AMICUS zubni ordinace
28. října 960/178, Ostrava

Umístění: AMICUS zubni ordinace Jiný

Pan doktor Bárta je i přes svůj mladý věk velký profesionál a doporučuji ho všem, kteří potřebují opravit chrup pomocí zubních implantátů. Moderně zařízená ordinace, hezký přístup veškerého personálu, velmi srozumitelné vysvětlování postupu práce při zavádění implantátu a velká spokojenost s výsledkem.

Umístění: AMICUS zubni ordinace Bolestivá čelist a hrozné zuby

Když jsem přišla do ordinace p. doktora, hodně jsem už pochodila jiných zibařů, každý mi chtěl dělat něco jiného... a nechala jsem tam hodně peněz. Pán doktor už to jen nekomentoval, ale pustil se do práce. A bylo to hodně práce se starým můstkem a "otrasným chrupem". Já už myslela, že budu mít vysouvací klapačku. Teď už čekám na finále, nic mě u něj nebolelo, je milý, vtipný, ohleduplný a pozorný. Vlastně oba se svoji setřičkou dokážou se o pacienta postarat a zajistit konfortní bezbolestivé ošetření. Moc mu za všechno děkuji, jsem s ním velice spokojená a přeju mu, aby mu ten jeho optimizmus, elán a humor vydržel co nejdéle. Děkuji mu moc.

Umístění: AMICUS zubni ordinace Zcela nový chrup

U pana doktora jsem krátce, ale to co dokázal za měsíc ustavičné práce, by jinde trvalo půl roku. Mám zcela nové zuby, zub po zubu dělaný zvlášť. Ochota, pracovitost, profesionalita!!! 100% práce!! Nic mě nebolí, už se jen směji. Díky doktore, sestřičky a laborantko!!! Díky!!!!!!!!!

Zubaře jsem navštívil po dlouhé době, v Ostravě málo kdo přijímá, pan zubař Bárta bral tak jsem to zkusil. Pan doktor Bárta je příjemný, mladý zubař, ale vypadá to, že mu šlo jedině o to vyvrtat si co nejvíce peněz. Po kontrole ústní dutiny mi bylo oznámeno cca. 10-12 kazu pomalu na každým zubu. Rentgen jsem nepodstoupil, protože v ten den měli poruchu takže zhodnocení stavu pouze vyšetřením ručním. Po vyšetření mi pan doktor udělal plán, prvně zajít si na dentální hygienu, což jsem učinil za tuto radu děkuji a dále vytrhnout všechny osmičky jako prevenci. Pan doktor je asi mistr trhač, dvě osmičky chtěl dělat v jeden den, druhé dvě v druhý den. Po vytržení osmiček měla následovat postupná oprava všech kazů, nicméně k panu doktorovi sem již nikdy poté už nešel. Ve výpisu u zdravotní pojišťovny v osobní kartě pojištěnce, záložka osobní účet pojištěnce si pan doktor naúčtoval i zhotovení velkého rentgenu, který mi proveden nebyl! Zkrátka přišlo mi to tak, že pán doktor schválně hledá kazy a tak jsem si po čase našel novou paní zubařku, mladou, sympatickou leč o dost dražší, ale říkal sem si vyzkouším, uvidíme co mi řekne na vstupní prohlídce. Nová zubařka, v jedné z nejlépe vybavených ostravských ordinací (jedna z nejdražších, bohužel za kvalitu se platí) mi našla 4 kazy, osmičky mi trhat nechce, protože jsou zdravé, udělala rentgen a zhodnotila můj chrup až na 4 kazy jako velmi dobrý.

Jsem u pana doktora Bárty krátce, ale velmi oceňuji jeho přístup, preciznost a profesionalitu. Po 2 složitějších zákrocích mi do mého chrupu vrátil řád a pořádek, včetně parádně domodelované stoličky s kterou jsem se skoro loučil. Jeho obrovská výhoda je dle mého, že je mladý, moderní a progresivně smýšlející. To je ostatně vidět na celé ordinaci, jeho přístupu a nejnovějším technickém vybavení. Po zkušenosti jsem přesvědčen, že aplikuje i nejnovější stomatologické metody a poznatky, což je pro pacienta obrovský kredit a ostatně to lze poznat na kvalitě odvedené práce. S výsledky obou zákroků jsem maximálně spokojen a další drobnější mě ještě čekají. Ne, že bych se na další zákroky těšil, ale rozhodně nepůjdu do ordinace pana doktora s obavou, kde a jak skončí moje zuby. Vím, že zůstanou v mé puse a ve finále budu i já mít jistotu, že jsou bez kazu, a že jsem peníze investoval do svého zdraví a nechal je v ordinaci, kde si je právem zaslouží. Doporučuji!!!

Po ctyrech navstevach, kdy mi pan doktor postupne spravil vsechny kazy (a ze jich bylo) a vymenil stare plomby za bile, se zase muzu smat s otevrenou pusou, jako jsem nemohla vic nez deset let. Jestli mate strach ze zubaru, tak tady ho mit vazne nemusite. Ordinace je moc pekna, atmosfera prijemna a kdyz s vami pan doktor skonci, tak vas vlastne bude mrzet, ze uz nemate zkazene zuby :-)

Chci poděkovat panu doktorovi za skvělou práci. Bezbolestnou opravu všech kazů a za precizní opravení mrtvého zubu, který ostatní zubaři zcela přehlíželi. A to všechno zvládl v šibeničním termínů!!! Opravdu moc děkuji za ochotu a vstřícnost! Můžu jen doporučit!
PS: Kudy chodím tam mi chválí, jak mám krásné zuby!!! Moc děkuji!!!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Chtěla bych se k Vám objednat na prohlídku. Má paní Doktorka odešla do důchodu, nic nám nesdělila a karty nám zaslala na zdravotní pojišťovnu a á teď marně hledám nového zubaře. Děkuji za odpověď Vladimíra Miklašová tel.732328031

Dobry den, pac. zatim prijimame. Objednat se muzete na tel. cisle 603 241 068. Budeme se na Vas tesit. S pozdravem

MDDr. Tomáš Bárta

přijímáte ještě nové pacienty? Nikde jsem na Vás nenašel kontakt.
Děkuji
Klíma