Nutriční poradna
Houškova 1, Brno-Komín, Brno

Hotovost, Bankovní převod

Nutriční terapie • 850 Kč

Nutriční konzultace • 850 Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

850 Kč

Online consultations

Houškova 1, Brno

850 Kč

Nutriční poradna

Studium jsem absolvovala na lékařské fakultě Masarykovi univerzity v Brně. Ke studiu oboru výživy mě přivedl můj atopický ekzém a potravinové alergie,...

Léčené nemoci

Ukončené školy

• Obor nutriční terapie na lékařské fakultě Masarykovi univerzity v Brně

• nutriční terapeut

Umístění: Nutriční poradna nutriční terapie

Moc děkuji paní Terezce, za vstřícnost a vysvětlení všeho kolem zdravého životního stylu. Docházela jsem se synem do ordinace ve Zlíně.I za syna ještě jednou děkuji.

Mgr. Tereza Lunerova

Moc děkuji za pěkná slova . výsledky máte parádní

Umístění: Nutriční poradna nutriční terapie

Paní Lunerová mi vše vysvětlila a pomohla mi změny implementovat do běžného fungování a díky tomu se teď cítím líp a taky plná energie.

S nutriční terapeutkou Terezou mám velmi příjemnou zkušenost, chodím se k ní vzdělávat o výživě a "nakopnout" se do lepšího vztahu s jídlem obecně. Je velmi profesionální a zároveň empatická, jednoduše vysvětluje souvislosti a je mi velkou oporou na mé cestě ke zdravějšímu a spokojenějšímu tělu. Děkuji!

Vďaka Tereze idú pandemické kilá navyše dole stabilným tempom. Tereza mi počas videohovoru vysvetlila čo je vhodné skúmať na etikete produktov, ukázala mi ako poskladať tanier tak, aby som nebol hladný a aby to stále fungovalo, dokonca bez nutnosti vzdať sa všetkých potravinových nerestí. Vďaka pravidelným pripomienkam som neskončil na polceste a ani po zakopnutí na prvej rodinnej návšteve. Zároveň mi poskytla spätnú väzbu o vhodnosti jednotlivých potravín vždy keď som si nebol istý, a pripojila užitočné tipy ako sa k zdravým potravinách dostať aj v bežných obchodoch. Terezine služby určite odporúčam všetkým ľuďom hľadajúcim udržateľnú pozitívnu zmenu.