lékař

Tetiana Konysheva

Zubař Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 341 návštěv profilu během posledních 30 dní

Stomatologická praxe od 1998 r.
1998: Diplom Ukrajinské akademii zubního lékařství, m.Poltava
1999: Specializace - záchovná stomatologie, Ukrajinské akademii zubního…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Stomatologická praxe od 1998 r.
    1998: Diplom Ukrajinské akademii zubního lékařství, m.Poltava
    1999: Specializace - záchovná stomatologie, Ukrajinské akademii zubního lékařství, m.Poltava
    1998-2016: Obvodní stomatologická poliklinika m. Poltava
    Vzdělávací kurzy: “Metody přímých zubních výplní“, „Topografie kořenových kanálků“, „Protetika na implantáty“
    2016: Uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikací, Univerzita Karlova v Praze.
    2016: Člen České stomatologické komory. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví České republiky "O uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání zubního lékaře na území České republiky".
    ----------------------------------------------

• ruština

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Jestli hledáte vhodného zubního lékaře/ profesionála, a ještě k tomu někoho s lidským přístupem, pak zavítejte do ordinace této paní doktorky. Sama jsem po přestěhování do Prahy pečlivě zvažovala, komu se v té široké škále zubních odborníků svěřit do rukou bez obav, že bych od něj odcházela s většími potížemi, než se kterými jsem k němu přišla. Paní doktorka je pečlivá, veškeré zákroky s pacientem dopředu konzultuje, v případě nejasností vše ochotně vysvětlí. Navíc do ordinace dokáže vnést příjemnou atmosféru, díky které se po usednutí do křesla pacient necítí jako před popravou, jak tomu často u kolegů dentistů bývá.:)

• Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Paní doktorku doporučuji!! Milá, příjemná a hlavně lidská. Odbourala můj strach ze zubaře a pomohla mi a to ještě nemáme zdaleka vyhráno. Děkuji moc

lékař Tetiana Konysheva2017-08-16

Děkuji Vám mnohokrát za Vaše hodnocení.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy byla. Paní doktorka Konysheva je velmi milá a pečlivá, byla jsem u ní několikrát a ani jednou mě žádný zákrok nezabolel. Konečně se nebojím zajít k zubaři. Navíc její technika je skvělá, zuby mi spravila neuvěřitelně, vřele doporučuji :)

lékař Tetiana Konysheva2017-07-31

Dekuji Vám, snažím se pro své pacienty dělat maximum.

Umístění: Zubní ordinace FAMILYDENTSlužby: Běžný termín

Velice příjemná a milá paní doktorka. Vše vysvětlí a tím odbourá strach z ošetření. Pochvalu si zaslouží i milé sestřičky, skvělý je rovněž systém objednání s upozorněním a taktéž pracovní doba. Paní doktorku doporučuji a děkuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dva roky jsem nebyla u zubaře a bála jsem se hledat nového. Riskla jsem to a objednala jsem se k paní doktorce Konyshevě a už od první návštěvě jsem věděla, že jsem udělala dobře. Paní doktorka je opravdová profesionálka, je velice příjemná, stará se o vaše pohodlí a její práce je bezchybná. Naprosto ji jako zubařku doporučuji a moc jí děkuji!

• O

Paní dotorka mne přijala po přestěhování do Prahy s akutním problémem bez předchozího objednání. Maximální spokojenost, oceňuji profesionalitu, pečlivost a přístup k pacientovy.
    Všem doporučuji!

• F

Bál jsem se i když jsem do toho šel po 3 letech po hlavě. Měl jsem shnilý zub, zbyly mi jen kořínky. Doktorka byla milá, všechno mi vysvětlila, hlavně se mi líbil přístup ůcty k svobodnému rozhodnutí pacienta. Doktorka mě na sobotu obědnala na extrakci na 11 hodinu kvůly mě přijel doktor který na to byl specializovaný. Takže zatím spokojený :)

• T

Přistěhovala jsem se do Prahy a hledala zubního lékaře. Neměla jsem dobré zkušenosti, až jsem na Internetu našla paní doktorku. Jsem velice ráda, že mne přijala do své péče. Je velice milá, citlivá a pečlivá. Po návštěvě u ní jsem odcházela velice spokojená. Vrátila mi víru, že existují i lékaři, kteří nevidí v pacientovi pouze zdroj peněz, ale i člověka.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi spokojená. Zubařů se od mala bojím, ale paní zubařka je velmi milá a vstřícná . Vše mi vysvětlila a na další návštěvu se dokonce i těším.
    Určitě všem doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám hrůzu ze zubařů. Strašně moc se bojím. Měl jsem zubařku, která když mi dala plombu, tak do cca třech měsíců vypadla. Za každou návštěvu jsem zaplatil nemalé peníze. Včera jsem se rozhodl vyhledat si na internetu jinou doktorku. Dneska jsem byl na prvním ošetření a jsem moc spokojený. Paní doktorka má pochopení, je milá a já se pomalu přestávám bát. Konečně jsem našel solidního a normálního zubaře, šikovného ve svém oboru. Mohu vřele doporučit. Lang R.