sobě,
jde to moc vidět,že mam vička po upravě, bez mejkapu nemužu chodit a hejhorši že nejde to vratit zpatky .... moc nedoporučuji pana doktora

Umístění: Ambulance plastická chirurgie plastická operace nosu

Můžu všem doporučit pana doktora, ochotný a milý personál, skvělý pán anesteziolog. Vy kdo přemýšlíte o plastické operaci, neváhejte. Operace vůbec nebolí. A mudr. Kempný je borec! Jestli do budoucna budu chtít vylepšit, tak už jedině v Medicent. Díky za vše

Umístění: Ambulance plastická chirurgie Jiný

Pan doktor Kempný je nejen naprosto úžasný plastický chirurg, ale i umělec a velký sympaťák. Na klinice profesionální tým, úžasný přístup. Zlaté ruce pana doktora vám všem, kteří ještě váháte, kam se svým problémem zamířit, DOPORUČUJI !!!

Umístění: Ambulance plastická chirurgie Jiný

Byl jsem na operaci odstátých ušních boltců . Ačkoliv jsem stresař a před operací jsem měl strach , tak samotná operace proběhla v pohodě a to díky profesionalitě jak samotného pana doktora Kempného , tak anesteziologům , kteří mi vše vysvětlili jak bude operace probíhat . Děkuji .A všem doporučuji.

Umístění: Ambulance plastická chirurgie zvětšení prsou

Mám u Dr. Kempného za sebou už 2 zákroky (augmentaci a abdominoplastiku). Přístup, odvedená práce, zájem o pacienta i vtip pana doktora z něj dělají velkého lékaře i člověka. Z celého srdce doporučuji.

Umístění: Ambulance plastická chirurgie

100 % profesionalita a spokojenost. Pan Kempny je velice mily a zkušeny. Jen mužu doporučit. Dekuju vam pane doktore.

Umístění: jiné místo modelace prsou

Pred par mesici jsem postoupila modelaci prsou.Po 2 dětech mam zase prsa pevná a krasna,jsem nadmíru spokojena.Těším se a verim,ze dalsi operace která me ceka bude ze stejným vysledkem. Pan dr. Kempny,je úžasný a milý člověk, urcite doporucuji. Eva B.

Umístění: Ambulance plastická chirurgie Rekostrukce palce na pravé ruce po amputaci

Dobrý den. Rád bych se podělil o svou zkušenost s panem doktorem. V roce 2004 jsem si dělobuchem amputoval palec na pravé ruce. V roce 2005 mi pan doktor provedl přenos palce z nohy na ruku. Před samotnou operaci mě samozřejmě seznámil se všemi pro a proti. Bylo jen na mém rozhodnutí zda toto podstoupím.Operace se povedla, protože jsem byl v péči opravdových odborníků. Ty pacienti, kteří si tu stěžují, by měli mít trošku pokory a měli by si uvědomit, že ne vždy vše jde za peníze. Po zakroku pana doktora plnohodnotně dělám vše na co si vzpomenu. Pacient by prvořadně měl svému lékaři věřit, pokud ne ať vyhledá někoho jiného.

Umístění: Ambulance plastická chirurgie Otoplastika

Úžasný doktor, který svoji práci odvádí na 100%. Jako každý zde, i já jsem si přečetl hodnocení pana doktora a kliniky, a můžu sám za sebe říct, že všechny pozitivní recenze jsou na místě. Nebojím se použít i slovní spojení, že jsem se zde cítil pomalu jako doma, protože jsem se setkal se strašně příjemným personálem, a k tomu zlaté ruce pana doktora, který mi opravdu udělal radost, protože mi udělal otoplastiku podle mých představ, a kvůli tomu přece tyto doktory vyhledáváme. Za mě jednoznačně doporučuji.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry vecer mela bych zajem o zmenseni bricha asi se jedna o liposukci a zajimalo by me kolik by me tento zakrok vysel aspon priblizne dekuji za odpoved Radka

Dobry den, orientačně 25 tis, nicméně vše je nutno orobrat na konzultaci na Klinice Medicent v Ostravě. Pěkný den přeje dr.t.kempný

MUDr. Tomáš Kempný

Dobrý den.
Už od svého mládí sním o plastické operaci nosu. Teď, když už mám " vypiplané" tři děti, bych si na tento sen chtěla sáhnout.
Ale mám strašný strach nechat je doma a jít dobrovolně pod nůž " jen kvůli parádě ". Ta zodpovědnost.....
Prosím, jak moc náročná je kompletní operace nosu vzhledem k organismu? Nemyslím estetickou stránku.....

Strach je jediné, co mě brzdí. Zároveň to přání je jediné, které mě provází již dvacet let.....
Děkuji mnohokrát za odpověď.

Jak je uvedeno výše, jen bych doplnil, délka operace je cca 1,5 hodiny. dr.t.kempny

MUDr. Tomáš Kempný