Tibor Liška, zubař Valašské Meziříčí

MUDr. Tibor Liška

Zubař

Hrachovec 264, Valašské Meziříčí
Soukromá zubní ordinace

Pana doktora vřele nedoporučuji. Chodila jsem k němu celé dětství do asi svých 20 let kdy jsem se vdala a přestěhovala. Až u nového zubaře jsem zjistila, že existují i zubaři, kteří jsou empatičtí, umrtví vám zub, když vrtají velký kaz a pořádně vám vysvětlí jak si čistit zuby aby to bylo účinné. Dneska jsem si na něj vzpomněla, když sem byla vytrhnout jednu stoličku kterou mi "spravoval" pan Liška. Důvod trhání byl jeden přeplněný kanálek, v druhém zalomený nástroj. To mi způsobovalo záněty v dásni pod zubem a už se s tím prostě nedalo nic dělat. Když mi ho doktor poprvé zrentgenoval nevěřil vlastním očím a už tehdy mě upozorňoval že to přeplnění bude zřejmě časem dělat problémy. Pod většinou jeho plomb jsem měla kazy, pod jednou dokonce takový, že jsem musela opět na čištění kanálků a přeléčování zubu... Způsobil mi trauma ze zubařů a až u nového zubaře, který je hodný a empatický se cítím jak normální člověk a chodím k němu i ráda. Takže k Liškovi už ani za nic. Ani kdyby byl poslední zubař na světě.

Pana doktora bych doporucila pouze lidem, kterym nedela problem snaset bolest, pripadne trpi nejakou formou masochizmu. Jeho pristup k pacientovi je na muj vkus dosti nelidksy, a vzhledem k tomu, ze k nemu drive dochazela velka cast me rodiny a znamých, mam tento postoj k nemu potvrzen i z vice stran. Prikladem jen mohu popsat situaci, kdy mi pan doktor vrtal zubni kaz (sahajici az do nervu) i pres me vyhrady k velke bolesti tak dlouho, dokud jsem neztratila vedomi...pote se podivil, ze "mladez" dneska nic nevydrzi, a milostive mi aplikoval znecitlivujici injekci. Podotykam, ze snaset bolest mi nedela problem, ale po tomto nezapomenutelnem zazitku jsem se k nemu do ordinace jiz neodvazila znovu vkrocit a presla k jinemu lekari, kde jsem stoprocentne spokojena. Bohuzel ani s tim, ze by byl ke svym pacientum zrovna mily a prijemny nemohu souhlasit.

nemuzu doporucit, me zkusenosti s timto lekarem jsou velmi spatne. Delal mi korunku nicmene do 2 mesicu jsem o zub stejne prisla a vyhodila jsem 2000kc pro nic. Kdyby byl dukladnejsi neprisla bych o zub