U Brodu 197, Karlovy Vary
Ordinace (mapa)

Chodime tez P. Doktorovi Černému , opravdu muzu jenom potvrdit ostatní nazory ,jsem velice z jeho peci o meho Pejska spokojena ,doporučuji.

Již přes 14 let chovám kočky a lepšího odborníka než je tento doktor jsem v okolí Karlových Varů nenašla. Znám řadu veterinářů, jejichž zásahy jsou podstatně dražší a kvalita nesrovnatelně horší. Veterinář se nemůže hodnotit podle toho, za kolik provede naprosto běžný zákrok / očkování, čipování /, ale podle toho, jak si poradí v krizové situaci / torze, otrava, úraz /. V tomto směru je doktor Černý opravdu jednička a vynaložené peníze za to stojí. Je vynikající chirurg. Všem můžu opravdu doporučit.

Rozhodně mohu jen doporučit, profesionalita, vybavenost, cistota. Mozna trochu drazsi, ale myslim, ze cena odpovida kvalite. Ve varech jiny slusny veterinar neni, takze neni co resit.

RÁD BYCH REAGOVAL NA HLÁŠKY NĚKTERÝCH LIDÍ V TÉTO ANKETĚ.PANA DOKTORA ČERNÉHO NAVŠTĚVUJEME CCA DRUHÝM ROKEM.PO RŮZNÝCH NÁVŠTĚVÁCH LÉKAŘŮ V JINÝCH MĚSTECH ,KONEČNĚ LÉKAŘ KTERÝ VÍ CO DĚLÁ A MÉMU PEJSKOVI POMOHL.MÁME PEJSKA A FENKU TIBETSKÝCH TERIERŮ A I PŘES TO ŽE NA OŠETŘENÍ NEBO VAKCINACI JEDU 100KILOMETRŮ.NELITUJI TOHO.A CO SE TÝČE FINANCÍ JE MI ABSOLUTNĚ JEDNO JAKÁ TO BUDE ČÁSTKA ZA OŠETŘENÍ,PSI I KOCOUR KTERÉHO TAKTÉŽ TENTO LÉKAŘ MÁ V PÉČI JSOU PŘECI NAŠI MILÁČCI A MAZLÍCI TAK ČEHO PROBOHA LITOVAT SAMI NA SOBĚ BYCHOM TAKY NEŠETŘILI,A VĚŘTE ŽE ZA OPERACI PSA JSEM ZAPLATIL MÉNĚ NEŽ ZA NAPROSTO BANÁLNÍ VYŠETŘENÍ V PRAZE.ZA MĚ MOHU JEN A JEN DOPRUČIT.JEN TAK DÁL A DĚKUJEME PANE DOKTORE ZA VAŠI PŘÍKLADNOU PÉČI.PETR , MICHAELA,BEN,AMÁLKA A NERO

Levný není, ale zachránil mi psa s torzí, ostatní veterináři odmítali, on neváhal a odvedl naprosto profesionální práci u psa, který už v podstatě byl mrtvý, protože jsme postupně zkoušeli hejno jiných veterinářů. Takže psa sundal hrobníkovi z lopaty a pes tu ještě několik let pobyl. Takže pro mne fakt vynikající profesionál - a to si zaplatit zaslouží,

našeho psa opakovaně léčil na něco jiného a účtoval si nehorázné sumy souhlasím s předchozími komentáři jde mu jenom o peníze!

pravda je, že veterinární ošetření v této ordinaci je dražší (i když si nemyslím, že zrovna dvacetinásobně), ale na druhou stranu, co se týče vybavenosti a čistoty! pečlivosti a přístupu ke zvířatům, to se nedá srovnat. kéž bych tohoto veterináře navštívila dříve, než několik jeho kolegů v okolí, nejspíš by mi kocoura zachránil. bohužel jsem tam kocoura vzala až 14 dní před jeho smrtí, když už bylo opravdu pozdě. přesto mu pan doktor jeho poslední dny trochu ulehčil, ale na kontrolu jsme se už nedostali...

Mame doma štěne, kterému musel pan doktor operovat kýlu. S jeho péčí jsme 100% spokojeni a vřele doporučujeme.