Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

Po přestěhování jsem hledala v Nymburce a okolí nového lékaře pro sebe a přítele. Dle hodnocení a doporučení jsem se dostala k tomuto panu lékaři a jsem opravdu velice ráda. Nejen pan doktor ale i jeho úžasná sestřička jsou vždy velice ochotní, vždy zatím udělali vše, aby vyhověli a pomohli s daným problémem. Pan doktor je velice pečlivý a důsledný. Vřele jeho ordinaci doporučuji :-)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Nízkofrekvenční ultrazvuk sirio • od 300 kč

Oxygenoterapie • od 100 kč

Léčba akne přístrojem face-up • od 70 kč +14 Více

Rázová vlna • od 400 kč

Laserová sprcha • od 50 kč

Závodněpreventivní péče • od 350 kč

1. máje 99, Dymokury, Nymburk
Ordinace praktického lékaře pro dospělé (mapa)

Nízkofrekvenční ultrazvuk sirio • od 300 kč

Oxygenoterapie • od 100 kč

Léčba akne přístrojem face-up • od 70 kč +12 Více

Rázová vlna • od 400 kč

Laserová sprcha • od 50 kč

Závodněpreventivní péče • od 350 kč

Chotucká 274, Křinec, Nymburk
Ordinace praktického lékaře pro dospělé (mapa)

Činěves 250, Nymburk
Soukromá ordinace praktického lékaře (mapa)

Hotovost

Registrovaní pacienti se mohou objednávt přes: http://ordinace.smartmedix.cz/login.php Přehled kvalifikace: Fakulta všeobecného lékařství University ...

• tenisový loket
  • ostruha patní kosti
  • skokanské koleno

Umístění: MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

Jsem s manželkou v péči pana doktora teprve kratší dobu, ale jsme plně spokojeni s jeho lidským přístupem, profesionalitou, ochotou a nevšední vstřícností. Zvláště oceňujeme jeho zájem o naše zdravotní problémy spolu s jejich řešením. Za celý život jsme nepoznali lepšího lékaře, který by se nám takto věnoval. Proto mu patří náš veliký dík. Též děkujeme i jeho zdravotní sestře za její obětavý přístup. Vlasta a Jiří Knížkovi.

Po stěhování jsem si našel po doporučení pana doktora a jsem u něho moc spokojen.Ve všem mě vždy vyhoví.Škoda že takových přístupu k pacientům není více.Moc děkuji Alexandr Prokeš

MUDr. Tomáš Doležel

Děkuji, rádi vyhovíme :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora mohu velmi vřele doporučit.Citlivý,přátelský a jeho moderní metody,zcela jistě usnadní život nám,jeho pacientům.Dlouho jsem hledala přesně takového lékaře a jsem ráda,že našla.:-)) Vzdálenost,která je trochu delší 81km, v tomto případě vůbec nehraje roli....K plusům lze přičíst i šikovnost obou sestřiček.Takže skutečně jen a jen doporučuji.

MUDr. Tomáš Doležel

Vážená paní Soukupová, doufám, že s námi budete spokojená a přeji Vám, abyste nás potřebovala co nejméně :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S lékařem i sestrou jsem velmi spokojený, vždy mne vyléčil k naprosté spokojenosti. V poslední době zajistil i potřebné léky v dymokurské lékárně. Děkuji a doporučuji. P.A.

Děkuji pane magistře :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je milý, příjemný, ochotný, vstřícný - perfektní komunikace přes e-mail, zasílání výsledků elektronicky, žádné dlouhé čekání v čekárně.

Děkuji, snažíme se ?.)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsme s manželem u pana doktora zaregistrováni teprve měsíc ale múžu o něm napsat jen to nejlepší.Poznali jsme za posledních několika let několik lékařú, ale tak dúkladnou nástupní i preventivní prohlídku ani jeden z předchozích lékařú nedělal.Zároveň má velmi vstřícné jednání k pacientovi a jeho profesionální přístup se nedá opomenout.Velmi jsme byli s manželem překvapeni, když ráno nám byla sestrou pana doktora nabrána krev a ještě ten den odpoledne nám pan doktor poslal na email výsledky.Pana doktora nelze nic jiného než chválit a přát i ostatním pacientúm,kteří takového skvělého p.doktora nemají ať si najdou takového jako je p.doktor Doležel.Zároveň chci poděkovat i sestřičce, která je též profesionál a velmi vstřícná.Děkuji moc A.Koutecká, L.Koutecký.

MUDr. Tomáš Doležel

Děkujeme za pochvalu, Opravdu nás moc potěšila. Dodává nám to síly k další práci :-)

Pan doktor má od počátku velmi dobrý a profesionální přístup k pacientům jsme u něj celá rodina.
Pokud žila naše babička-ležící pacient pan doktor navštěvoval pacientku doma a za to mu moc děkuji.
Je to úžasný pocit když se můžeme na lékaře obrátit z čímkoliv a on okamžitě reaguje.
zažila jsem i opak a nesmírně si vážím domácího přístupu.
Pane doktore -děkujeme rodina Veselá.

MUDr. Tomáš Doležel

Paní Lenko, mnohokrát děkuji za Vaše krásné hodnocení hodnocení :-). Pochvalu za péči o babičku si zasloužíte hlavně vy, protože jste se o ni tak dobře starala.

Po 22 letech jsem změnila lékaře a z důvodu stěhování. Je to můj třetí praktický lékař v životě. Preventivní prohlídku, kterou mi provedl pan doktor, jsem ještě nezažila. Ještě tentýž večer jsem měla mailu výsledky krevního rozboru. Jsem nad míru spokojená a v úžasu, protože s takovým to lékařem jsem se ještě nesetkala. Opravdu milý, pečlivý a důsledný pan doktor s velkým D. V 52 letech teprve vím, jak má vypadat přístup a vyšetření mého praktického lékaře. Jsem velice ráda, že jsem k panu doktorovi přestoupila.

MUDr. Tomáš Doležel

Jééé, děkuji paní Jirsová :-). Zrovna tu nastavuji možnost objednání online a najednou vidím Váše slova chvály :-) Opravdu jste mě moc potěšila, jsem rád, když vidím, že naše snaha není marná.
Když vidím, že jste šikovná a zvládáte internet - můžete se ode dneška k mně objednávat přes zdejší kalendář. Kalendář tu bude ale pověšený jen pod nymburskou ordinací, ale dymokurské termíny určené pro objednání v něm budou odlišeny.

Pana doktora doporučuji, jsem jeho "zákazníkem" jen několik týdnů a jsem nadmíru spokojený. Po pár návštěvách se ukázalo že se jedná o velice kvalitního a znalého lékaře. Děkuji za ochotu a hezký přístup. :)

MUDr. Tomáš Doležel

Díky za pochvalu, to člověka potěší, když naši snahu pacient ocení :-)

Měření saturace krve kyslíkem

Nízkofrekvenční ultrazvuk sirio

Oxygenoterapie

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Vyšetření zánětlivého faktoru ( crp ), inr ( srážlivost krve )

Vyšetřená glykovaného hemoglobinu, glykemie

Nymburk - objednání

Závodněpreventivní péče

Běžný termín

MUDr. Tomáš Doležel

Děkuji, rádi vyhovíme :-)

Děkuji pane magistře :-)

Děkuji, snažíme se ?.)

MUDr. Tomáš Doležel

zažila jsem i opak a nesmírně si vážím domácího přístupu.
Pane doktore -děkujeme rodina Veselá.

MUDr. Tomáš Doležel

Díky za pochvalu, to člověka potěší, když naši snahu pacient ocení :-)

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den berete prosim i nové pacienty? Som zo Slovenska a pracuju tady.

Dobrý den, tento měsíc ještě registrujeme - ale odkud jste ? .... resp. kde teď pracujete ?
    Doležel, Nymburk

MUDr. Tomáš Doležel

• Dobrý den, chci se zeptat kolik u vás stojí potravinářský průkaz a platí se i za zdr.výpis? děkuji

Dobrý den, za oboje se platí, ale cena není centrálně určená, je u každého lékaře jiná. Musíte se tedy informovat u svého praktika. Za zdravotní průkaz se platí většinou sto až dvěstě korun, za výpis dvěstě až i čtyřista korun.

• tenisový loket
  • ostruha patní kosti