Masarykova 729, Kostelec nad Orlicí

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Fyzioterapie • 1 300 Kč

Fyzioterapie do 24 hodin • 2 100 Kč

Kinesiotaping • 400 Kč +4 Více

Komplexní podiatrické vyšetření + výroba 3D CNC stélek do obuvi • 4 900 Kč

MSL laseroterapie • Od 300 Kč

Návštěvní služba Královehradecký a Pardubický kraj • 3 950 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

1 300 Kč

2 100 Kč

400 Kč

4 900 Kč

Od 300 Kč

3 950 Kč

1 300 Kč

Bc. Tomáš Helmich

Fyzioterapii se věnuji od roku 2017. V současnosti jsem fyzioterapeutem v profesionálním fotbalovém klubu FK Pardubice, dále v České reprezentaci poze...

• fyzioterapeut
  • tělovýchovné lékařství
  • urgentní medicína

Umístění: Bc. Tomáš Helmich

Pana Helmicha jsem navštívila na doporučení s bolestmi zad a nejspíše blokací hrudní/krční páteře. Oceňuji velice profesionální přístup, hodinu se mi věnoval a snažil se přijít na příčinu, má přátelské jednání, je ochotný a vysvětlí vše potřebné i lajkovi co nerozumí. Po odchodu jsem odešla odblokovaná, bez bolesti a objednána na příště. Stojí zato si takovou péči zaplatit!

Umístění: Bc. Tomáš Helmich Sportovní fyzioterapie

Super jednání, skvělá informativní hodina plná zajímavých věcí, velký palec na horu. S pozdravem P.J

Umístění: Bc. Tomáš Helmich Jiný

Po prvním setkání výrazné zlepšení od bolesti zad. Přístup, léčba vše super. Těším se na další setkání. Mohu jen doporučit.

Velmi empatický terapeut, který umí vyslechnout a poradit. Navštívila jsem ho jednorázově při návštěvě Prahy.

Líbí se mi jeho schopnost přemýšlet v souvislostech, podrobné a názorné vysvětlení problému a v neposlední řadě empatické pojetí terapie.

Řešili jsme problém s kolenem. Líbí se mi tento celostní přístup a upřímná snaha terapeuta. Už po úvodní návštěvě byla bolest o 50% lepší. Jsem rád, když věci dávají hlavu a patu. Těším se na příště.

Jako sportovec, který potřebuje pravidelnou péči, navštěvuji Tomáše pravidelně několikrát měsíčně. Pokaždé odcházím jak znovuzrozený.