Moje rehabilitace s.r.o.

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Fyzioterapie dospělých i dětí

Gynekologická a těhotenská fyzioterapie

Kineziotaping +4 Více

Manuální terapie

Ošetření svalů dna pánevního dle metody Ludmily Mojžíšové

Pooperační a poúrazová fyzioterapie

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Kontakt: terezasikorova93@gmail.com

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Fyzioterapie dospělých i dětí

Skvělý individuální přístup, díky kterému bylo možné společně vyřešit všechny obtíže. Příjemné prostředí a moc milá, sympatická a velmi nápomocná paní fyzioterapeutka
Většinu cviků dále praktikuji.

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Vyšetření pohybového aparátu

Profesionální přístup, rady, které jsem dostala jsou účinné a dále je používám. Byla jsem maximálně spokojená.

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Fyzioterapie dospělých i dětí

V dnesni dobe najit nekoho kdo rozumi tomu co dela je dost tezke, prave proto se ke slecne Sikorové porad vracim, za me maximalni spokojenost! Profesionalni, lidska, mila a hlavne vi co dela a jak pomoct!Vsem urcite doporucuji :)

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Fyzioterapie dospělých i dětí

Odborník!! Poradí, vyléčí, zatejpuje, naučí Vas správně protahovat. Naprostá spokojenost, protože jde vidět ten zápal a chuť odborně pomáhat pacientům a Všem co u ni skončí s nějakým problémem. Rozhodně doporučuji!

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Pooperační a poúrazová fyzioterapie

Velice vstricny a profesionalni pristup, o pacienta se fyzioterapeutka aktivne zajima. Vsem vrele doporucuji!

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Fyzioterapie dospělých i dětí

Mám problémy s hemstringy, na což mi ortoped v Hrabůvce nepřišel. Pouze mi nařídil rehabky. Terkou mi bylo mi vše vysvětleno a doporučeny cviky, které mi výrazně pomáhají. Termíny byly na základě domluvy, takže spokojenost. Možno i v odpoledních hodinách. Doporučuji

Umístění: jiné místo Jiný

Terka působí jako sportovní fyzioterapeut, mimo jiné, i v klubu, kde hraji. Její přístup je nanejvýš profesionální, ať už při společných trénincích, zápasech nebo individuálních konzultacích. Pokaždé, když jsem za ní přišla s větším či menším zdravotním problémem, našly jsme společně cestu, jak se ho zbavit. U mě se konkrétně jednalo o bolest v oblasti ramene a zad. Pomohla mi ale také s řešením přetížených svalů v období kondiční přípravy. Od té doby, co u nás působí, vnímám také velký týmový i individuální progres v rámci prevence různých zranění (přetržené vazy v koleni nebo kotníku, poškození menisků apod.).

Mohu jedině doporučit a mockrát poděkovat :)

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Jiný

Neexistuje lepší fyzioterapeut než je paní Mgr. Tereza Sikorová, chodil jsem k ní po operaci menisku a křížového vazu v koleni a díky ní funguju tak jak mám. Pokud někdo sháníte toho nejlepšího fyzioterapeuta, tak určitě DOPORUČUJI !!!

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Jiný

K paní Tereze jsem se dostala přes mého osvíceného gynekologa. Dostala jsem žadanku z důvodu varixů na děloze. Měla jsem i jiné problémy (vypouklé břicho, časté močení a jizva po CS). Po absolvování fyzioterapie se mé břicho stáhlo o - 5 cm. Nevěřila bych jak může být příjemná masáž břicha. Cviky cvičím každý den a taktéž dělám masáže břicha i jizvy. Určitě doporučuji

Umístění: Moje rehabilitace s.r.o. Ošetření svalů dna pánevního dle metody Ludmily Mojžíšové

Po porodu me trapila stresova inkontinence. Slecna Tereza si mne vzala do pece a behem nekolika sezeni mne vedla jak cvicit sama, co cvicit, cemu se naopak vyhnout. Behem tri mesicu se nemusim bát psiknout a dokonce zvladnu i beh a skakani. Žádné kegelovy cviky, ani jine rady mi nepomohly. Pouze jeji profesionalni vedeni.

Kontakt: terezasikorova93@gmail.com