Ordinace praktického lékaře
č.d. 206, Kobylí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

C

Jako léčbu na kašel při chřipce mi doporučil Stoptusin, i když jsem mu řekla, že ho už beru, a nezabírá. Nemluvě o tom, že se ani neobtěžoval mě prohlédnout. Nevím, jakou zkušenost mají jiní, ale mě tímto způsobem "léčil" vždy. Nedoporučuju!

na zapal plic mu staci lipovej caj a kapky na kasel. co na to dodat... ...velmi slaby je nepresny vyraz

Pomůže i mimo pracovní dobu.Nemůžu si stěžovat.Jsem spokojen.

jsem spokojen, vždy je ochoten

Náš p.doktor je totiž nejlepší, holt má tu starou doktoroskou školu,kdykoliv k dispozici, ordinuje i v sobotu a neděli, v tyto dny je v ordinaci od 7.oo hod, podle potřeby svých pacientů. Nemluvě o tom,že pořád na telef.k dispozici i když má dovolenou.Je to asi, tak jak býval dříve rodinný lékař.Dekujem za něj.

Díky, že máme to štěstí a máme takového lékaře v Kobylí

Dojíždím k němu z daleka, jsem velice spokojená, poradí, pomůže a hlavně vhodně doporučí a nekrmí nás zbytečně drahými tabletkami. můžu doporučit

Jsem spokojen

Jsem spokojená

Náš pan doktor je ještě z té staré,dobré školy.Umí promluvit jak se studentem,tak s tetičkou.
Neposílá nás pro nic za nic po vyšetřeních do Hustopečí,zašije ruku,propláchne ucho a klidně přijde i v noci nebo v neděli.Nevím,co bychom si bez něj počali,je to dobrý člověk! A že je někdy nenaladěný,nebo roztržitý? Je to taky jenom člověk. Tetička a strýc