Umístění: Odborný lékař plastická chirurgie Otoplastika

Úžasný doktor, který svoji práci odvádí na 100%. Jako každý zde, i já jsem si přečetl hodnocení pana doktora a kliniky, a můžu sám za sebe říct, že všechny pozitivní recenze jsou na místě. Nebojím se použít i slovní spojení, že jsem se zde cítil pomalu jako doma, protože jsem se setkal se strašně příjemným personálem, a k tomu zlaté ruce pana doktora, který mi opravdu udělal radost, protože mi udělal otoplastiku podle mých představ, a kvůli tomu přece tyto doktory vyhledáváme. Za mě jednoznačně doporučuji.

Raisova 11/903, Ostrava
Odborný lékař plastická chirurgie (mapa)

Umístění: MEDICOM Clinic

pokusím se napsat opravdu pro mne smutnou zkušenost s tímto doktorem.
Už při prvním kontaktu jsem chtěl tuto kliniku opustit před operací. Ukázal jsem panu doktorovi oblast na hlavě, kterou bych chtěl nejvíce zahustit, připadalo mi, že mne vůbec neposlouchá.
Během operace jsem cítil, že mi vlasové kořínky vsazuje úplně jinde, než chci. Proto jsem požádal o zrcadlo, že to ukáži znovu, přesně. Odpovědí bylo, že žádné zrcadlo nemají a že se mám vyfotit na svůj telefon.
Musel jsem se tedy vyfotit a znovu jim oblast, kterou chci zahustit, ukázat.
Na všech ostatních klinikách dávají po operaci na hlavu bandáž, čelenku, jinou ochranu, aby do míst transplantovaných vlasů nepronikly sluneční paprsky, aby se zabránilo případné infekci, znečištění.
Následující den mi měla být asistenty šetrně umyta hlava, ale k ničemu takto slíbenému nedošlo.
Poslali mne hned domů, kdy jsem cestoval nijak omytý a nijak chráněný až do Brna, kdy celou dobu pálilo slunce.
Pět dnů jsem se cítil extrémně nekomfortně s opuchlou hlavou.
Už mám po operaci skoro 5 měsíců a žádný výrazný výsledek nepozoruji. Volal jsem panu Kempnému a na mé stížnosti reagoval s posměchem.
Dále mi už telefony nezvedá. Je mi líto, že jsem zvolil tuto kliniku, za nemalé peníze!!!Mohl jsem navštívit kohokoliv jiného a přístup, průběh a výsledek by byl stoprocentně lepší!

Umístění: Odborný lékař plastická chirurgie Korekce dolních víček

Výborný přístup,ochota,profesionalita.
Operace proběhla v pořádku a s výsledkem jsem maximálně spokojena.
Pana doktora a kliniku můžu jen a jen doporučit.

Umístění: MEDICOM Clinic zvětšení prsou

Pred měsícem jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Kempného. Prsa jsem neměla téměř žádná a pan doktor mi diagnostikoval tuberozní prsa. Konzultace i samotná operace proběhla velice rychle a pan doktor mi doslova vykouzlil nádherná, přirozená prsa na jeho klinice v Ostravě, kde se o mě on a jeho personál nad míru starali. Po operaci jsem neměla žádné problémy a i minimální bolesti (dle mého očekávání). Pan doktor byl milý a všechno mi vysvětlil, tak abych věděla co mě čeká. I přes původní nevzhledné “prsa” mám krásné prsa bez náznaku předchozí deformace. Panu doktorovi moc děkuji, že se díky jeho zákroku cítím konečně jako žena. Nemohla jsem si vybrat lepšího operanta. Pan doktor překonal mé očekávání a jeho práci obdivuje mé blízké okolí, které nechápe, jak mohl něco takového dokázat, jelikož prsa jsou témeř bez jizviček a sebemenšiho náznaku zásahu chirurgem. Moc děkuji a všem moc doporučuji :) Barbora J.

Umístění: MEDICOM Clinic

Jedinečný přístup, příjemné prostředí, úžasný a milý personál, krásná klinika a samozřejmě skvělá práce pana MUDr. Kempného.

Pana Kempného nedoporučuji, požadoval jsem po něm pouze základní informace ohledně zákroku operace horních víček. Pana Kempného zajímaly od první chvíle pouze peníze, bez lidského přístupu.. Nakonec mi sdělil, že mi chybí rozum... Celou komunikace s panem Kempným můžu doložit.

Pane Malík,
jsem velmi rád, že jsem Vás tak dobře odhadl a odmítl jen na základě cca 5-ti mailů v sobotu večer a jednoho telefonátu, kdy jsme se o ceně výkonu ani nebavili. Přesto Vám přeji nalézt někoho dle Vašeho gusta.
dr.T.Kempný

Pana doktora můžu jen vřele doporučit i jeho personál.lidsky i profesionální přístup a bezvadně odvedená práce. Podstoupila jsem zvětšení prsou a můžu říct že opravdu umělecké dílo a to nepřeháníme.muzu jen vřele doporučit ještě jednou moc díky panu doktorovi.kvetka maňáskova.

V dubnu 2016 jsem podstoupila operaci - zmenseni prsou. Vse se povedlo. MUDr. Kempny byl skvely. Vse mi predem vysvetlil. Je to opravdovy profesional a lekar na svem miste. Mohu jen chvalit jak lekare tak cely jeho tym. Vsichni jste byli skveli a moc Vam vsem dekuji.regina goralikova

U pana doktora Kempného jsem podstoupila otoplastiku a nemám jedinou výtku. Pan doktor provedl špičkovou práci, uši mám již po týdnu krásně zahojené, netrápí mě žádné dlouhodobé obvazy ani omezení. Mimo to je pan Kempný velice zábavný a sympatický člověk. Za mě perfektní!

V roce 2005 jsem měl traumatickou amputaci prave ruky v zapesti při praci na obstřihavacim lisu. Když mě rychla dovezla do FN Ostrava přišel mudr. Tomaš Kempny a zdělil mi že pokud nejsem klavirni virtuoz tak se nemam čeho bat a všechno ostatni zvladnu, čimž mě opravdu uklidnil. Po replantovani ruky nazpět se mi i nadale věnoval na 100% a jeho přistup mi nejednou dokazal zvednut naladu a navic to pro mě byla obrovska psychicka podpora. Dneska naprosto bez problemu jezdim na motorce a věnuju se všemu s naprosto minimalnim omezenim. Pan doktor je pro mě ta největši kapacita mezi lekaři a hlavně mu vděčim za vše co pro mě udělal diky čemuž jsem se mohl vratit do běžneho života.

Umístění: MEDICOM Clinic

pokusím se napsat opravdu pro mne smutnou zkušenost s tímto doktorem.
Musel jsem se tedy vyfotit a znovu jim oblast, kterou chci zahustit, ukázat.
Pět dnů jsem se cítil extrémně nekomfortně s opuchlou hlavou.

Umístění: Odborný lékař plastická chirurgie Korekce dolních víček

Výborný přístup,ochota,profesionalita.
Operace proběhla v pořádku a s výsledkem jsem maximálně spokojena.
Pana doktora a kliniku můžu jen a jen doporučit.

Umístění: MEDICOM Clinic zvětšení prsou

Pane Malík,
dr.T.Kempný

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry vecer mela bych zajem o zmenseni bricha asi se jedna o liposukci a zajimalo by me kolik by me tento zakrok vysel aspon priblizne dekuji za odpoved Radka

Dobry den, orientačně 25 tis, nicméně vše je nutno orobrat na konzultaci na Klinice Medicent v Ostravě. Pěkný den přeje dr.t.kempný

MUDr. Tomáš Kempný

• Dobry vecer chodim k ortopedovi s bolestmi zad mam velke prsa a pan doktor se zminil o operaci prsou na zmenseni chtela bych se zeptat co takova operace obnasi a jak probiha a zda to neboli dekuji za odpoved s pozdravem

Dobry den, všemu předchází konzultace, v Ostravě na Klinice Medicent, Na čtvrti 22 nebo v Kojetině. V den příchodu na kliniku operace, hospitalizace jednu noc, kontrola za 10- 14 dni, stehy jsou vstřebatelné, podprsenka 3 měsíce. Pokud máte zájem, dejte mi vědětdr.t.kempny

• plastická chirurgie