Nejčastěji hledané služby

Umístění: www.usteckydoktor.cz Jiný

S panem doktorem jsem byla velice spokojená a přetrvávala jsem v jeho péči i přes to, že jsem se odstěhovala o 40 km dál, bohužel si prohodil ordinaci s jinou paní doktorkou. Teď už uvažuji o změně. Za mě byl super. Jeho pacienti mají štěstí.

Umístění: www.usteckydoktor.cz Jiný

Byla jsem s doktorem spokojená do doby dokud jsem k němu chodila s běžnými nezávaznými onemocněními.pak s chronickými bolestmi ramene a ruky, bylo návštěv víc.absolutne nevěděl co se mnou.misto na neurologii mě jen poslal na ortopedii.dokonce jsem z něj kolikrát měla pocit že si myslí že si vymýšlím.az změnou lékaře léčba nabrala ten správný spád, neurologie, rehabilitace...rehabilitační pobyt.obavam se že kdybych lékaře nezměnila,nedělo by se vůbec nic, přesto že se můj stav jen a jen horšil tak že jsem s rukou nemohla hýbat už skoro vůbec.kdyby to nedoslo takhle daleko a pan doktor by to řešil,mohlo by dojít i k lepšímu uzdravení.takhle už jen pouze částečně.

Mohu jen a jen doporučit. Vstřícný, ochotný, usměvavý, vyslechne, poradí, neměnil bych. Jen tak dál pane doktore.