Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jílové u Prahy

Mně se obě návštěvy líbily. Slečna je příjemná, milá, komunikuje se mnou jako s dítětem (což nemusí každýmu vyhovovat), za mě ale dobrý. Nejsem z těch, kteří by milovali návštěvy zubaře (a i pan doktor odnaproti je výbornej, ale taky pěkne drahej) a tak tenhle přístup je pro mě dobrej.

Navíc, když jsem byl na hygieně dřív, tak to byl vysloveně nepříjemnej zážitek s tím, že "tady máte něco kyselýho do huby a kousněte a vydržte" a tak jsem byl mile potěšen, že se mi slečna věnovala, dopředu představila, co a jak se bude dít a byla milá.

Trošku mě teda překvapilo, že jsem akci čekal na hodinku a po cca půl hodince jsem šel domů. Parkovací místa mají u ordinace snad pořád plný a pěšky ten půlkilometr do kopce nepůjdu. :)

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena (45-60 minut)

Paní Mattanelli nebyla vůbec pečlivá a ke všemu hrozně pomalá. Když jsem se na něco zeptal, odpovídala dost zmateně nebo nedokázala odpovědět