Odhadovaná doba odpovědi:

Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A.
Charvátova 3, Praha 1, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • 2 400 Kč

Nejčastěji hledané služby

Charvátova 3, Praha

2 400 Kč

Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A.

Pomohu Vám naučit se rozumět svému tělu, rozeznat funkčnost Vašich myšlenek a žít v souladu s Vašemi hodnotami. Je důležité vědět odkud pocházíme a ja...

Ukončené školy

• La Salle University, 1900 West Olney Avenue, Philadelphia, PA 19141, United States
  • SUNY Empire State College, 2 Union Avenue, Saratoga Springs, NY 12866, United States

Stáže

• Angličtina

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (17)

Terru mohu jen doporučit, na první sezení jsem přišla s trochou nedůvěry (ne k ní jako osobě, ale k jejímu povolání), ale rozhodnutá, že si již nezvládnu pomoci sama a proto pomoc odborníka potřebuji. Prvotní rozpačitost se změnila v naprostou důvěru. Tehdejší životní situace a můj přístup k ní se dnes cca po půl roce naprosto obrátil. Užívám si svých zcela jiných postojů k lidem, různé situace, které by mne dříve naprosto odzbrojily, dnes řeším s nadhledem a téměř je házím za hlavu. Terra mne toho o životě naučila (a to jsem zcela jistě o dost starší) hodně. Zjistila jsem, že na prvním místě jsem já a pak to resp. ti ostatní. Začala jsem si užívat život s nejmilejší osobou - sama se sebou. Moc jí za vše děkuji. Dana

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Dano, děkuji za Vaši referenci. Jsem moc ráda, že jsem Vám mohla ukázat jiné možnosti ve Vašem životě. Zásluhy však náleží pouze Vám. Jste bojovnice a já jsem na Vás velmi hrdá. Skvělá práce!

Terru jsem vyhledala v momentě, kdy jsem začala sledovat, že taktika vyhýbání se nepříjemným situacím nemá za výsledek zmizení úzkostí, ale že se naopak začínají projevovat i tam, kde jsem s nimi doposud neměla problém, a že se dokonce začínají zhoršovat. Terra mi pomohla překonat strach plynoucí ze špatných zkušeností a zážitků, naučila mě, jak s návaly paniky pracovat, a dokonce jak je v prvopočátku zcela odbourat.
Co jsem na jejím přístupu ocenila nejvíce bylo to, že nepostupovala podle příruček, ale podle vlastního citu, kdy se snažila vzhledem ke všem okolnostem najít to nejlepší řešení pro mě, ať už by mohlo být z pohledu kohokoliv jiného nahlíženo jako nesprávné.
Nejsympatičtější mi byla její lidskost a pozitivní energie, která z ní přímo prýští.
Celou tu dobu jsem věděla, že mi fandí a vše to prožívá se mnou. Vždy když se mě zeptala, jaký byl ten uplynulý týden od posledního setkání, tak jsem cítila, že nejde o naučenou frázi, ale že ji to opravdu zajímá, a její nelíčená radost z každého mého pokroku mi dávala sílu překonávat své strachy dál.
Díky ní, jsem se přestala nepříjemným situacím vyhýbat, zvládla jsem se jim postavit a úzkosti s tím přirozeně odezněly.
Terra je jedinečná tím, že pro ni nejste jen další pacient, ale má upřímný a ryzí zájem na tom vám pomoci. Obdivuji, jakým způsobem je schopná kombinovat profesionalitu s lidským přístupem a jsem ráda, že jsem ji mohla poznat i jako člověka. Ještě jednou díky za vše!

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Kami, děkuji. Naše sezení byla vždy jedinečná. Mnoho jsem se naučila i já od Vás. Díky moc a žijte naplno dál :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Maximální spokojenost. K Terre jsem přišla s úzkostmi, pocity strachu a mnoho dalšími negativními myšlenkami. Nebyla jsem schopna si sama určit, v čem je můj problém a hlavně jak si pomoci. Celkem rychle jsme rozklíčovaly, v čem tkví můj problém. Naučila jsem se spoustu cvičení, které mi pomohly a v případě potřeby pomáhají, a prostě na sobě makám a to v hodně směrech, ve kterých by mě ani zdaleka nenapadlo, že se dá něco zlepšit. Cítím se mnohem lépe a velmi mi vyhovuje Terrin přístup, kde se člověk nebojí otevřít a svěřit se. Takže ve shrnutí: Terra je naprosto báječná a já jedině doporučuji!

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Zuzko, děkuji za Vaše slova. Sledovat Vás, jak se každým sezením vyvíjíte, je radost. Trvdě na sobě pracujete a přináší to ovoce. Díky, že u toho můžu být. Jste šikula!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Terra je skvělá psycholožka. Vyhledala jsem ji přes zdejší profil kvůli dlouhodobým úzkostem. Po pár měsících jsem spokojená, jako jsem již dlouho nebyla. Terra umí pomoci jednak od důsledku (jak se zbavit akutní úzkosti), tak ale hlavně od příčiny. Postupně se dostáváme přes jednotlivé vstrvy mých "strachů" k jádru mých a skutečné příčině mých úzkostí, což mi přineslo velkou úlevu.Terra mě naučila mít sama sebe o něco více ráda, což je velice příjemné. :) Těm, kdo váhají, na koho se obrátit o pomoc, bych Terru rozhodně doporučila

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Martino, moc Vám děkuji. Jsem ráda, že jsme našly možnosti, jak Vám ulevit. Ušla jste dlouhou cestu a zasloužíte si řádnou odměnu. :) Jen tak dál!

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Terru,za sebe mohu jen doporučit:)!Její milé, vlídné a profesionální chování se jen tak nevidí....! Už na prvním sezení, cítila jsem se mnohem lépe...!Díky poradenství jsem se naučila mít ráda sama sebe, konečně umím říkat NE a přestala jsem se omezovat na úkor ostatních, podařilo se mi zbavit se úzkosti a vyhnula jsem se tak užívání léků....a hlavně... vrátila se mi chuť zase žít a snít...... A za to Vám patří velké DÍKY Terro:)!!!Vřele doporučuji!!!!Carolina.

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Děkuji, Carolino. Práce s Vámi mě vždy těší a Váš vývoj je inspirující. Váš úsměv září víc a víc! Jen tak dál :) Terra

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Terra je velmi profesionální terapeutka a milá a sympatická osobnost. Pomohla mi se zbavováním se obsedantních myšlenek. Na sezení s ní jsem se vždy těšila a cítila se pak mnohem lépe. Mohu jedině doporučit.

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Anno, děkuji za Vaše milá slova. :) Ráda jsem Vás poznala a přeji Vám hodně štěstí a klidu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K Terre jsem sla poprve asi pred 2,5 mesici. Jsem osmnactileta holka, ktera vzdycky vsechno delala naplno, s obrovskym nasazenim, svym konickum, vztahum i skole davala naprosto vsechny sve sily. I pres vsechny uspechy jsem se necitila spokojena a tak nejak ztracena, nevedela jsem si rady. Kvuli lehkym depresim a stresu jsem si dokonce "vypestovala" PPP - propadla jsem zachvatovitemu prejidani, o cemz jsem nebyla s kymkoli schopna mluvit, stydela jsem se a sama jsem dlouho nechapala, co se to vlastne deje. S Terrou jsme behem nekolika setkani dospely k tomu, ze zminovany stres jsem vlastne vytvarela pouze sama v sobe, neustalymi novymi a novymi cily jsem se snazila sama sobe dokazovat, ze jsem "dostatecne dobra", a muj perfekcionismus me nicil. Par tydnu pro me bylo opravdu psychicky narocnych - poznat tolik sam sebe behem kratke doby neni jednoduche, nektere vlastnosti, ktere si clovek neuvedomoval, je tezke prijmout, ale diky ruznym cvicenim, ukolum a otazkam k zamysleni, ktere mi Terra predklada, se citim stale vice uvolnena, stastnejsi a spokojenejsi. Intervaly mezi mymi zachvaty prejidani se stale prodluzuji, mluvit o nich mi dela porad mensi potize, jsem vyrovnanejsi. Mam pred sebou jeste dlouhou cestu, ale vim, ze jdu po te spravne. Chtela bych i touto cestou Terre milionkrat podekovat za jeji pristup a pomoc. To, ze jsem si vybrala prave ji, bylo velike stesti. Sabi

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Sabi, velice děkuji za Vaši referenci. Jsem vděčná, že Vám mohu pomáhat a že je Vám lépe a lépe. Výsledky jsou Vaší zásluhou. Pracovitost, vnímání sebe samé a upřímnost jsou nezbytné k úspěchu. Těším se na další setkání, Terra.

K Terre som sa dostala cez kolegu, ktorý mi ju doporučil, keď som mu položila relatívne naivnú otázku: "Kam ďalej by som mala smerovať svoj život?" Hneď na prvom sedení som zistila, že si najprv musím urobiť poriadok v minulosti a v sebe samej. Bola som naštartovaná urobiť zmenu vo svojom živote, a niekoľko sedení s Terrou ma len utvrdilo, že idem správnym smerom. A hlavne, že bol najvyšší čas na zmenu. Odpoveď na tú "naivnú" otázku síce ešte nemám, ale už viem, akou cestou sa pri hľadaní vydať. Takže ďakujem, Terra.

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Dobrá práce, M. Budu se těšit na pohled z Vašich cest. Hodně štěstí!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Terru jsem si vybrala prevazne diky pozitivnim komentarum a jiz prvni konzultaci jsem vedela, ze jsem si zvolila dobre. Bylo velmi tezke se odpoutat od partnera, ktery mel poruchu osobnosti a diky nemuz moje povaha trpela menecennosti. Myslela jsem si, ze se nedokazu zvednout a porad jsem se vracela ke zlu i kdyz jsem vedela ze je to beznadejne. Byl to zacarovany kruh. Jiz po par konzultacich jsem kompletne prehodnotila situaci a uvedomila jsem si veci, ktere jsem si v prubehu dvou let nepripoustela. Vim jiste, ze pokud bude potreba, opet se na Terru obratim.

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Děkuji za Vaši referenci. Moc držím palce, ať se vše daří! Jste silný člověk a byla radost s Vámi spolupracovat. Hodně štěstí. :)

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Terra mi pomohla zorientovat se v mém nitru, kdy jsem po velmi dlouhém období vnitřního boje nebyl schopný udělat významné životní rozhodnutí. Po několika sezeních jsem si uvědomil spoustu věcí, dovedl jsem k sobě být upřímný a hlavně jsem se sám dokázal konečně rozhoupat a rozhodnout se. Tuto dámu mohu jedině doporučit. Pavel..

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Děkuji, Pavle. Jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci. Jste velmi poctivý a pracovitý klient. Byla radost s Vámi spolupracovat. Přeji hodně štěstí.