Endokrinologická ambulance
Mlýnská 3, Ostrava

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Pan doktor Jakub Gorgol je více než velmi dobrý lékař, je navíc lidský, velmi taktní, přímý oproti doktoru Nováčkovi od kterého jsem musela odejit z důvodů jeho přístupu k pacientovi. Jsem mu vděčná za jeho přístup.

Je to lekar pro ktereho neni pacient jen cislem a bodikem.Peclive sleduje vasi chorobu,muzete se kdykoliv na neho obratit kdyz mate nejake pochybnosti,rad vysvetli to cemu laik nerozumi,prala bych si aby si z nej vzali priklad nekteri mnohem starsi lekari.S uctou se sklanim k lekari jakym je na pan doktor Jakub Gorgol

Jen pro začátek - pan doktor se nejmenuje Tomáš, ale Jakub.Nemohu napsat nic jiného než chválu. Pan doktor je nejen odborným lékařem, ale především vnímavých Člověkem (záměrně Člověkem s velkým Č). Chodím k panu doktoru Gordolovi již přes 12 let; díky němu jsem na tom zdravotně dobře, vyšetření je vždy na velmi profesionální úrovni, najde se i chvilička na osobní rozhovor, kontroly jsou stanoveny podle potřeby a aktuálního stavu pacienta.

Přešla jsem k panu doktoru Gorgolovi od pana doktora Vavroše - to je nebe a dudy!!!! Pan doktor Gorgol mi udělal všechna dostupná vyšetření (biopsie, ultrazvuk) následně mi doporučil operaci. Nyní jsem po operaci a bohužel tam byl nádor..... Jsem zvědavá, co by se dělo, kdybych od pana doktora Vavroše neodešla (neudělal mi kromě krevních testů žádná vyšetření a ještě mi řekl, že mi vlastně vůbec nic nemůže být!!!!). Doporučuji pana doktora Gorgola všemi deseti!!!

Ž

Mohu jen chválit,je to slušnej pan doktor,pokusí se vysvětlit na co se ho ptám,a je velice příjemný,a hlavně není arogantní jako p.Nováček to je hrubián škoda mluvit.Pana doktora gorgola můžu jen doporučit,má toho sice hodně ale bohužel v dnešní době je málo doktorů kteří se vám věnují jako p.Gorgol proto jich má tolik.je suprovej.:-)

Velice příjemný a ochotný lékař chodíme k němu celá rodina vše vysvětlí i poradí.

Myslím, že se jedná o velmi dobrého odborného a slušného, mladého lékaře

Mladý lékař,pečlivý s dobrým přístupem k pacientovi.Přešla jsem k němu od jiného lékaře,který neprováděl vyšetření tak poctivě jako pan doktor.