Lékař

Tetiana Konysheva

Zubař

Kontaktní informace

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Paní doktorka je skvěla a obzvlášť se mi libí jak ona působí na děti .Moji kluci ( 6 a 4 roky) vůbec ne mají strach a věřte je to zásluhou paní doktorky , bohužel v tak malém věku už měli hrozné zážitky u jiného zubaře a to z běžné kontroly. Děkuji moc a samozřejmě paní doktorku doporučuji.
    Shvartsova N.

• Zkušenosti a dovednosti

• Stomatologická praxe od 1998 r.
      1998: Diplom Ukrajinské akademii zubního lékařství, m.Poltava
      1999: Specializace - záchovná stomatologie, Ukrajinské akademii zubního lékařství, m.Poltava
      1998-2016: Obvodní stomatologická poliklinika m. Poltava
      Vzdělávací kurzy: “Metody přímých zubních výplní“, „Topografie kořenových kanálků“, „Protetika na implantáty“
      2016: Uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikací, Univerzita Karlova v Praze.
      2016: Člen České stomatologické komory. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky".
      ----------------------------------------------

Zubní ordinace FAMILYDENT

Pod Klamovkou 472/7, 150 00 Praha, hl. město Praha

Běžný termín

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Shvartsova N.

• M
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Jestli hledáte vhodného zubního lékaře/ profesionála, a ještě k tomu někoho s lidským přístupem, pak zavítejte do ordinace této paní doktorky. Sama jsem po přestěhování do Prahy pečlivě zvažovala, komu se v té široké škále zubních odborníků svěřit do rukou bez obav, že bych od něj odcházela s většími potížemi, než se kterými jsem k němu přišla. Paní doktorka je pečlivá, veškeré zákroky s pacientem dopředu konzultuje, v případě nejasností vše ochotně vysvětlí. Navíc do ordinace dokáže vnést příjemnou atmosféru, díky které se po usednutí do křesla pacient necítí jako před popravou, jak tomu často u kolegů dentistů bývá.:)

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorku doporučuji!! Milá, příjemná a hlavně lidská. Odbourala můj strach ze zubaře a pomohla mi a to ještě nemáme zdaleka vyhráno. Děkuji moc

Tetiana Konysheva2017-08-16

Děkuji Vám mnohokrát za Vaše hodnocení.

• K
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy byla. Paní doktorka Konysheva je velmi milá a pečlivá, byla jsem u ní několikrát a ani jednou mě žádný zákrok nezabolel. Konečně se nebojím zajít k zubaři. Navíc její technika je skvělá, zuby mi spravila neuvěřitelně, vřele doporučuji :)

Tetiana Konysheva2017-07-31

Dekuji Vám, snažím se pro své pacienty dělat maximum.

• S
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Velice příjemná a milá paní doktorka. Vše vysvětlí a tím odbourá strach z ošetření. Pochvalu si zaslouží i milé sestřičky, skvělý je rovněž systém objednání s upozorněním a taktéž pracovní doba. Paní doktorku doporučuji a děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dva roky jsem nebyla u zubaře a bála jsem se hledat nového. Riskla jsem to a objednala jsem se k paní doktorce Konyshevě a už od první návštěvě jsem věděla, že jsem udělala dobře. Paní doktorka je opravdová profesionálka, je velice příjemná, stará se o vaše pohodlí a její práce je bezchybná. Naprosto ji jako zubařku doporučuji a moc jí děkuji!

• O

Paní dotorka mne přijala po přestěhování do Prahy s akutním problémem bez předchozího objednání. Maximální spokojenost, oceňuji profesionalitu, pečlivost a přístup k pacientovy.
      Všem doporučuji!

• F

Bál jsem se i když jsem do toho šel po 3 letech po hlavě. Měl jsem shnilý zub, zbyly mi jen kořínky. Doktorka byla milá, všechno mi vysvětlila, hlavně se mi líbil přístup ůcty k svobodnému rozhodnutí pacienta. Doktorka mě na sobotu obědnala na extrakci na 11 hodinu kvůly mě přijel doktor který na to byl specializovaný. Takže zatím spokojený :)

• T

Přistěhovala jsem se do Prahy a hledala zubního lékaře. Neměla jsem dobré zkušenosti, až jsem na Internetu našla paní doktorku. Jsem velice ráda, že mne přijala do své péče. Je velice milá, citlivá a pečlivá. Po návštěvě u ní jsem odcházela velice spokojená. Vrátila mi víru, že existují i lékaři, kteří nevidí v pacientovi pouze zdroj peněz, ale i člověka.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi spokojená. Zubařů se od mala bojím, ale paní zubařka je velmi milá a vstřícná . Vše mi vysvětlila a na další návštěvu se dokonce i těším.
      Určitě všem doporučuji.