Stodolní 29, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Gynekologická, těhotenská a poporodní fyzioterapie

Kineziotaping

Manuální terapie +3 Více

Ošetření jizev

Pooperační a poúrazová fyzioterapie

Vyšetření pohybového aparátu

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Kontakt: terezasikorova93@gmail.com

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová Gynekologická, těhotenská a poporodní fyzioterapie

Na paní Terezu jsem dostala doporučení od svého lékaře a od prvního okamžiku byla ke mně, jako k zcela cizi pacientce velice ochotná, vstřícná a nápomocná. Vždy se mnou pečlivě cvičila a všechny cviky mi ukázala, jak mám doma později aplikovat. Při každé návštěvě byla usměvavá a milá. Jako na klientku se na mě dívala celostně a snažila se vždy velmi kvalifikovaně poradit. O jejím přehledu a vzdělání není pochyb. Terezku bych jedině doporučila, vždy se ráda vrátím, až mě doženou zase nějaké trable :-). Děkuji za všechno.

K Terezce jsem přišla na doporučení svého gynekologa s problémy pánevního dna. Její přístup byl od začátku nejen velmi profesionální, ale také vstřícný a empatický. Díky její pomoci jsem pocítila zlepšení v oblasti pánevního dna a zároveň získala spoustu praktických rad, které mohu využívat při cvičení i do budoucna. Kromě toho, že je Terezka vynikající fyzioterapeutka, je i velmi milá a sympatická. Jsem velmi vděčná za její péči. Mohu jen doporučit :-)

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová Vyšetření pohybového aparátu

Skvělá a profesionální fyzioterapeutka. Velmi mi pomohla při bolestech bederní páteře, kdy mě podrobně vyšetřila a určila vhodnou terapii, po které se bolesti rychle zmírnily na snesitelnou úroveň. Chválím pozitivní a motivující přístup paní Terezky a velmi kvalitní terapii, díky které se nyní mohu opět věnovat svým oblíbeným aktivitám, bez jakékoliv omezení.

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová Pooperační a poúrazová fyzioterapie

Se slečnou Sikorovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Po operaci Achillovy šlachy mě dala dokupy, proces fyzioterapie vždy vykazoval posun směrem k lepšímu. Vše vysvětlila, naučila cviky na doma a díky tomu jsem se z úrazu dokázal zotavit. Určitě plánuju i další rehabilitace u slečny Sikorové po nedávné artroskopii ramene. Mohu jen doporučit!!

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová Jiný

Mohu jen doporučit. Sympatická slečna, která svou profesionalitou dokáže pomoci. Dlouhodobé bolestli zad, po odborné konzultaci a rehabilitacích zmizeli.

Nejlepší fyzioterapeutka, kterou znám a můžu jen doporučit. Už před porodem jsem měla dlouhodobé problémy s bolestmi zad v oblasti bederní páteře. Po porodu se stav ještě víc zhoršil a na rehabilitacích v jiných zařízeních jsem byla pečená vařená, nicméně bez výsledku a jakéhokoli zlepšení... Poté mi můj gynekolog doporučil Terezku a byla to nejlepší zkušenost s rehabilitací, co jsem kdy měla. Její empatie, nabyté zkušenosti a snaha pomoci pacientovi je neuvěřitelná. Od první chvíle se snažila vymyslet cvičení přímo na míru a postavit cviky tak, ať mi pomůžou. Ráda se k ní vracím, protože je to odborník na svém místě.

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová

Nejlepší zkušenost s fyzioterapií, Terezka je usměvavá, ochotná pomoct a vždy najde řešení, usměvavá, pečlivá, její přístup je profesionální, její cviky mi pomohly na bolesti zad, velice se těším na naše návštěvy

Terezka je moc ochotná a spolehlivá. Pomohla mi po prvním porodu s jizvou po císaři, ale i během druhého těhotenství. Myslím, že díky ní jsem měla tak super rychlý porod:). Hodiny s Terezkou jsem si moc užívala, byl to takový relax a zároveň mi vždy pomohla a poradila i cviky na doma. Pokud bych byla znovu těhotná, určitě bych od začátku chodila právě k Terezce:) doporučuji všemi deseti:)

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová

Hned na první návštěvě mě Terka dostala tím, jak se na pacienta, v tomto případě dospívající dceru, dívala komplexně a po pečlivém vyšetření doporučila návštěvu specialisty. Rozpohybovala kolečka, dala podnět ke správné diagnostice a pomohla nastartovat to, na čem dcera musí dále pracovat. PS: několik rehabilitaci dcera už předtím absolvovala, ale nikdy jsme se nesetkali s fyzioterapeutkou, která nedělá jen svou práci, bere to jako poslání, svou vizitku a hlavně chce opravdu pomocí. Díky!

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová

Skvělý individuální přístup, díky kterému bylo možné společně vyřešit všechny obtíže. Příjemné prostředí a moc milá, sympatická a velmi nápomocná paní fyzioterapeutka
Většinu cviků dále praktikuji.