Běžný termín

Chválenická, Plzeň

Umístění:

Tak jsme to po roce a půl konečně zvládli :)) Mám krásné zuby! A moc děkuju paní doktorce za trpělivost a laskavost.To bylo práce :D Asi 5 vyměn bíle za amalgamy,3 nové plomby a 1 trhání. :-) Měl jsem obrovský strach ze zubaře z dětství. Pokud se taky bojíte lepší doktorku nenajdete :) Preciznost,kvalita ,lidskost na jedničku.Chválím i sestřičky. :-) Moc Vám děkuju a VŠEM DOPORUČUJI :) Michal !

Umístění:

Paní doktorku doporučuji. Je velice pečlivá, tepělivá, profesionální a milá. Oceňuji také ochotu vysvětlit situaci i zákrok.

Umístění:

Paní doktorka je skvěla a obzvlášť se mi libí jak ona působí na děti .Moji kluci ( 6 a 4 roky) vůbec ne mají strach a věřte je to zásluhou paní doktorky , bohužel v tak malém věku už měli hrozné zážitky u jiného zubaře a to z běžné kontroly. Děkuji moc a samozřejmě paní doktorku doporučuji.
Shvartsova N.

Umístění: Běžný termín

Jestli hledáte vhodného zubního lékaře/ profesionála, a ještě k tomu někoho s lidským přístupem, pak zavítejte do ordinace této paní doktorky. Sama jsem po přestěhování do Prahy pečlivě zvažovala, komu se v té široké škále zubních odborníků svěřit do rukou bez obav, že bych od něj odcházela s většími potížemi, než se kterými jsem k němu přišla. Paní doktorka je pečlivá, veškeré zákroky s pacientem dopředu konzultuje, v případě nejasností vše ochotně vysvětlí. Navíc do ordinace dokáže vnést příjemnou atmosféru, díky které se po usednutí do křesla pacient necítí jako před popravou, jak tomu často u kolegů dentistů bývá.:)

Umístění: Běžný termín

Paní doktorku doporučuji!! Milá, příjemná a hlavně lidská. Odbourala můj strach ze zubaře a pomohla mi a to ještě nemáme zdaleka vyhráno. Děkuji moc

Tetiana Konysheva

Děkuji Vám mnohokrát za Vaše hodnocení.

Umístění: Běžný termín

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy byla. Paní doktorka Konysheva je velmi milá a pečlivá, byla jsem u ní několikrát a ani jednou mě žádný zákrok nezabolel. Konečně se nebojím zajít k zubaři. Navíc její technika je skvělá, zuby mi spravila neuvěřitelně, vřele doporučuji :)

Tetiana Konysheva

Dekuji Vám, snažím se pro své pacienty dělat maximum.

Umístění: Běžný termín

Velice příjemná a milá paní doktorka. Vše vysvětlí a tím odbourá strach z ošetření. Pochvalu si zaslouží i milé sestřičky, skvělý je rovněž systém objednání s upozorněním a taktéž pracovní doba. Paní doktorku doporučuji a děkuji.

Dva roky jsem nebyla u zubaře a bála jsem se hledat nového. Riskla jsem to a objednala jsem se k paní doktorce Konyshevě a už od první návštěvě jsem věděla, že jsem udělala dobře. Paní doktorka je opravdová profesionálka, je velice příjemná, stará se o vaše pohodlí a její práce je bezchybná. Naprosto ji jako zubařku doporučuji a moc jí děkuji!

Paní dotorka mne přijala po přestěhování do Prahy s akutním problémem bez předchozího objednání. Maximální spokojenost, oceňuji profesionalitu, pečlivost a přístup k pacientovy.
Všem doporučuji!

Bál jsem se i když jsem do toho šel po 3 letech po hlavě. Měl jsem shnilý zub, zbyly mi jen kořínky. Doktorka byla milá, všechno mi vysvětlila, hlavně se mi líbil přístup ůcty k svobodnému rozhodnutí pacienta. Doktorka mě na sobotu obědnala na extrakci na 11 hodinu kvůly mě přijel doktor který na to byl specializovaný. Takže zatím spokojený :)