ORL ambulace Plzeň-Slovany
Francouzská 4, Plzeň

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Jiný

Přiznám se, že po negativních ohlasech jsem šla
na blízké ORL se strachem, ale pan doktor se ke mně choval příjemně a pomohl mi od problému. A milá byla i sestřička.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Jiný

Pan doktor je velice arogantní, nepříjemný. Byla jsem u něj s dcerou s velkými bolestmi ucha. Vypláchl ucho, řekl, že to nic není, ani zprávu nenapsal. Druhý den jsme skončili na pohotovosti s vysokými horečkami a zánětem zvukovodu. Vřele nedoporučuji. Přístup sestry radši nekomentuji.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Jiný

Velmi špatná zkušenost s panem doktorem. Jediný pozitivní byla prázdná čekárna,což už teda chápu proč. Přístup a jednání pana doktora je nelidský. Komunikace 0, lidskost 0, empatie 0. Šetrný přístup při vyšetření mu vůbec nic neříká,takže bolestivý je u něj i nebolestivy výkon. Je videt,ze ho ta prace opravdu nebaví
a je to znát.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Jiný

Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem k pacientovi. Prázdná čekárna v dopoledních hodinách uz byla zarážející..dovolila jsem si zaklepat,zda dceru vyšetří...na dveřích že pouze pro objednané. Sestra předvedla scénu, že mi vyhnala slzy do očí. Kdyby nas neposlala pediatricka okamzite bych odešla. Dceru lékař po arogantním rozhovoru se mnou vyšetřil endoskopem. Asi kdyz se strká nosem neni to příjemné.. takže po dvou ostrých upozorněních at nezveda hlavu už hlasitě okomentoval ze snad mluvi česky a čemu na tom nerozumí. To uz začala brečet i dcera. V horečkach,s bolestmi super přístup. Odešly jsme v šoku..na bolavé ucho nic. Sama jsem zdravotní sestra..o to vic jsem byla zhrozena..a doufám, že oba jednou skončí na mém oddělení,abych jim péči vrátila.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Jiný

Připojuji se k velmi negativním hodnocením, které jsem si bohužel přečetla až teď, po návštěvě ordinace. Lékař neochotný, arogantní, už nikdy více!! Po odborné stránce nepomohl, nevysvětli. Hrůza, rozhodně nedoporučuji.

Pana doktora si pamatuji z byvale Vojenske nemocnice Bory. V roce 1997 me operoval ucho. Operace se nepovedla, jeste to dovrsil tim, ze me hned druhy den pustil domu.. Mela jsem tuto operaci jiz 3x a normalni je 1-2tydny v nemocnici. Kdyz mi ucho a vsechny dutiny zhnisaly a musela jsem byt okamzite hospitalizovana a pak jeste mesic lezela v nemocnici, jeste mi vynadal, ze jsem ja pry chtele jit domu a on me nemel poslechnout. Nastesti si po dobu meho pobytu v VN vzal dovolenou a situaci zachranil tehdejsi pan primar, ktery mi ucho dal dohromady, bohuzel s nasledky. Absolvovala jsem jeste jednou tuto operaci po cca 14etech ve UVN v Praze. Úžasné... Ani bych neverila, ze me operovali. Bez bolesti, bez problemu, ucho dodnes v pořádku. Pan doktor Dolezel byl uz tehdy pred lety velmi arogantni, neprijemny a pritom zadny fachman. Za me... nikdy vice!!

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Jiný

Už nikdy více, s tak arogantním doktorem jsem se ještě nesetkala. Přímo jsem ho obtěžovala tím, že mám nějaké potíže. Vše bagatelizoval, a nakonec rekl, ze vsichni chtějí přírodní léčbu, tak ať si natru chleba s cibuli a cesnekem. Je neochotny a nepříjemný.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany

Za mě ANO! I s dětmi, i já. Ja nepotřebuji , aby na mě doktor delal cukrbliky, ja potrebuji, aby mi pomohl.
Co u něj uznavam? Ne vzdy sahá po antb. U me vzdy pockal na vysledky, a nekolikrat i bylo me onemocneni virove, i kdyz se to jevilo jinak.
A ze nejdu na řadu hned? To mi nevadí, proste je to čekárna. Bez objednání, se čeká.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Bolesti krku a uší.

V žádném případě nedoporučuji lékaře jako je Mudr.Doležel. Nekorektní,nepřipouští, že by se mohl mílit.Neposlouchá problémy pacienta ,vše zlehčuje a sestra je velmi,neochotná a nepříjemná.
Nepoznal angínu jazyka,předepsal několikrát nevhodné léky.Opravdu špatná zkušenost.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Zánět středního ucha mých dětí

Doktor má velice arogantní chování, ironické poznámky. Sestra na každého příchozího nepříjemná. Oba působí dojmem, že je svým problémem otravujete.
Nemít ordinaci doslova za domem, už bych tam nikdy nešla.
Za mě rozhodně NE!