Charvátova 3, Praha 1, Praha
Poradenství - Counseling

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

——————————————————————————————————————————————————————————————————— !NOVINKY! POKUD SE CHCETE OBJEDNAT, zavolejte mi, prosím, na číslo 774884256...

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Deprese
  • Panická ataka / porucha

Ukončené školy

• La Salle University, 1900 West Olney Avenue, Philadelphia, PA 19141, United States
  • SUNY Empire State College, 2 Union Avenue, Saratoga Springs, NY 12866, United States

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Charvátova 3, Praha

2 000 Kč

Poradenství - Counseling

Umístění: Poradenství - Counseling psychologické poradenství

Na Terru jsem se obrátila, protože jsem potřebovala pomoci s vtíravými, často se opakujícími myšlenkami a také s projevy chování, které po těchto myšlenkách následovaly. Za sezení s Terrou MOC DĚKUJI, hodně mi to pomohlo ujasnit si myšlenky, zvědomit si spoustu věcí a také minimalizovat tyto "ocd myšlenky" a následné opakující se chování. Praktické rady a tipy, které mi Terra poradila používám stále! :) Na sezeních jsem měla pocit, že s Terrou můžu probrat cokoli a že mě za to neodsoudí, což jsem už předtím s jinými lidmi zažila a jsem moc ráda, že během sezení s Terrou jsem se cítila v bezpečí. :) Ještě jednou za vše děkuji a objímám :) :) Kateřina

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Katko, velice děkuji za Vaše slova. Práce s Vámi mě bavila a Vaše pokroky byly úžasné. Mnoho úspěchů přeji!

Umístění: jiné místo Jiný

Když jsem potřebovala pomoct, Terru jsem našla zde a vybrala si ji dle recenzí. Jsem moc ráda, že jsem oslovila právě ji. Otevřela mi oči v mnoha směrech, díky ní dokážu pochopit své emoce a pracovat s nimi, což jsem do té doby vůbec neuměla a mnoho věcí si neuvědomovala. Vždy jsem se těšila na naše sezení, dále je to už na mě a já Vám moc děkuji za vše, co jste mě naučila. :)

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Moni, děkuji moc za krásnou referenci. Těšila jsem se na naše sezení. Moc držím palce při Vaší cestě a jsem tu, kdyby něco :)

Umístění: Poradenství - Counseling psychologické poradenství

Po pretrvavajúcich bolestiach brucha som usúdil že ide o psychický problém. Vyhľadal som Terru a tá mi odborne sa pomohla znavigovať vo svojích emóciach, a problém pominul.

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Děkuji, Slávo, za Vaši zkušenost a sdílení. Držím palce a kdyby něco, víte, kde mě najít :)

Umístění: Poradenství - Counseling psychologické poradenství

Terru jsem skoro před rokem vyhledala po té, co jsem po dvou letech intenzivního trápení se došla do momentu, kdy jsem myslela na to nejhorší. Ne že by se mi ty 2 roky nějak příčilo vyhledat pomoc. Jen jsem věřila, že jsem dostatečně sebereflexivní a rozumná, abych si pomohla sama a přece vím, co dělám špatně. Reálně jsem si však pomoct z něakého důvodu nedokázala.To mě vrhlo do víru obviňování se za vlastní neschopnost a přestala jsem věřit, že mi někdy ještě může být líp. Připadalo mi, že se ze mě stal někdo, kdo překročil určitou hranici odcizení se od sebe samého a už to nepůjde vrátit. Před tím jsem žila intenzivní život plný uměleckých a sportovních úspěchů, byla obdivována a najednou mi připadalo, že už vůbec neumím žít. Terapie pro mě byla poslední šance, aby mi někdo řekl, jestli ještě vůbec mám šanci se znovu radovat. Terru jsem si vybrala intuitivně a zdejší recenze mě ve výběru utvrdily. Na začátku by mě ani náhodou nenapadlo, že mi bude stačit 6 sezení k tomu, abych se znovu narodila. Narodila jsem se ale jiná, lepší, silěnjší, tentokrát už s pochopením, jak se život dá žít s vším tím, co k tomu patří. Terra mi totiž ukázala věci, které jsem sama zevnitř vidět nemohla a které mě blokovaly v posunu vpřed. To mi mnohé vysvětlilo a já si najednou uměla odpustit všechny nezdary. Zároveň mi ale ukázala mou slabinu, na kterou vím, že si musím dát pozor, aby mne nehodila zpět. Terra vás totiž nebude jen chlácholit, bude upřímná a konstruktivní. Nesoudí a má velké pochopení, ale přesně ví, kdy může pomoci a kdy už je ta práce na vás. Terra je prostě objímající průvodce na cestě ven z našeho bahýnka, kdy kroky musíme dělat sami. A přesně tak to musí být, abyste se z toho dokázali poučit a uvědomit si svoji vlastní sílu. Terra byla moje nejlepší rozhodnutí a investice v životě a víc než vřele ji doporučuji všem, kteří se chtějí vypořádat s čímkoli ve svých životech. Děkuji Vám Terro!

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Kateřino, děkuji moc za Vaše slova a Vaši tvrdou práci, která se vyplatila. Mám z Vas velikou radost.

Umístění: Poradenství - Counseling psychologické poradenství

Říct si o pomoc a sdílet své současné trápení je pro chlapa vždycky velké vystoupení z komfortní zóny (natož se pak svěřovat cizí ženě). Nicméně, nyní s odstupem času, si uvědomuji, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Kdo váháte jděte do toho. Terra je extrémně empatická osoba, která vyslechne, nesoudí a hlavně dokáže věcně pomoc a poradit. Po deseti sezeních rozložených do půl roka jsem toho o sobě zjistil skutečně mnoho. Terra mi pomohla objevit své životní hodnoty, cíle, smysl a sílu přítomného okamžiku. Nyní se podle toho snažím žít a cítím se mnohem lépe. Nicméně je potřeba dodat, že Terra Vám ukáže dveře, vstoupit do nich už musíte sami = musíte sami chtít pracovat na sobě a na svém životním štěstí/naplnění. B.

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Broňku, moc děkuji za Vaši upřímnou a otevřenou referenci. Velmi si jí vážím.

Umístění: Poradenství - Counseling současný psychický stav

Děkuji za skvělý osobní přístup, pohled na situace z jiného úhlu a správné vysvětlení. Mnoho mi posezení dalo :-)

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Jani, moc děkuji. Byla radost Vás potkat. Obímám!

Terra je víla, která Vám pomůže najít na tu správnou cestu! Dokáže Vám být mámou, dcerou, sestrou i přítelem. Terro, moc děkuji! Ester

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Ach Ester, děkuji za Vaše milá slova.

Umístění: Poradenství - Counseling psychologické poradenství

Čekal jsem s tímto komentářem asi 4 měsíce poté, co jsme s Terrou ukončili společné návštěvy, abych získal odstup nad celou situací.

K Teře jsem šel s tím, že je něco špatně, jen nevím co. Úzkosti, nízké sebevědomí, nervozita...Její konstruktivní přístup k řešení situace mi pomohl najít sám sebe a zjistit, co mě opravdu dělá spokojeného. Již po první návštěvě mě nabila takovou energií, že jsem si sám řekl, co to sakra žiju za život a jak se rozhoduji. Navedla mě na cestu, jak zvládat stresové situace jednoduchými pomůckami, jak žít, abych byl spokojený a můj život měl smysl. Vřele doporučuji všem, kteří i třeba jen na malou chvilku nad sebou zapochybují, aby si zašli za Terrou popovídat.

Žiju teď naplno, jezdím na divoké vodě a v práci mě to moc baví.

Díky Terro!

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Petře, mám velkou radost! Díky! :)

Umístění: Poradenství - Counseling Práce s vlastními emocemi

K Teře chodim nekolik mesicu a bez nadsazky rikam, ze mi otevrela oci i srdce, a pomohla mi pochopit vlastni emoce a programy v hlave.
Dekuji

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Radko, je mi radostí s vámi pracovat. :)

Umístění: Poradenství - Counseling

Musím říct, že (asi jako každý) jsem měla z oslovení psychologa strach. Tou dobou jsem měla pocit, že jsem se jen dostala do těžké životní situace a že bych si s takovou věcí měla poradit sama - ostatně jako vždy se vším. Bála jsem se, že při prvním sezení se dozvím něco ve smyslu, že to, co se mi děje je zcela normální a že jen blokuji místo jiným, kteří pomoc potřebuji víc. Nic takového se ale nestalo. Přivítala mě milá, usměvavá Terra a vybídla mě, ať se posadím a naslouchala mým problémům.

Člověk si kolikrát vůbec neuvědomí, že to, co se mu v životě stalo není to, co se děje každému a že v tom žít nemusí. Vřele bych Terru doporučila každému, komu v jeho životě něco nevyhovuje a chce to změnit, jen neví jak. Terra se mi v té těžké chvíli stala spojencem a pomohla mi se prokousat obdobím, kdy to, co si o mně myslí okolí pro mě bylo důležitější než to, jak se cítím já a co si o tom myslím. To byl asi hlavní důvod, se kterým jsem přišla i když jsem to zpočátku neuměla pojmenovat.

Nezapomenu na sezení, kdy mi to došlo: "Vy přesně víte, co chcete, ale plavete v bahně a když se myšlenka toho, co chcete dostane nad to bahno, stáhnete ji zase zpátky." Byla jsem "hodná", raději jsem něco skousla, než abych vyvolala konflikt a to byla chyba. Určitě to zná každý, jak to dopadne, když věci přechází a pak přijde poslední kapka... .

Terra mi pomohla získat sebevědomí, naučila mě vidět v sobě hodnotu a začít myslet především na sebe. Díky tomu jsem začala poslouchat své pocity, spoléhat se na sebe a naslouchat tomu nejdůležitějšímu hlásku - tomu vnitřnímu, který mi říkal co chci a co nechci.

Na terapie jsem docházela přibližně 8 měsíců - nejprve intenzivně 1x týdně a pak se termíny prodlužovaly až jsem si já sama uvědomila, že již jsem se dopracovala tak daleko, že pomoc nepotřebuji. Po celou dobu terapií jsem na sobě pracovala a nebylo to vždy snadné. Teď se mám ráda, znám svoji hodnotu a nepotřebuji, aby mě hodnotilo okolí. Umím se ohodnotit a ocenit sama a vím co chci a snažím se si za tím jít. Když se mi něco nelíbí, snažím se o tom mluvit hned a nedusit to v sobě. Ten pocit svobody, která s tím přišla, je skvělý. Stále mám na čem pracovat, ale už vím jak. Především vím, že už nikdy nechci být svazována tím, co si o mně kdo myslí. Jsem přeci člověk, který nechce nikomu ublížit a tím myslím i sebe sama.
Terro, děkuji!
Anet

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Anetko, děkuji moc za upřímná a silná slova. Je to krásné počtení.
Jsem na vás hrdá a držím palce!

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Deprese