Pan doktor je skvělý, všem jej doporučuji. Vždy mi se vším pomohl a moc mu za vše děkuji. Petra Marková

Miřetice 31, Miřetice
Samostatná ordinace praktického lékaře, gynekologie (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Smetanovo nábřeží 114, Hrochův Týnec
Sam. ordinace PL - gynekologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Výborný lékař a člověk. Kulhavý

Na panu doktorovi se mi líbí, že mi vždy pečlivě a srozumitelně vysvětlí můj problém. Nezažila jsem z jeho strany projevy únavy (a že na ně má právo, jako každý), vždy se mému stavu maximálně věnuje. Nebojím (nestydím) se na cokoli zeptat. Jsem velice ráda, že mi byl před lety doporučen a i já ho doporučuji dál. To ovšem o jiných říct nemohu - obvodní, pediatr, zubní...jednou tak, jindy onak.

K panu doktoru Dostálovi chodím už 7 let a jsem s ním velice spokojená. Chodí k němu i moje matka a sestra a neměnily bychom. I když musím dojíždět celkem daleko, vyplatí se to. Je to velice příjemný a přátelský člověk, od prvního okamžiku jsem k němu měla důvěru a nebojím se mu svěřit, pokud mám nějaký problém, protože vím, že mi vždycky poradí a bude se snažit ho vyřešit. I sestra je velice příjemná. Pan doktor má profesionální přístup.

Něměnila bych za nic na světě. Jsem u něho maximálně spokojená. Děkuji za to, že jsou na světě takový lidi jako je on.

JÁ JSEM S PANEM DOKTOREM DOSTÁLEM MOC SPOKOJENÁ .JE TO NEJEN LÉKAŘ ,ALE HLAVĚ ČLOVĚK. NEMĚNILA BYCH .DĚKUJI ŽE JEŠTĚ TAKOVÝ LEKAŘI JSOU .

Super doktor!!! Všem vřele doporučuji.

Já bych chtěla panu doktoru Dostálovi velice poděkovat, za to ,že ve mně neztratil důvěru, tedy lépe řečeno v můj zdravotní stav a po dlouhém léčení mých jinde zanedbávaných potížích a po dvou konizacích mi umožnil byť třetí, ale velice vytoužené těhotenství.Držel nade mnou ochrannou ruku ikdyž při následné hospitalizaci nade mnou všichni lámali hůl.V 36 týdnu se nám narodila krásná a zdravá holčička.Děkuji.Ještě bych prosím chtěla reagovat na to, jak pacientky píší, že na ně pan doktor křičel.Já osobně jsem s panem doktorem tuto zkušenost neměla, ale vždy mi dělalo dobře, že na mě někdo křičí "pro moje dobro!"Mám pak pocit, že tomu člověku na mě záleží.

Gynekologů jsem za svůj život ( a čtyři těhotenství apod.) zažila mnoho, takže moje hodnocení ,,nejlepší" není jen plácáním do větru :-)

Arogance sama.

Pan doktor je velice dobrý lékař.Ovšem poslední dobou nemá nejlepší nálady. Byla jsem svědkem toho,jak do telefonu šeredně křičel na jednu pacientku.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Co asi nelze panu doktoru Dostalovi uprit - v lecbe neplodnosti jiste uspechy ma. Nikoli 100%, ale vysoko nad padesatku se zrejme dostane. Take mne pomohla jeho lecba ke zdarnemu otehotneni.
Na druhou stranu...a to povazuji z hlediska anamnezy ve sve rodine za prioritni, jsem po porodu 5 let a celou tu dobu jsem v prevenci nemela ani jeden ultrazvuk a co hur, ani jednu cytologii. Pritom na obe vysetreni mam behem ptevence narok. Nechala jsem si poslat vypis z pojistovny a jak UZ, tak cytologii si vykazal. Pritom veskera vysetreni probehla pohmatem, bez UZ, bez zrcadla a jinych pomucek. To se pak vydelavaji penize :( A to nemluvim o jeho spatnych naladach :(
Takze uz jsem objednana na prevenci k jinemu gynekologovi.
Neni to smutne???!!!!!!!

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Tehotenstvi

Bohužel jsem musela po 15 letech změnit lékaře. Vždy jsem byla spokojena, ale za poslední asi rok se pan doktor hrozne změnil v chování. Je arogantní, výbusny a na každou prohlídku jsem chodila se strachem a na nic se raději neptala, abych předešla jeho nepříjemným vylevum. Byla jsem poprvé těhotná a ordinaci musela navštěvovat častěji, než jsem byla zvykla, tak je možné, ze pan doktor je pořad stejný, ale dřív jsem měla štěstí na jeho dobre nálady. Jako prvorodicka jsem byla nezkusena, natesena na miminko a on mi tehotenstvi úplně zkazil svým chováním. Na ultrazvuku v 5 měsíci na me a partnera tak neskutečné vyjel, ze jsem pak asi 3 hodiny brecela a objednala se na ultrazvuk do Pardubické nemocnice, abych věděla, ze je vše v pořádku a přístup lékaře byl úplně jiny. To samé těsně před porodem, když jsem navštěvovala pravidelně nemocnici, tak přístup lékařů byl na úplně jiné úrovni než jsem byla zvykla u pana Dostala. Proto jsem se rozhodla po 15 letech na prohlídku po sestinedeli již u jiného lékaře.

Umístění: Samostatná ordinace praktického lékaře, gynekologie Prohlídka

Pan doktor Dostál je dobrý lékař, ale pokud se trefíte do jeho špatné nálady, jako jsem se několikrát trefila já, je velmi nepříjemný, arogantní a jízlivý. Po více než 20 ti letech budu měnit lékaře.

Pan doktor Dostál, je výborný doktor, který rozumí tomu co dělá, já mu děkuji za obě své děti, to druhý mi opravdu zachránil.Já o něm můžu mluvit, jen v superlativech.Proto pane doktore, moc vám za vše děkuji!

Pan doktor je profík každým coulem. Jen díky jeho péči mám dvě krásné zdravé děti. Děkuji moc. Vždy byl pečlivý, ochotný a milý.

X

Léčím se s neplodností již přes 5let. Po nezdařených inseminacích, mimoděložním těh. srůsty a absolvování IVF a dalších léčbách formou cpaní hormonů se nic nezměnilo, pouze psychika k horšímu. Rozhodli jsme se tedy s partnerem vyzkoušet přírodní medicínu ale nastaly komplikace a tak jsem navštívila nemocniční pohotovost, kde mne vyšetřili a měli opět podezření na mimoděložní, a poté jsem měla jít na kontrolu k panoj doktoroj. Ten však přes svojí mužskou ješitnost nemohl vystát to, že jsem byla v nemocnici a že nedodržuji jeho léčbu, která mi nepomohla již předtím a že jsem si dovolila léčit se jinačím způsobem než hormonama. Na závěr mi řekl, že se nechci léčit s mým problémem co je PCO syndrom a že tedy takto nikdy nebudu mít děti a co vlastně u něj dneska chci... Tak jsem mu vysvětlila, že již nic na čež on napsal do závěru Nechce být léčena, odmítá léčbu na zástavu krvácení, bude užívat bylinky.... A že až půjdu k jinému lékaři, aby si o mě udělal obrázek jaká jsem..... Jsem zdravotní sestra a neplodností se již dlouho zabývám, vím, co je pro mne dobré a co ne a rozhodně cpát do mě 5let hormonální léčbu není dobré a tak jsem zkoušela pročištění....On to nemohl pochopit..!Arogance sama.....nedoporučuji...

Pan doktor je profesionál, ví co dělá. Nepředepisuje zbytečně léky, nikdy nic nepodcení. Za půl roku mě zbavil nemoci, kterou má předešlá lékařka řešila tři roky. "Slabším" povahám se může jevit jako arogantní, nicméně je to pouze dojem. Vše vyvažuje jeho odbornost. Kdybych k němu chodila dříve, ušetřila jsem se jedné gynekologické operace. Já mohu jen a jen doporučit.

Mohu jen moc moc poděkovat, za pomoc a péči a jsem moc ráda, že se pan doktor stal lékařem mým i mé dcery. Chápavý přístup k dospívající dívce i matce co se o ni strachuje. Výborná diagnoza a účinná léčba....

Když má pan doktor blbou náladu, tak prohlídka stojí opravdu za to, na dotazy odpovídá ironicky. Když jsem za nim přišla s tim, že antikoncepce, kterou beru, je v Německu a v jiných zemích zakázaná, začal na mě tak řvát, že příště jsem raději se už na nic nezeptala... Myslím si, že u gynekologa byste se neměla obávat toho, co řeknete a jaká bude reakce doktora, ale spíš očekávat radu a vysvětlení. Chodím už k jinému doktorovi.