Tomáš Hrubý, psycholog Ostrov

Mgr. Tomáš Hrubý

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

T.G.M 623/12, 360 01 Karlovy Vary, Ostrov
Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Krize ve vztahu

O
Umístění: Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková Jiný

Před pár lety mi byl pan Hrubý doporučen a do teď lituji , že jsem tam vůbec šel a nehledal jinde. Není totiž nic horšího, než se začít psychologovi svěřovat se svými problémy a pocity, načež se mi za ně začne vysmívat a zeptá se "To si děláte srandu, ne?". Tohle není známka správného člověka, natož pak lékaře. Celkově ty hodiny nebyly vůbec k ničemu. V podstatě mluvil hlavně on a pro mě prostor skoro nebyl. Strávil jsem většinu času, že jsem se koukal po ordinaci a poslouchal jeho jak mi líčí svůj život nebo jak mi bez vyslechnutí říká co mám přesně dělat. Když jsem mu příště řekl, že ta jeho rada nebyla pro mě a vůbec mi to nepomohlo, tak se akorát naštval, že ho nechci poslouchat. Z hodin u něj jsem chodil spíš víc vyčerpaný když jsem přišel. Není to dobrý doktor a skutečně ho nemůžu doporučit.

Umístění: Ordinace klinické psychologie - PhDr. Eva Hofírková Jiný

Při návštěvách pana Hrubého jsem nedostával jakoukoliv zpětnou vazbu. Když jsem mu řekl, že jedinou věc, kterou mi doporučil, nemohu udělat, naznačil mi, že to je můj problém a řekl, že další schůzka už nebude potřebná. Jedinkrát jsme se nedostali do hloubky jakéhokoliv problému...

Umístění: jiné místo psychoterapie

Pana Hrubého jsem si vybrala na základě pozitivních komentářů. Bohužel jsem byla zklamaná. Alespoň, že mi to hradila pojišťovna. Vůbec jsem se nic nedozvěděla, nenaučila, nikam mě to neposunulo. Je pravda, že po terapii jsem se cítila ten den docela dobře, ale to bych se cítila, i kdybych se vypovídala třeba nějakému kamarádovi. Jinak s mými problémy mi bohužel nepomohl. Dokonce mi sám po několika sezení řekl, že už další sezení nemá cenu, protože je to se mnou pořád dokola. No ano, je to se mnou dokola, protože jsme se pořád nepohli z místa! Pouze jsme pozorovali moje (potlačené) emoce a zkoušeli zjistit, co to je přesně za emoce, ale jak je ze sebe dostat do teďka nevím!

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Krize ve vztahu