www.dentalnipece.cz
773 557 666

Umístění: Dentální hygiena vyšetření krvácivosti dásní

Perfektní přístup osobní přístup, kvalitně odvedená práce. Názorná ukázka čištění zubů. Vždy dva dny před termínem návštěvy posílá sms s připomenutím. Musím, říci, že se tam snad i těším. ;)

Díky profesionální a šetrné péči paní Polachové mi odeznělo krvácení dásní a zároveň se vylepšila má technika čištění zubů, zejména těžko přístupných míst. Příjemné prostředí a pečlivý přístup hygienistky kombinovaný s profesionálním vybavením zaručí, že vždy odcházím spokojený. Oceňuji zejména velmi šetrný přístup během celého ošetření, neboť dřívejší zkušenost u pražské hygienistky bývala bolestivá, což se mi u paní Polachové nikdy nestalo.
Zaslouženě tedy 5* a určitě doporučuji všem, kdo chtějí profesionální péči.

Paní Polachová je opravdový profesionál, je velice milá a pečlivá. Vždy se těším na další návštěvu, nikdy jsem neměla nepříjemné pocity při hygieně a pokaždé se dozvím nové a zajímavé poznatky z oblasti dentální hygieny. Prostředí ve kterém se ordinace nachází je velmi příjemné, vyhovuje mi parkování nedaleko objektu, či možnost dojet prakticky před ordinaci MHD. Všem vřele doporučuji!!!

Na tomto pracovišti jsem se setkala vždy s profesionálním přístupem ke všem pacientům a to jak z hlediska vykonání práce, tak i z hlediska vědomostního. Paní Polachová vždy odpoví na všechny mé otázky, je velmi šikovná a pečlivá. :) Určitě bych každému doporučovala jít zrovna tam :) hodnotím všemi pěti hvězdami :)

K paní Polachove již chodím několik let a neměnila bych. Prostředí prijemne, paní je velmi šikovná a precizní. Čas u ní na křesle je dobře strávený čas. Dásně mi přestaly krvácet a i citlivost zubů se zlepšila. Všem mohu jen doporučit.

Byla jsem u paní Polachové na dentální hygieně poprvé a musím ji velmi pochválit. Ve srovnání s ostatními zkušenostmi s dentální hygienou byla její práce velice pečlivá a zuby opravdu precizně vyčištěné, přístup profesionální a paní Polachová velice milá a příjemná. :-) I ordinace působí na první pohled velice příjemně, moderně a čistě. Všem velice doporučuji a těším se na další návštěvu. :-)

Chodím k paní Polachové již 3 roky a nemohu si ji vynachválit. Mé zuby jsou pokaždé precizně vyčištěné a lesknoucí se. Na 1. návštěvě se zajímala o mou techniku čištění zubů a zhodnotila ji. Prostředí ordinace je moderní a příjemné, a paní Polachová je taktéž velmi příjemná žena, vždy mi s ní ten čas u ní strávený rychle uteče. Vřele doporučuji všem.

Přístup této dentální hygienistky je na opravdu vysoké úrovni stejně jako kvalita odvedené práce. Ze své zkušenosti mohu říci, že po několika návštěvách máte zuby i dásně v mnohem lepším stavu. Mé předtím citlivé zuby jsou nyní zdravé a to ani nemluvím o dříve krvácejících dásních.

Profesionál nad profesionály už svým přístupem, o nadpozemské pečlivosti ani nemluvě. V křesle této zubařky máte pocit, že se nacházíte na havajské pláži při krásném dni, během kterého se nemá co pokazit. Během chvilky vám vyvrátí spoustu mýtů o péči vašeho chrupiska a vynaložené finanční prostředky se vám mnohonásobně vrátí.