MUDr.

Tomáš Kempný verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• L
    Umístění: Odborný lékař plastická chirurgieSlužby: Korekce dolních víček

Výborný přístup,ochota,profesionalita.
    Operace proběhla v pořádku a s výsledkem jsem maximálně spokojena.
    Pana doktora a kliniku můžu jen a jen doporučit.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Monika Adámková
    Monika Adámková
    Chirurg, Plastický chirurg
    Tř. 17. listopadu 1790, Ostrava
    Vynikající odborník na danou problematiku,empatická,člověk a profesionál na správném místě. V mém případě přesná… Více

Vladislav Netočný

Smetanovo náměstí 7, Ostrava

Lubomír Raška
    Lubomír Raška
    Velká, Ostrava
    Byla jsem na odstranění mateřských znamének. Pan doktor je velice profesionální, milý a vstřícný. Sestry taktéž.… Více

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Tomáš Kempný
    Tomáš Kempný
    Zlín
    Dobrý den, kontrola a ev. Z plastika dle nálezu. t.kempny

Hodnocení pacientů

• L
      Umístění: Odborný lékař plastická chirurgieSlužby: Korekce dolních víček

Výborný přístup,ochota,profesionalita.
      Operace proběhla v pořádku a s výsledkem jsem maximálně spokojena.
      Pana doktora a kliniku můžu jen a jen doporučit.

• Umístění: MEDICOM ClinicSlužby: zvětšení prsou

Pred měsícem jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Kempného. Prsa jsem neměla téměř žádná a pan doktor mi diagnostikoval tuberozní prsa. Konzultace i samotná operace proběhla velice rychle a pan doktor mi doslova vykouzlil nádherná, přirozená prsa na jeho klinice v Ostravě, kde se o mě on a jeho personál nad míru starali. Po operaci jsem neměla žádné problémy a i minimální bolesti (dle mého očekávání). Pan doktor byl milý a všechno mi vysvětlil, tak abych věděla co mě čeká. I přes původní nevzhledné “prsa” mám krásné prsa bez náznaku předchozí deformace. Panu doktorovi moc děkuji, že se díky jeho zákroku cítím konečně jako žena. Nemohla jsem si vybrat lepšího operanta. Pan doktor překonal mé očekávání a jeho práci obdivuje mé blízké okolí, které nechápe, jak mohl něco takového dokázat, jelikož prsa jsou témeř bez jizviček a sebemenšiho náznaku zásahu chirurgem. Moc děkuji a všem moc doporučuji :) Barbora J.

• B
      Umístění: MEDICOM Clinic

Jedinečný přístup, příjemné prostředí, úžasný a milý personál, krásná klinika a samozřejmě skvělá práce pana MUDr. Kempného.

• I

Pana Kempného nedoporučuji, požadoval jsem po něm pouze základní informace ohledně zákroku operace horních víček. Pana Kempného zajímaly od první chvíle pouze peníze, bez lidského přístupu.. Nakonec mi sdělil, že mi chybí rozum... Celou komunikace s panem Kempným můžu doložit.

Tomáš Kempný2018-02-26

Pane Malík,
      jsem velmi rád, že jsem Vás tak dobře odhadl a odmítl jen na základě cca 5-ti mailů v sobotu večer a jednoho telefonátu, kdy jsme se o ceně výkonu ani nebavili. Přesto Vám přeji nalézt někoho dle Vašeho gusta.
      dr.T.Kempný

• Pana doktora můžu jen vřele doporučit i jeho personál.lidsky i profesionální přístup a bezvadně odvedená práce. Podstoupila jsem zvětšení prsou a můžu říct že opravdu umělecké dílo a to nepřeháníme.muzu jen vřele doporučit ještě jednou moc díky panu doktorovi.kvetka maňáskova.

• V dubnu 2016 jsem podstoupila operaci - zmenseni prsou. Vse se povedlo. MUDr. Kempny byl skvely. Vse mi predem vysvetlil. Je to opravdovy profesional a lekar na svem miste. Mohu jen chvalit jak lekare tak cely jeho tym. Vsichni jste byli skveli a moc Vam vsem dekuji.regina goralikova

• K

U pana doktora Kempného jsem podstoupila otoplastiku a nemám jedinou výtku. Pan doktor provedl špičkovou práci, uši mám již po týdnu krásně zahojené, netrápí mě žádné dlouhodobé obvazy ani omezení. Mimo to je pan Kempný velice zábavný a sympatický člověk. Za mě perfektní!

• V roce 2005 jsem měl traumatickou amputaci prave ruky v zapesti při praci na obstřihavacim lisu. Když mě rychla dovezla do FN Ostrava přišel mudr. Tomaš Kempny a zdělil mi že pokud nejsem klavirni virtuoz tak se nemam čeho bat a všechno ostatni zvladnu, čimž mě opravdu uklidnil. Po replantovani ruky nazpět se mi i nadale věnoval na 100% a jeho přistup mi nejednou dokazal zvednut naladu a navic to pro mě byla obrovska psychicka podpora. Dneska naprosto bez problemu jezdim na motorce a věnuju se všemu s naprosto minimalnim omezenim. Pan doktor je pro mě ta největši kapacita mezi lekaři a hlavně mu vděčim za vše co pro mě udělal diky čemuž jsem se mohl vratit do běžneho života.

• U pana doktora jsem byla pred rokem na augmentaci prsou. Vse se podarilo skvele a me se tim zlepsila zivotni kvalita minimalne o 50%. Muzu vrele doporucit, pan doktor je zkuseny profesional , ale velmi lidsky a vstricny. Jeho tym krasnych sestricek funguje skvele, pece o pacienty na jeho klinice v Ostrave je jedinecna. Chapeau !

• Dobrý den.K panu doktorovi je těžké mít jakýsi profesní odstup.Působí tak přátelsky,že v něj hned získáte důvěru.Jeho tým je složen ze samých krásných a příjemných sester.Ale co je nejdůležitější odvádí více než 100% práci a můžete se na něj kdykoliv obrátit jak po telefonu tak přez fb.Podstoupil jsem u něj dvě operace a můj život se zlepšil o 500%.To nepřeháním.Dejte na jeho rady má zvláštní cit a zlaté ruce.
      Mgr Lubomír Krhut