Tomáš Brychta, internista Olomouc

MUDr. Tomáš Brychta

Internista, Diabetolog

Dlouhá 34, Olomouc
Odborný lékař interní a diabetologie

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vyborny přistup k pacientúm, po odborne stránce vynikajíci.

Je to velký sympaťák. Hubnu teprve dva měsíce, mám zatím dole 5 kg, tak doufám, že se bude i nadále dařit :) Pan doktor je moc milý a dobře jedná s lidmi. Má většinou plnou čekárnu, takže i přesto, že nemá na pacienta moc času, vyřeší to podstatné, povzbudí, dá doporučení. Sestřičky jsou také fajn.

lékař po odborné i lidské stránce skvělý, velmi ochotná a příjemná sestřička, jen dlouhé čekání i po objednání.....

Člověk s hlubší znalostí. Není to pouze lékař! A zároveň s velmi lidským přístupem. Špička ve svém oboru nejen v ČR. Smekám...

Pan DOKTOR Brychta je velmi příjemný a milý muž. Měla jsem problém s nadváhou, prostě po 30cítce se dvěma dětmi se mi vůbec nedařilo shubnout. Dostala jsem kontakt od známé a jsem tomu velmi ráda. Pan doktor mě velmi pěkně přijal a s jeho doporučením, úpravou jídelníčku a mým odhodláním a pevnou vůlí se dílo podařilo. Mudr. Brychtu ráda všem doporučuji. E.S.

Dle mého, je MUDr Brychta lékař, jakých už moc není. V jeho ordinaci se nekouká do PC, nýbrž na pacienta.
Nezakazuje - radí. Mě osobně čeká "plikace" žaludku a jsem za to Mudr. Brychtovi vděčná.
Děkuji doktore za fajn přístup k pacientům. J.K.

Pana doktora jsem navštívila, protože jsem jako spousta jiných lidí neschopna řešit svoji váhu, životní tempo atd. Je úžasný, milý, srdečný. Hned jsem byla schopná mu sdělit své trable. Vřele doporučuji a to ostatní už záleží na nás. Vlil mi energii, mimo úžasnou diagnostiku , přehled atd. Vynikající

Dobrý internista

toto je pan doktor - lékař na svém místě; proto nechápu toho debila co tam píše o lekárně a hokynářce - ani jí nejmenuje. zdravím a jen víc takových;
mgr. ferda šuba

Není třeba komentář. Je to velmi dobrý a příjemný lékař. Jsem s ním spokojený.