Tibor Liška, zubař Valašské Meziříčí

MUDr. Tibor Liška

Zubař

Hrachovec 264, Valašské Meziříčí
Soukromá zubní ordinace

Umístění: jiné místo prohlídka po dlouhé době, panika ze zubařů

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. Mám dentofobii, po chování mé dnes už minulé zubařky jsem myslela, že ně nikdo živou už na zubní nedostane. Jenže po nějaké době mě začaly zuby bolet a já měla skutečné obrovský strach někam jít. Pan doktor zrovna měl místo pro nového pacienta. Šla jsem tam s obrovským strachem, brečela jsem, měla v sobě tři neuroly. Lékař se me zeptal jestli chci injekci, což jsem odkývala. Nejdříve mi nastínil, co v puse je a bueme spravovat a pak mi jí dal. Až zabrala, čekal skutečně dlouho, se do toho teprve pustil. Mezi tím si se mnou sestřička povídala o škole, stidium, rodině. Během ošetření hrála v pozadí příjemná hudba

Je profík ve svém oboru. Dbá na pravidelnou prevenci, je zodpovědný a perfekcionalista. Co se týká bolesti při zákrocích, je jen na nás pacientech, zda si řekneme o utišující injekci ,když víme všichni, že to bude bolet. Pan doktor nám ji ráději dá, než aby poslouchal hekání a sténání nás pacientů.
Já, jeho dlouholetý pacient s celou svou rodinou na jeho péči nedáme dopustit a i touto cestou mu děkuji.

S panem doktorem jsem naprosto spokojen. Je to můj čtvrtý zubař a konečně neřeším při každé (pravidelné) návštěvě další a další kazy nebo vypadlé plomby. Prováděl mi snad všechny možné zásahy (trhání všech čtyř osmiček, čištění kořenů, resekci kořene, samozřejmě ze začátku i ty kazy) a vždy to probíhalo rychle, profesionálně s minimální možnou bolestí. Díky perfektně provedeným a trvanlivým keramickým korunkám a "mostíkům", zmiňovaným zde jiným hodnotitelem, mám posledních deset let zuby vzhledově i funkčně v perfektním stavu.

Je to v pořadí můj čtvrtý lékař a jsem po osmi letech spolupráce naprosto spokojen. Postupně vyřešil problematické zuby, které jsem s předchozími lékaři řešil neustále dokola (záněty, resekce), doplnil mi velmi kvalitně zpracované keramické korunky a postupně mi vytrhal problematické osmičky. Bolestivost zákroků byla srovnatelná s předchozími lékaři (asi bez narkózy neřešitelné), velmi ale oceňuji rychlost a přesnost práce.

Pan doktor je velice ochotný a nejednou mne zbavil nesnesitelné bolesti zubů a to i mimo ordinační hodiny. Děkuji R. Vsetín

;

rychlá kvalitní a skoro bezbolestná práce:-)

Jsem velmi spokojena s prací pana doktora, i jeho vztah a trpělivost k dětem.Což se o jeho dceři, paní doktorce pracující s ním v ordinaci říct nedá!!!!!

také jsem spokojená s tímto zubařem. i když se zdá být přísný, tak je ale naopak velmi profesionální a je skvělý zubař. nemůžu si stěžovat. stejně jako celá rodina.

Tohoto zubaře navštěvuji asi třetím rokem a jsem velice spokojená už mi léčil záněty, dělal korunku a vše bez problémů. Dnes jsem zrovna objednaná na kontrolu tak snad bez kazů:-)