Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Psychologické poradenství a diagnostika

Jsem absolventkou oboru psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Moje dosavadní praxe se zaměřovala jak na práci s dospělými, ...

Ukončené školy

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (1)

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika individuální psychoterapie

Sezení u paní Sedláčkové balo jako pokec s kamarádkou. Potřebovala jsem se zbavit úzkostí a psnických atak. Vůbec mi nepomohla, nic konstruktivního ani nápomocného neuvedla. Byly to vyhozené peníze. Potom jsem si našla jiného terapeuta, kde jsem teprve viděla, jak má skutečná psychoterapie vypadat.

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika individuální psychoterapie

Paní Sedláčkovou určitě doporučuji. Sezení jsou příjemná, člověka vyslechne a cítí se pak líp a pomůže nasměrovat. Je empatická a má přehled. Ordinace je útulná a příjemná.

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika školní zralost

U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný.

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Ráda bych touto cestou pani psycholožce poděkovala, je opravdovým odborníkem se srdcem na správném místě...jeji přístup je erudovaný, současně velmi lidský a opravdový. Bez pocitu studu mi umožnila sdilet sve potize a nalézt cestu k vlastní spokojenosti. Moc děkuji.

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Paní psycholožka je skvělá, chodím k ní již rok a pomohla mi se zbavit úzkosti a deprese a plně navrátit radost do života. Její přístup je velmi profesionální a po každém sezení mám pocit, že jsem se opět posunul o něco dál.

Mgr. Tereza Sedláčková

Mockrát děkuji za hodnocení, potěšilo mě.

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Na sedenia ku paní Kopečnej chodím niekoľko rokov. Prvotným impulzom boli panické ataky.
Nie každému musí psychológ sadnúť, mám ale to šťastie že som našiel veľmi ľudského a solidárneho profesionála.
Na začiatku sedení som netušil, ako to bude prebiehať, koľko bude terapia trvať, i stáť. Neľutujem.

Mení sa mi život, Vďaka.
Odporúčam.

Mgr. Tereza Sedláčková

Vďaka za milé hodnotenie. Vážím si toho.

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Pani psychologičku môžem vrelo doporučiť. Jej prístup mi veľmi vyhovoval. Pomohla mi prekonať ťažké životné obdobie, za čo som jej naozaj vďačná. Keby bolo viacej takých ako je ona...

Mgr. Tereza Sedláčková

Vďaka za milé hodnotenie :-).

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Paní psycholožka je příjemná. Konzultace mi vždy velmi pomohou. Jsem ráda, že jsem našla profesionála v tomto oboru. Doporučuji!

Mgr. Tereza Sedláčková

Děkuji za hodnocení, moc si toho vážím.

Dnes jsme byli u paní psycholožky na konzultaci s naším synem. Kladně hodnotíme především vstřícný a otevřený přístup a v neposlední řadě i celkově příjemné prostředí. Mohu doporučit, určitě jsme zde nebyli naposledy. :-)

Mgr. Tereza Sedláčková

Děkuji za hodnocení. Moc si toho vážím.

W
Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Paní magistra má skvělý a vysoce profesionální přístup a je současně velmi empatická. Vřele doporučuji pro řešení Vašich soukromých i profesních problémů, nebo "jen" pro preventivní údržbu psýché.

Mgr. Tereza Sedláčková

Děkuji za originální hodnocení, potěšilo mě.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, nejsem si jistá, zda je v mém případě vhodné navštívit psychologa či psychiatra...poradíte mi?
Již cca 5 let (je mi 24 let) se " vnitřně trápím", nebaví mě život, nevidím v něm smysl (tak jako: stejně zemru a nic nebude..), nedokážu cokoliv vykonávat sama (tim spíše myslím koníčky než běžné činnosti - i když třeba sem spadá nakupování) a celkově nerada chodím ven sama.. Cítím v sobě zášť, smutek, osamocení, nulové sebevědomí a zároveň se moc bojím smrti (panika).... Chtěla bych "žít" ale nemam na to, chtěla bych být prostě jiný člověk.
Je vůbec možné s tímto jít "obtěžovat" doktory? Děkuji už dlouho přemýšlím..

Dobrý den, určitě není v pořádku, když v sobě nenacházíme smysl žít nebo lépe řečeno prožívat život tady a teď beze strachu. Může za tím být mnoho nezpracovaných emocí, prožitků z minulosti nebo i aktuálních problémů, které třeba nevnímáte jako podstatné. Obrátila bych se v prvé řadě na psychologa. Věřím, že psychoterapie by mohla být nápomocná. Neztrácejte svůj čas přežíváním a negativními pocity. Přeji Vám, ať najdete vhodného "parťáka", který Vám pomůže.

Mgr. Tereza Sedláčková

Dobrý den,,je mi 31 let,poslední dobou trpím strašnou depresí,úzkostí.pořád brečím,nejsem schopná nic udělat. pořebovala bych pomoct,protože už to odnáší i můj přítel a moje okolí si také všímá že nejsem úplně v pořádku a něco se děje. Chodila jsem k psychologovi téměř před 15 lety ale hned jsem to zabalila ,neměla jsem na to,byla jsem mladá a nerozvážná ale teď prostě vím že stím potřebuji něco dělat. Děkuji za odpověď

Dobrý den, tak to určitě neváhejte! Přeji, ať najdete toho správného parťáka a společně se tomu všemu postavíte. Zdraví Tereza