Maiselova 76/12, Praha
BEAUTY SMILE s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Bělení zubů

Dentální hygiena

Dětská stomatologie +5 Více

Endodontické konzultace

Preventivní prohlídky

Protetika

Specialista na konzervační, endodontické a protetické zubní ošetření Vedoucí kurzů dentální hygieny pro studenty 1.LF Univerzity Karlovy pod záštitou...

• zubní kaz

Protetika

Zubní chirurgie

Záchovná stomatologie

BEAUTY SMILE s.r.o.

Spolu s manželem jsme si přes Slevomat zakoupili poukaz na dentální hygienu u paní doktorky Masařové a už jsme u ní zůstali. Paní doktorka mi našla kazy, které mi nenašly dvě mé zubařky před ní. Souhlasím s pozitivními ohlasy, co tu již zazněly - paní doktorka i sestry jsou velmi milé a pozorné, ordinace útulná, navíc paní doktorka s manželem hovoří anglicky, což je pro nás další velké plus!

Milá, ohleduplná, pečlivá a lidská .... Nalezla bych mnoho pozitivních vlastností, které má paní zubařka. Profesionální a laskavý přístup - i u sestřičky.
Jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit!

Nejlepší, nejhodnější a nejšikovnější paní zubařka kterou jsem kdy poznala. Můžu každému doporučit. Vůbec se k ní nebojím a ošetření mě nikdy nebolelo.

Paní doktorka je neskutečně ochotná a ohleduplná. Do ničeho nikoho nenutí, u všech postupů a zákroků vysvětlí důvody, jejich klady i zápory. Chodíte k ní celá rodina a doufám, že k ni ještě dlouho chodit budeme moci. Bohužel nemá smlouvu s 211, ale za tu vzornou péči a laskavý přístup si klidně zaplatím všechno cash. Jen je ostudou mé pojišťovny, že s ní už 2 x odmítli smlouvu uzavřít kvůli malicherným byrokratickým požadavkům. Hodně dbá na prevenci, mezizubni kartacky jsou povinné, ale vyplatí se ji poslechnout ve všem, co radí a říká... O jejích schopnostech asi nejvíc vypoví, že můj otec, který má panickou hrůzu ze zubních lékařů a ošetření, u paní doktorky usnul při vrtání stoliček!

K paní zubařce chodíme celá rodina, včetně našeho malého syna s mléčnými zuby. Já jsem si nechala převrtat všechny černé plomby a na každé výplni si dala opravdu záležet a vymodelovala tak dokonale, že pak ani nevidím kde mám plombu a kde ne. Paní doktorka stejně jako sestřička je milá, ochotná, klidná a lidská. Už žádný strach a bolest u zubaře! Taktéž dentální hygiena je velmi kvalitně provedená. Nyní přemýšlím nad bělením. Chodit do takové ordinace, a navíc v centru, je opravdu radost:-) Děkujeme, rodina Montagni

Dobrý den!! Musím uznat že paní doktorka je dokonalá! Mému 9letému synu trhala zoubek a ze vší úctou to opravdu umí. Mě také trhala moudráčky a velmi mě překvapilo jak šetrně . Má nádhernou ordinaci příjemnou sestřičku a s dětmi to opravdu obě umí ,ceny jsou přijatelné . Děkujeme za celou rodinu Synkovi

Opravdu hodně dobrá paní zubařka, strašně milá a ochotná a sestřička to samé...děkuji za její trpělivost, od té doby o chodím k ní, se zubaře nebojím...

Byla jsem ve svém životě u několika zubních lékařů, ale paní doktorku Masařovou si nemohu vynachválit. Její práce je opravdu VELMI kvalitní a precizní (převrtávala mi několik černých blomb na bílé -> zuby vypadají snad lépe, než zdravé, vůbec nepoznáte, že máte blombu:). Navíc je moc příjemná (stejně tak i sestřička), zkrátka se u cítíte jako doma a budete se těšit na každou další návštěvu :-) Její nová ordinace je vybavená těmi nejmodernějšími přístroji, takže máte pocit, že jste v těch nejlepších rukou. Já už bych jinam nikdy nešla!

Dnes jsem byla u paní doktorky na první návštěvě, byla moc milá, nevyčítala mi dost zanedbaný chrup(návštěvu zubaře jsem oddalovala ne ze strachu z bolesti ale právě ze strachu z výčitek a kázání). Došlo na vrtání a tahání nervu, a kdyby se mě paní doktorka stále neptala, jestli mě to nebolí, tak jsem zcela jistě v křesle usnula.

Mohu upřímně říct, že se na další návštěvu těším. Ještě těch návštěv bude potřeba hodně, tak ještě napíšu, jak se paní doktorce daří mi dát ty zbytky toho, co kdysi bývalo zuby, dohromady.

Byla jsem u paní doktorky "pouze" na dentální hygieně, už bych neměnila. Paní doktorka byla milá, pečlivá, profesionální. Na DH chodím pravidelně, ale teď jsem měla konečně pocit, že mám správně vyčištěné zuby :-) a navíc mne jako první (paní doktorko, moc děkuji) namotivovala k používání mezizubních kartáčků. Ordinace i čekárna, byť malinká, je vkusně zařízena, čistá. Dobrá dostupnost v samém srdci Prahy. Pokud to bude možné, ráda se u paní doktorky zaregistruji s celou rodinou.

• zubní kaz

• zubní lékař - stomatolog