Odhadovaná doba odpovědi:

Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A.
Charvátova 3, Praha 1, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • 2 400 Kč

Nejčastěji hledané služby

Charvátova 3, Praha

2 400 Kč

Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A.

Pomohu Vám naučit se rozumět svému tělu, rozeznat funkčnost Vašich myšlenek a žít v souladu s Vašemi hodnotami. Je důležité vědět odkud pocházíme a ja...

Ukončené školy

• La Salle University, 1900 West Olney Avenue, Philadelphia, PA 19141, United States
  • SUNY Empire State College, 2 Union Avenue, Saratoga Springs, NY 12866, United States

Stáže

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (17)

Umístění: Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A. psychologické poradenství

Na spolupráci s Terrou si nejvíce cením jejího přístupu k mým problémům. Plno věcí, které jsem se snažil nějak pochopit, mé okolí nechápalo a vnímalo je jako kraviny. Během dvouleté spolupráce se mi ani jednou nestalo, že by Terra jakýkoliv problém zlehčovala nebo jej označila za kravinu. Díky profesionálnímu přístupu mám po každém sezení pocit, že se mi lépe dýchá, a že problémy, které řeším nejsou tak hrozné, jak se zdály.

Umístění: Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A. psychologické poradenství

Na Terru jsem se obrátila, protože jsem potřebovala pomoci s vtíravými, často se opakujícími myšlenkami a také s projevy chování, které po těchto myšlenkách následovaly. Za sezení s Terrou MOC DĚKUJI, hodně mi to pomohlo ujasnit si myšlenky, zvědomit si spoustu věcí a také minimalizovat tyto "ocd myšlenky" a následné opakující se chování. Praktické rady a tipy, které mi Terra poradila používám stále! :) Na sezeních jsem měla pocit, že s Terrou můžu probrat cokoli a že mě za to neodsoudí, což jsem už předtím s jinými lidmi zažila a jsem moc ráda, že během sezení s Terrou jsem se cítila v bezpečí. :) Ještě jednou za vše děkuji a objímám :) :) Kateřina

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Katko, velice děkuji za Vaše slova. Práce s Vámi mě bavila a Vaše pokroky byly úžasné. Mnoho úspěchů přeji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Když jsem potřebovala pomoct, Terru jsem našla zde a vybrala si ji dle recenzí. Jsem moc ráda, že jsem oslovila právě ji. Otevřela mi oči v mnoha směrech, díky ní dokážu pochopit své emoce a pracovat s nimi, což jsem do té doby vůbec neuměla a mnoho věcí si neuvědomovala. Vždy jsem se těšila na naše sezení, dále je to už na mě a já Vám moc děkuji za vše, co jste mě naučila. :)

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Moni, děkuji moc za krásnou referenci. Těšila jsem se na naše sezení. Moc držím palce při Vaší cestě a jsem tu, kdyby něco :)

Umístění: Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A. psychologické poradenství

Po pretrvavajúcich bolestiach brucha som usúdil že ide o psychický problém. Vyhľadal som Terru a tá mi odborne sa pomohla znavigovať vo svojích emóciach, a problém pominul.

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Děkuji, Slávo, za Vaši zkušenost a sdílení. Držím palce a kdyby něco, víte, kde mě najít :)

Umístění: Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A. psychologické poradenství

Terru jsem skoro před rokem vyhledala po té, co jsem po dvou letech intenzivního trápení se došla do momentu, kdy jsem myslela na to nejhorší. Ne že by se mi ty 2 roky nějak příčilo vyhledat pomoc. Jen jsem věřila, že jsem dostatečně sebereflexivní a rozumná, abych si pomohla sama a přece vím, co dělám špatně. Reálně jsem si však pomoct z něakého důvodu nedokázala.To mě vrhlo do víru obviňování se za vlastní neschopnost a přestala jsem věřit, že mi někdy ještě může být líp. Připadalo mi, že se ze mě stal někdo, kdo překročil určitou hranici odcizení se od sebe samého a už to nepůjde vrátit. Před tím jsem žila intenzivní život plný uměleckých a sportovních úspěchů, byla obdivována a najednou mi připadalo, že už vůbec neumím žít. Terapie pro mě byla poslední šance, aby mi někdo řekl, jestli ještě vůbec mám šanci se znovu radovat. Terru jsem si vybrala intuitivně a zdejší recenze mě ve výběru utvrdily. Na začátku by mě ani náhodou nenapadlo, že mi bude stačit 6 sezení k tomu, abych se znovu narodila. Narodila jsem se ale jiná, lepší, silěnjší, tentokrát už s pochopením, jak se život dá žít s vším tím, co k tomu patří. Terra mi totiž ukázala věci, které jsem sama zevnitř vidět nemohla a které mě blokovaly v posunu vpřed. To mi mnohé vysvětlilo a já si najednou uměla odpustit všechny nezdary. Zároveň mi ale ukázala mou slabinu, na kterou vím, že si musím dát pozor, aby mne nehodila zpět. Terra vás totiž nebude jen chlácholit, bude upřímná a konstruktivní. Nesoudí a má velké pochopení, ale přesně ví, kdy může pomoci a kdy už je ta práce na vás. Terra je prostě objímající průvodce na cestě ven z našeho bahýnka, kdy kroky musíme dělat sami. A přesně tak to musí být, abyste se z toho dokázali poučit a uvědomit si svoji vlastní sílu. Terra byla moje nejlepší rozhodnutí a investice v životě a víc než vřele ji doporučuji všem, kteří se chtějí vypořádat s čímkoli ve svých životech. Děkuji Vám Terro!

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Kateřino, děkuji moc za Vaše slova a Vaši tvrdou práci, která se vyplatila. Mám z Vas velikou radost.

Umístění: Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A. psychologické poradenství

Říct si o pomoc a sdílet své současné trápení je pro chlapa vždycky velké vystoupení z komfortní zóny (natož se pak svěřovat cizí ženě). Nicméně, nyní s odstupem času, si uvědomuji, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Kdo váháte jděte do toho. Terra je extrémně empatická osoba, která vyslechne, nesoudí a hlavně dokáže věcně pomoc a poradit. Po deseti sezeních rozložených do půl roka jsem toho o sobě zjistil skutečně mnoho. Terra mi pomohla objevit své životní hodnoty, cíle, smysl a sílu přítomného okamžiku. Nyní se podle toho snažím žít a cítím se mnohem lépe. Nicméně je potřeba dodat, že Terra Vám ukáže dveře, vstoupit do nich už musíte sami = musíte sami chtít pracovat na sobě a na svém životním štěstí/naplnění. B.

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Broňku, moc děkuji za Vaši upřímnou a otevřenou referenci. Velmi si jí vážím.

Umístění: Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A. současný psychický stav

Děkuji za skvělý osobní přístup, pohled na situace z jiného úhlu a správné vysvětlení. Mnoho mi posezení dalo :-)

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Jani, moc děkuji. Byla radost Vás potkat. Obímám!

Terra je víla, která Vám pomůže najít na tu správnou cestu! Dokáže Vám být mámou, dcerou, sestrou i přítelem. Terro, moc děkuji! Ester

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Ach Ester, děkuji za Vaše milá slova.

Umístění: Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A. psychologické poradenství

Čekal jsem s tímto komentářem asi 4 měsíce poté, co jsme s Terrou ukončili společné návštěvy, abych získal odstup nad celou situací.

K Teře jsem šel s tím, že je něco špatně, jen nevím co. Úzkosti, nízké sebevědomí, nervozita...Její konstruktivní přístup k řešení situace mi pomohl najít sám sebe a zjistit, co mě opravdu dělá spokojeného. Již po první návštěvě mě nabila takovou energií, že jsem si sám řekl, co to sakra žiju za život a jak se rozhoduji. Navedla mě na cestu, jak zvládat stresové situace jednoduchými pomůckami, jak žít, abych byl spokojený a můj život měl smysl. Vřele doporučuji všem, kteří i třeba jen na malou chvilku nad sebou zapochybují, aby si zašli za Terrou popovídat.

Žiju teď naplno, jezdím na divoké vodě a v práci mě to moc baví.

Díky Terro!

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Petře, mám velkou radost! Díky! :)

Umístění: Psychologické poradenství Terra Kasal, M.A. Práce s vlastními emocemi

K Teře chodim nekolik mesicu a bez nadsazky rikam, ze mi otevrela oci i srdce, a pomohla mi pochopit vlastni emoce a programy v hlave.
Dekuji

Mgr. Terra Kasal, M. A.

Radko, je mi radostí s vámi pracovat. :)