Běžný termín

Chválenická, Plzeň

Přistěhovala jsem se do Prahy a hledala zubního lékaře. Neměla jsem dobré zkušenosti, až jsem na Internetu našla paní doktorku. Jsem velice ráda, že mne přijala do své péče. Je velice milá, citlivá a pečlivá. Po návštěvě u ní jsem odcházela velice spokojená. Vrátila mi víru, že existují i lékaři, kteří nevidí v pacientovi pouze zdroj peněz, ale i člověka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi spokojená. Zubařů se od mala bojím, ale paní zubařka je velmi milá a vstřícná . Vše mi vysvětlila a na další návštěvu se dokonce i těším.
Určitě všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám hrůzu ze zubařů. Strašně moc se bojím. Měl jsem zubařku, která když mi dala plombu, tak do cca třech měsíců vypadla. Za každou návštěvu jsem zaplatil nemalé peníze. Včera jsem se rozhodl vyhledat si na internetu jinou doktorku. Dneska jsem byl na prvním ošetření a jsem moc spokojený. Paní doktorka má pochopení, je milá a já se pomalu přestávám bát. Konečně jsem našel solidního a normálního zubaře, šikovného ve svém oboru. Mohu vřele doporučit. Lang R.

Paní doktorka je příjemná, opatrná, zkušená. Ceny jsou přiměřené ale kvalita je špičková. Nový můstek sedí jako by byl tam vždy. Děkuji za vstřícnost a vynikající práce.

Jelikož jsem se přestěhoval do Prahy a mám panický strach ze zubařů, nechal jsem hledání nové zubní ordinace na poslední chvíli. Poté co mi vypadla druhá plomba, musel jsem problém řešit, hledal jsem na internetu a našel jsem zubní ordinaci Family Dent, napsal jsem e-mail a do hodiny mi zvonil telefon, domluvil jsem se na první prohlídce. Vše probíhalo profesionálně a přitom přátelsky. Můj požadavek byl že bych chtěl odstranit akutní problémy a postupně nechat převrtat původní (i 10let staré) amalgámové plomby. Ordinaci jsem navštívil již 6x a vždy vše proběhlo úžasně, naprosto zmizel můj strach ze zubařů. Paní doktorka je velice příjemná, vše vysvětluje a práci odvádí precizně. Ani manželka nepozná na kterých zubech mám novou "bílou" plombu a respektive ani já si nejsem úplně jist:-). Takže abych to shrunul, rád se směji a za svůj úsměv se již, díky práci paní doktorky nemusím stydět... za mě plný počet hvězd(5), Děkuji!!!

I've had 3 appointments last months and I was completely satisfied with the results! Doctor is very attentive and does her best so the patient can leave with a perfect smile on one's self. Will be pleased to visit next time as well.