Těšnov 5, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

900 Kč

900 Kč

Ordinace dentální hygieny

Po dlouholetých zkušenostech v zubním lékařství jako zdravotní sestra jsem se nadchla a chtěla jsem se osobně podílet na tvorbě dokonalého chrupu. Ke ...

• dentální hygiena

Umístění: Ordinace dentální hygieny pískování zubů

Pokud hledate dentalni hygienistku, skvela volba. Slecna Dobrova je velice empaticka, vse podrobne vysvetli a lecba je zcela bezbolestna. Kazda navsteva je prijemnym zpestrenim dne. Za mne absolutni spokojenost, konecne vim, jak se o sve zuby starat - koneckoncu, jen zubni kartacek opravdu nestaci a kazdy clovek ma sve individualni potreby.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Slecna Tereza je profesionalka- svojej praci rozumie, je velmi ochotna, vysvetli aj nasledne pomoze a poradi s dalsou starostlivostou na doma.. a navyse odvadza svoju pracu na 100 percent. Velka spokojnost

Moc děkuji :)

Umístění: Ordinace dentální hygieny odstranění pigmentací

Skvela a bezbolestna navsteva. Vse profesionalni, od zazami az po samotnou dentalni hygienu. Mam citlive zuby a zde vse bez problemu. Doporucuji.

Umístění: Ordinace dentální hygieny odstranění pigmentací

Slečna Dobrová je až třetí hygienistkou,která mi vyhovuje po všech směrech.
V návaznosti na mou léčbu s rovnátky mohu potvrdit skvělý a bezbolestný přístup i po extrakci zubu.
Chodí k ní část mé rodiny a přátel,mohu jen doporučit.

Tereza Dobrová, DiS.

Moc děkuji budu se těšit na další návštěvu!:)

Umístění: Ordinace dentální hygieny odstranění zubního kamene

Slečna Terez, je naprosty profesional. Vse mi srozumitelne vysvetlila, nazorne ukazala. Hygiena u ni je pro me velka relaxace a hlavne skvely pocit po ni je nepopsatelny. Navic jako clovek je naprosto uzasna, lidska, empaticka a hlavne vtipna. Proste TOP!!!!!

Umístění: Ordinace dentální hygieny Jiný

Slečna Tereza je jednička ve svém oboru, která ví co dělá. Ošetření u ní bylo naprosto bezbolestné a velice srozumitelně mi vysvětlila, jak si správně a efektivně vyčistit zuby, navíc klinika Karolinum je nádherná a jako velký bonus považuji začít dentální hygienu kávou( na recepci)a odcházet s dárkovou taškou, ve které jsem našel vše a nemusel nikde nic shánět!

Tereza Dobrová, DiS.

Moc děkuji za krásnou zpětnou vazbu!:) Tereza