Odborný lékař ortopedie
Ostrožná 27/224, Opava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Jiz 15 let muj ortoped ,při objednání dodrzeni časových termínů. Vždy úspěšná diagnostika a následná lečba.

Navštívila jsem pana doktora s bolestmi nártů na nohou, opravdu jsem zírala na velice milý přístup k pacientovi, vysvětlil mi vše důkladně, odpověděl trpělivě na spoustu mých otázek a dal cenné rady co se dá s mým problémem dělat. Sice objednací doba je u pana doktora dost dlouhá, ale vyplatí se ( pokud nemáte nic akutního ) si na něj "počkat". Děkuji

Vzhledem k tomu, že se již několik let potýkám s bolestí kolenní chrupavky (nemožnost jezdit na kole) a obešla s tím spoustu doktorů, mi byl doporučen právě tento pan doktor. Je zřejmé, že můj problém je docela zapeklitý, čekala jsem, že se dá situace víc do pohybu, ale na panu doktorovi je vidět, že by toto nejradši vůbec neřešil. Jsem ještě poměrně dost mladá, život před sebou a proto si myslím, že skončit se sportem, byť jen rekreačním a nic nedělat, je pro mě v nízkém věku velmi špatné doporučení, místo toho, aby mi byla udělána vyšetření typu magnetické rezonance atd.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti, ještě když ordinoval v nemocnici u Rytířů v Opavě, tak mi zachránil mladou sportovní kariéru. Rok 2001: Měla jsem tehdy úraz kotníku, při RTG mi zjistili cystu v patní kosti. Po dvou neúspěšných standardních operacích bez výsledku mi pan doktor v roce 2002 zařídil speciální výplň kosti ze zahraničí a v témže roce mi ji aplikoval do paty. Výsledek - dnes mi po zákroku zůstala pod kotníkem malá jizvička, jinak vůbec nevím, že něco v patě mám. Sportuji, nohu plně zatěžuji a užívám si radost z pohybu. Pan doktor je člověk na svém místě a s jakýmkoliv ortopedickým problémem se na něj s důvěrou obracím.

Předcházející lékař z Opavy Kateřinek mi do levého kolena 2 měsíce píchal kontrastní látky a bez nějaké pozitivní pomoci mi koleno sledoval.Pak jsem úplnou náhodou narazil ještě v polyklinice na Popské na MUDr. Tomáše Dupala a následovala velmi rychlá a přesná diagnoza stavu levého kolena a následný úspěšný artroskopický zákrok. To vše již před 11 léty.
2005 Koleno tentokrát pravé. Úraz na lyžích. Utržené obě stranany menisku, urvané křížové vazy a prasklá čéška. Následovala perfektně provedená operace, přesné dodržování pooperačních a rehabilitačních rad. A přesně rok po operaci jsem bez problémů začal znovu hrát rekreačně fotbal, jezdit na kol.bruslích, kole atd.
2007 utržena šlacha klenby chodidla, opět přesná diagnoza a vynikající léčba.
2009 Tenisový loket. Opět můžu jen chválit.
2012 Operace karpálního tunelu levého zápěstí. Nemohu jinak něž hodnotit jako perfektní.
Je to vyníkající odborník s velmi příjemným přístupem k pacientům, který ví přesně co děla bez zbytečných planých pokusů na pacientovi.
Děkuji MUDr. Dupalovi za jeho vynikající práci.

Pan doktor je nejlepší ortoped u jakého jsem byla. Měla jsem problémy s ramenem a ve Slezské nemocnici mi "milý" pan doktor Flašar napsal nějáké tabletky, které nezabíraly. Řekl mi, že s ním nic nemám, jen jsem ho namohla. Tak jsem šla k panu dupalovi a ten mi sdělil, že mám zánět šlach a dal mi jiné léky a rychle se mi to spravilo :-) Jen je škoda, že se tam musí objednávat a při úraze musíme do nemocnice. Co bych vytkla je hrozně nepříjemná sestra.

Pan doktor je velmi dobrý lékař, pro kterého je profesionální přístup k pacientovi standardem. Vždy z něj cítím zájem o pacienta a snahu pomoci mu. Komunikace s ním je efektivní a umožňuje mi ho navštívit i v odpoledních hodinách, což je pro pracující výrazným přínosem.

Pan doktor mi velmi úspěšně operoval loket po úraze, docházela jsem k němu 3 měsíce a stále se na něj ráda a s důvěrou obracím s jakýmkoliv problémem.

Totální endoprotéza pravého ramene.Takových operací je asi poskrovnu.Do operace jsem se stěží učesal.Po zdařilé operaci jsem byl 6 týdnů v RÚ Hrabyně.Nyní mohu ruku používat víc než na 90%.Vážím si umění pana doktora Dupala,stejně tak jako člověka komunikativního a milého.Ještě jednou díky pane doktore.
Jan Bachan
již.Morava

Velmi kvalitní odborník s příjemným vystupováním.