Adresa

Charvátova 3, Praha 1, Praha
Poradenství - Counseling

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami


Zkušenosti

O mně

——————————————————————————————————————————————————————————————————— !NOVINKY! PRO VYSOKÝ ZÁJEM UZAVÍRÁM PŘÍJEM NOVÝCH KLIENTŮ, KTEŘÍ SE ZATÍM NE...

Více

Léčené nemoci

 • Generalizované úzkostné poruchy
 • Deprese
 • Panická ataka / porucha
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • La Salle University, 1900 West Olney Avenue, Philadelphia, PA 19141, United States
 • SUNY Empire State College, 2 Union Avenue, Saratoga Springs, NY 12866, United States

Specializace

 • psychoterapie


Znalost jazyků

Angličtina

Služby a ceník služeb

Psychologické poradenství


Charvátova 3, Praha

2 000 Kč

Poradenství - Counseling

Názory pacientů

5

Obecné skóre
43 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
B
Umístění: Poradenství - Counseling psychologické poradenství

Říct si o pomoc a sdílet své současné trápení je pro chlapa vždycky velké vystoupení z komfortní zóny (natož se pak svěřovat cizí ženě). Nicméně, nyní s odstupem času, si uvědomuji, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Kdo váháte jděte do toho. Terra je extrémně empatická osoba, která vyslechne, nesoudí a hlavně dokáže věcně pomoc a poradit. Po deseti sezeních rozložených do půl roka jsem toho o sobě zjistil skutečně mnoho. Terra mi pomohla objevit své životní hodnoty, cíle, smysl a sílu přítomného okamžiku. Nyní se podle toho snažím žít a cítím se mnohem lépe. Nicméně je potřeba dodat, že Terra Vám ukáže dveře, vstoupit do nich už musíte sami = musíte sami chtít pracovat na sobě a na svém životním štěstí/naplnění. B.

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Broňku, moc děkuji za Vaši upřímnou a otevřenou referenci. Velmi si jí vážím.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poradenství - Counseling současný psychický stav

Děkuji za skvělý osobní přístup, pohled na situace z jiného úhlu a správné vysvětlení. Mnoho mi posezení dalo :-)

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Jani, moc děkuji. Byla radost Vás potkat. Obímám!


E
Ověřeny pacient

Terra je víla, která Vám pomůže najít na tu správnou cestu! Dokáže Vám být mámou, dcerou, sestrou i přítelem. Terro, moc děkuji! Ester

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Ach Ester, děkuji za Vaše milá slova.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Poradenství - Counseling psychologické poradenství

Čekal jsem s tímto komentářem asi 4 měsíce poté, co jsme s Terrou ukončili společné návštěvy, abych získal odstup nad celou situací.

K Teře jsem šel s tím, že je něco špatně, jen nevím co. Úzkosti, nízké sebevědomí, nervozita...Její konstruktivní přístup k řešení situace mi pomohl najít sám sebe a zjistit, co mě opravdu dělá spokojeného. Již po první návštěvě mě nabila takovou energií, že jsem si sám řekl, co to sakra žiju za život a jak se rozhoduji. Navedla mě na cestu, jak zvládat stresové situace jednoduchými pomůckami, jak žít, abych byl spokojený a můj život měl smysl. Vřele doporučuji všem, kteří i třeba jen na malou chvilku nad sebou zapochybují, aby si zašli za Terrou popovídat.

Žiju teď naplno, jezdím na divoké vodě a v práci mě to moc baví.

Díky Terro!

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Petře, mám velkou radost! Díky! :)


T
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství - Counseling Práce s vlastními emocemi

K Teře chodim nekolik mesicu a bez nadsazky rikam, ze mi otevrela oci i srdce, a pomohla mi pochopit vlastni emoce a programy v hlave.
Dekuji

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Radko, je mi radostí s vámi pracovat. :)


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poradenství - Counseling

Musím říct, že (asi jako každý) jsem měla z oslovení psychologa strach. Tou dobou jsem měla pocit, že jsem se jen dostala do těžké životní situace a že bych si s takovou věcí měla poradit sama - ostatně jako vždy se vším. Bála jsem se, že při prvním sezení se dozvím něco ve smyslu, že to, co se mi děje je zcela normální a že jen blokuji místo jiným, kteří pomoc potřebuji víc. Nic takového se ale nestalo. Přivítala mě milá, usměvavá Terra a vybídla mě, ať se posadím a naslouchala mým problémům.

Člověk si kolikrát vůbec neuvědomí, že to, co se mu v životě stalo není to, co se děje každému a že v tom žít nemusí. Vřele bych Terru doporučila každému, komu v jeho životě něco nevyhovuje a chce to změnit, jen neví jak. Terra se mi v té těžké chvíli stala spojencem a pomohla mi se prokousat obdobím, kdy to, co si o mně myslí okolí pro mě bylo důležitější než to, jak se cítím já a co si o tom myslím. To byl asi hlavní důvod, se kterým jsem přišla i když jsem to zpočátku neuměla pojmenovat.

Nezapomenu na sezení, kdy mi to došlo: "Vy přesně víte, co chcete, ale plavete v bahně a když se myšlenka toho, co chcete dostane nad to bahno, stáhnete ji zase zpátky." Byla jsem "hodná", raději jsem něco skousla, než abych vyvolala konflikt a to byla chyba. Určitě to zná každý, jak to dopadne, když věci přechází a pak přijde poslední kapka... .

Terra mi pomohla získat sebevědomí, naučila mě vidět v sobě hodnotu a začít myslet především na sebe. Díky tomu jsem začala poslouchat své pocity, spoléhat se na sebe a naslouchat tomu nejdůležitějšímu hlásku - tomu vnitřnímu, který mi říkal co chci a co nechci.

Na terapie jsem docházela přibližně 8 měsíců - nejprve intenzivně 1x týdně a pak se termíny prodlužovaly až jsem si já sama uvědomila, že již jsem se dopracovala tak daleko, že pomoc nepotřebuji. Po celou dobu terapií jsem na sobě pracovala a nebylo to vždy snadné. Teď se mám ráda, znám svoji hodnotu a nepotřebuji, aby mě hodnotilo okolí. Umím se ohodnotit a ocenit sama a vím co chci a snažím se si za tím jít. Když se mi něco nelíbí, snažím se o tom mluvit hned a nedusit to v sobě. Ten pocit svobody, která s tím přišla, je skvělý. Stále mám na čem pracovat, ale už vím jak. Především vím, že už nikdy nechci být svazována tím, co si o mně kdo myslí. Jsem přeci člověk, který nechce nikomu ublížit a tím myslím i sebe sama.
Terro, děkuji!
Anet

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Anetko, děkuji moc za upřímná a silná slova. Je to krásné počtení.
Jsem na vás hrdá a držím palce!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poradenství - Counseling psychoterapie

Terra je úžasný člověk a také skvělý psycholog. Kdybych věděla, že mi terapie takhle pomůže, udělám to už dávno :) Teď už vím, že opravdu všichni by měli jednou zajít na terapii, kde zjistí a pochopí spoustu věcí, které vám pak usnadní život. Jsem ráda, že moje první zkušenost s psychologem byla takhle pozitivní - také jsem se samozřejmě jako asi většina lidi obávala této návštěvy. Prošla jsem si "intenzivnější terapii" - sezení každý týden během několik týdnu - a musím říct, že mi Terra moc pomohla - celkově v mém životě, zpracovat a přijmout minulost (o které jsem samozřejmě ani nevěděla, jak moc mě ovlivňuje :)) v mých otázkách, nejistotách, atd. Velké DÍKY a samozřejmě všem plně doporučuji.
Já už vím, kam se mám v budoucnosti obrátit, v případě, kdy si nebudu opět něčím jistá, budu mít jiné starosti, problémy či otázky. Ještě jednou děkuji.

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Milá Majko, děkuji za vaše vlídná slova. Práce s vámi mě velmi těšila. Ať se vše vydaří tak, jak má. Hodně zdraví a těším se na updates. Obímám.


K
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství - Counseling psychologické poradenství

Když jsem u Terry zaklepala poprvé, neměla jsem vůbec ponětí, jak se poprat s tím, co se ve mě odehrávalo. Za tu dobu, co jsem se s Terrou scházela, jsem pochopila jak moc jsem se nechala ovládat strachem a obavami. Postupně jsem si dovolila, spoustu věcí prožít a nechat je prostě být. Dneska určitě nemám ještě vyhráno a vím, že je to běh na dlouhou trať, nicméně už vím jak lépe se sebou pracovat a to díky Teře :-) Především jsem ocenila přátelský, rovnocený přístup, kdy jsem si někdy připadala, že si povídám s kamarádkou, která ovšem dokáže naslouchat a poradit.Celkově jsem se na terapie vždy těšila, i když jsme se někdy během sezení dostávaly na více hluboká témata. Terru bych doporučila každému, kdo se chce lépe poznat a vydat se na cestu hledání vnitřního klidu :-)

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Kájo, díky moc. Držím palce na cestách! Myslím na vás a držím palce, ať jde vše, tak jak má :)


H
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství - Counseling psychologické vyšetření

Vyhledat pomoc jsem se rozhodla zhruba po půl roce přesvědčování, že můj problém není psychický. Když už jsem sama sebe přesvědčila, že potřebuji pomoc, padla volba podle recenzí na Terru. První návštěvy jsem probrečela, naštvaná na celý svět, proč zrovna já mám tenhle problém... Pak se karta obrátila. Terra na tom má lví podíl. Je neuvěřitelně empatická, naslouchá, líbí se mi její pozitivní přístup i neformálnost. Nutno dodat, že problém nezmizel jako mávnutím kouzelného proutku. Jsou okamžiky, kdy se mi připomíná intenzivněji a dny, kdy o něm vůbec nevím....Terra není kouzelnice. Pokud však hledáte někoho, kdo vám dá odvahu i pozitivní přístup, nasměruje vás, vyslechne a podpoří, jste na správné adrese. Člověk si musí hlavně uvědomit, že on je ten hlavní bojovník. Já svůj boj vyhraný nemám, ale cítím, že jsem o kus jinde, dál na cestě než tenkrát, když jsem poprvé zaklepala na dveře Terry poradny. A jsem jí za to vážně vděčná!

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Hanko, děkuji za vaše slova. Byla radost sledovat, jak získáváte ve svém životě víc té zdravé kontroly, ale i jak se učíte některé věci nechat jít. Vaše odvaha a bojovnost přináší zasloužené výsledky. Jsem na vás hrdá!


L
Ověřeny pacient
Umístění: Poradenství - Counseling

Terru jsem vyhledala poté, co jsem už nevěděla kudy kam a každá maličkost pro mě byla problém. Ze všeho jsem byla vystrašená a nevěděla, jak řešit každodenní situace. Kdybych tušila, jak ráda budu k Teře chodit a jak mi pomůže, udělám to mnohem dřív. Každé sezení pro mě bylo jako balzám na duši a vždy jsem měla pocit, jako by mi vlila novou krev do žil. Úkoly, které mi zadávala sice byly občas obtížné a šly až na dřeň, ale každý z nich mi dával smysl a po jejich splnění ze mě spadl obrovský balvan. Nyní se cítím daleko líp a snažím se na sobě neustále pracovat. Pokud někoho hledáte, neváhejte a zvolte Terru. Myslím, že nešlápnete vedle ;) Terro, ještě jednou Vám moc děkuju, jste skvělá.
Lucka

Mgr. Terra Řeháková, M. A.

Lucko, děkuji moc :) přeji mnoho štěstí! Udělala jste veliký pokrok a Vaše odvaha bojovat je to hlavní, co je Vaším hnacím motorem. Jen tak dál :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

——————————————————————————————————————————————————————————————————— !NOVINKY! PRO VYSOKÝ ZÁJEM UZAVÍRÁM PŘÍJEM NOVÝCH KLIENTŮ, KTEŘÍ SE ZATÍM NE...

Více

Léčené nemoci

 • Generalizované úzkostné poruchy
 • Deprese
 • Panická ataka / porucha
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • La Salle University, 1900 West Olney Avenue, Philadelphia, PA 19141, United States
 • SUNY Empire State College, 2 Union Avenue, Saratoga Springs, NY 12866, United States

Specializace

 • psychoterapie

Stáže

 • Psychiatrické centrum Praha, Ústavní 91, 181 03, Praha 8-Bohnice
 • Gaudia - psychoterapeutické centrum, Jeseniova 47, 130 00, Praha 3
 • Psychosomatická klinika, Patočkova 712/3, 16900 PrahaZnalost jazyků

Angličtina

Účty sociálních médií


Publikace a články

Publikace (17)