Tomáš Hrubý, psycholog Ostrov

Mgr. Tomáš Hrubý

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

T.G.M 623/12, 360 01 Karlovy Vary, Ostrov
Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Krize ve vztahu

Umístění: Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková Jiný

Do ordinace jsem přišla s pocitem,
že pro mě není reálná pomoc.
Velmi ráda jsem se spletla,
samozřejmě s velkou vděčností si vážím lidského a odborného zásahu do mého života v pravý čas.
Každou terapií získávám více potřebné pomoci pro mé každodenní fungování a je to obrovská úleva.
Velký kus cesty mě ještě čeká,
ale dnes vím,
že se mnou moji nelehkou situaci sdílí skvělý psycholog Mgr. Tomáš Hrubý,
který mi dává naději a hlavně tolik užitečné,
srozumitelné rady,
které mi může poskytnout jenom odborník ve své profesi a za to VÁM Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI

Velmi mi pomohl, po sezeních se cítím tak dobře jako nikdy v životě

Mohu vřele doporučit. Po pár sezeních jsem si odnesl více než jsem na začátku očekával. Ze záplavy mých myšlenek dokázal vytáhnout ty podstatné, pojmenovat je a dát do logických souvislostí. Prostě mi pomohl srovnat si myšlenky a nasměrovat život do směru do kterého jsem chtěl.

Léčím se už cca 11let.Za tu dobu jsem poznal hodně psychologů a psychiatrů,a zbytky mých iluzí o zdravotnictví šli do...ztratili se!!!Ale pár(dva?nebo víc?) skutečně dobrých lékařů jsem poznal.A p.Hrubý patří mezi ně-ty dobrý.je zvláštní,že(nevím jestli to platí jen v tomhle oboru) když říkám "dobrý",myslím-opravdu po všech stránkách skvělí lékař-člověk.ti ostatní,aspoň co jsem poznal já,jsou na brutálně opačným konci.a proto si dovedu vážit dobrých lidí-lékařů.A opakuju:p.Hrubý je sakra dobrej. Nejlepší je,zkusit si to sám,na vlastní kůži.

G

Na rozdíl od mnohých jiných je zkrátka "normální" :D

Pana mgr. Tomáše hrubého doporučuji jako skvělého psychologa.

Pana mgr. T.Hrubého ze svých vlastních zkušeností doporučuji všem,kteří potřebují "dát duši dohromady".Jeho vztah ke klientům je velice citlivý,přímý a erudovaný.Určitě doporučuji !

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Krize ve vztahu