Ostrožná 27/224, Opava
Odborný lékař ortopedie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Navštívila jsem pana doktora s bolestmi nártů na nohou, opravdu jsem zírala na velice milý přístup k pacientovi, vysvětlil mi vše důkladně, odpověděl trpělivě na spoustu mých otázek a dal cenné rady co se dá s mým problémem dělat. Sice objednací doba je u pana doktora dost dlouhá, ale vyplatí se ( pokud nemáte nic akutního ) si na něj "počkat". Děkuji

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti, ještě když ordinoval v nemocnici u Rytířů v Opavě, tak mi zachránil mladou sportovní kariéru. Rok 2001: Měla jsem tehdy úraz kotníku, při RTG mi zjistili cystu v patní kosti. Po dvou neúspěšných standardních operacích bez výsledku mi pan doktor v roce 2002 zařídil speciální výplň kosti ze zahraničí a v témže roce mi ji aplikoval do paty. Výsledek - dnes mi po zákroku zůstala pod kotníkem malá jizvička, jinak vůbec nevím, že něco v patě mám. Sportuji, nohu plně zatěžuji a užívám si radost z pohybu. Pan doktor je člověk na svém místě a s jakýmkoliv ortopedickým problémem se na něj s důvěrou obracím.

G

Předcházející lékař z Opavy Kateřinek mi do levého kolena 2 měsíce píchal kontrastní látky a bez nějaké pozitivní pomoci mi koleno sledoval.Pak jsem úplnou náhodou narazil ještě v polyklinice na Popské na MUDr. Tomáše Dupala a následovala velmi rychlá a přesná diagnoza stavu levého kolena a následný úspěšný artroskopický zákrok. To vše již před 11 léty.
2005 Koleno tentokrát pravé. Úraz na lyžích. Utržené obě stranany menisku, urvané křížové vazy a prasklá čéška. Následovala perfektně provedená operace, přesné dodržování pooperačních a rehabilitačních rad. A přesně rok po operaci jsem bez problémů začal znovu hrát rekreačně fotbal, jezdit na kol.bruslích, kole atd.
2007 utržena šlacha klenby chodidla, opět přesná diagnoza a vynikající léčba.
2009 Tenisový loket. Opět můžu jen chválit.
2012 Operace karpálního tunelu levého zápěstí. Nemohu jinak něž hodnotit jako perfektní.
Je to vyníkající odborník s velmi příjemným přístupem k pacientům, který ví přesně co děla bez zbytečných planých pokusů na pacientovi.
Děkuji MUDr. Dupalovi za jeho vynikající práci.

Pan doktor je nejlepší ortoped u jakého jsem byla. Měla jsem problémy s ramenem a ve Slezské nemocnici mi "milý" pan doktor Flašar napsal nějáké tabletky, které nezabíraly. Řekl mi, že s ním nic nemám, jen jsem ho namohla. Tak jsem šla k panu dupalovi a ten mi sdělil, že mám zánět šlach a dal mi jiné léky a rychle se mi to spravilo :-) Jen je škoda, že se tam musí objednávat a při úraze musíme do nemocnice. Co bych vytkla je hrozně nepříjemná sestra.

Pan doktor mi velmi úspěšně operoval loket po úraze, docházela jsem k němu 3 měsíce a stále se na něj ráda a s důvěrou obracím s jakýmkoliv problémem.

Totální endoprotéza pravého ramene.Takových operací je asi poskrovnu.Do operace jsem se stěží učesal.Po zdařilé operaci jsem byl 6 týdnů v RÚ Hrabyně.Nyní mohu ruku používat víc než na 90%.Vážím si umění pana doktora Dupala,stejně tak jako člověka komunikativního a milého.Ještě jednou díky pane doktore.
Jan Bachan
již.Morava

Velmi kvalitní odborník s příjemným vystupováním.

Pan doktor Dupal mi po úraze zachránil koleno.Kdyby mi okamžitě nezařídil operaci,už bych byla v invalidním důchodu.Děkuji!!!

Zachránil mi nohu po zlomenině. Příjemné vystupování.