Lékař

Tetiana Konysheva verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Paní doktorka je skvěla a obzvlášť se mi libí jak ona působí na děti .Moji kluci ( 6 a 4 roky) vůbec ne mají strach a věřte je to zásluhou paní doktorky , bohužel v tak malém věku už měli hrozné zážitky u jiného zubaře a to z běžné kontroly. Děkuji moc a samozřejmě paní doktorku doporučuji.
    Shvartsova N.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Mykyta Gorokhov
    Mykyta Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov… Více

Danylo Gorokhov
    Danylo Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    U dr. Gorokhova jsem byla prvykrat na preventivni prohlidke a planuji se u neho objednat i v budoucnosti. Urcite… Více

Simona Kapołková
    Simona Kapołková
    Vratislavova 11, Praha
    Včera jsem byla u paní doktorky na vrtání kazu a můj strach ze zubařů je odbourán. Vše pečlivé, bez bolesti. Skvěle… Více

Daniela Hájková
    Daniela Hájková
    Vratislavova 11, Praha
    Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu… Více

Dmitry Zaytsev
    Dmitry Zaytsev
    Ječná 1, Praha
    Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Stomatologická praxe od 1998 r.
      1998: Diplom Ukrajinské akademii zubního lékařství, m.Poltava
      1999: Specializace - záchovná stomatologie, Ukrajinské akademii zubního lékařství, m.Poltava
      1998-2016: Obvodní stomatologická poliklinika m. Poltava
      Vzdělávací kurzy: “Metody přímých zubních výplní“, „Topografie kořenových kanálků“, „Protetika na implantáty“
      2016: Uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikací, Univerzita Karlova v Praze.
      2016: Člen České stomatologické komory. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky".
      ----------------------------------------------

Zubní ordinace FAMILYDENT

Pod Klamovkou 472/7, 150 00 Praha, hl. město Praha

Běžný termín

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENT

Shvartsova N.

• M
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Jestli hledáte vhodného zubního lékaře/ profesionála, a ještě k tomu někoho s lidským přístupem, pak zavítejte do ordinace této paní doktorky. Sama jsem po přestěhování do Prahy pečlivě zvažovala, komu se v té široké škále zubních odborníků svěřit do rukou bez obav, že bych od něj odcházela s většími potížemi, než se kterými jsem k němu přišla. Paní doktorka je pečlivá, veškeré zákroky s pacientem dopředu konzultuje, v případě nejasností vše ochotně vysvětlí. Navíc do ordinace dokáže vnést příjemnou atmosféru, díky které se po usednutí do křesla pacient necítí jako před popravou, jak tomu často u kolegů dentistů bývá.:)

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorku doporučuji!! Milá, příjemná a hlavně lidská. Odbourala můj strach ze zubaře a pomohla mi a to ještě nemáme zdaleka vyhráno. Děkuji moc

Tetiana Konysheva2017-08-16

Děkuji Vám mnohokrát za Vaše hodnocení.

• K
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy byla. Paní doktorka Konysheva je velmi milá a pečlivá, byla jsem u ní několikrát a ani jednou mě žádný zákrok nezabolel. Konečně se nebojím zajít k zubaři. Navíc její technika je skvělá, zuby mi spravila neuvěřitelně, vřele doporučuji :)

Tetiana Konysheva2017-07-31

Dekuji Vám, snažím se pro své pacienty dělat maximum.

• S
      Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Velice příjemná a milá paní doktorka. Vše vysvětlí a tím odbourá strach z ošetření. Pochvalu si zaslouží i milé sestřičky, skvělý je rovněž systém objednání s upozorněním a taktéž pracovní doba. Paní doktorku doporučuji a děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dva roky jsem nebyla u zubaře a bála jsem se hledat nového. Riskla jsem to a objednala jsem se k paní doktorce Konyshevě a už od první návštěvě jsem věděla, že jsem udělala dobře. Paní doktorka je opravdová profesionálka, je velice příjemná, stará se o vaše pohodlí a její práce je bezchybná. Naprosto ji jako zubařku doporučuji a moc jí děkuji!

• O

Paní dotorka mne přijala po přestěhování do Prahy s akutním problémem bez předchozího objednání. Maximální spokojenost, oceňuji profesionalitu, pečlivost a přístup k pacientovy.
      Všem doporučuji!

• F

Bál jsem se i když jsem do toho šel po 3 letech po hlavě. Měl jsem shnilý zub, zbyly mi jen kořínky. Doktorka byla milá, všechno mi vysvětlila, hlavně se mi líbil přístup ůcty k svobodnému rozhodnutí pacienta. Doktorka mě na sobotu obědnala na extrakci na 11 hodinu kvůly mě přijel doktor který na to byl specializovaný. Takže zatím spokojený :)

• T

Přistěhovala jsem se do Prahy a hledala zubního lékaře. Neměla jsem dobré zkušenosti, až jsem na Internetu našla paní doktorku. Jsem velice ráda, že mne přijala do své péče. Je velice milá, citlivá a pečlivá. Po návštěvě u ní jsem odcházela velice spokojená. Vrátila mi víru, že existují i lékaři, kteří nevidí v pacientovi pouze zdroj peněz, ale i člověka.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi spokojená. Zubařů se od mala bojím, ale paní zubařka je velmi milá a vstřícná . Vše mi vysvětlila a na další návštěvu se dokonce i těším.
      Určitě všem doporučuji.