Psycholog, Terapeut Více

Konzultace online

Nejčastěji hledané služby

Online & telefonické konzultace

"Vše, s čím se nesrovnáme sami v sobě, střetneme jako osud." C. G. Jung

Mé doprovázení je podporou obnovení harmonie ve vnitřním (psych...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

..... právě jsem absolvovala online sezení s Terezkou, kvalitou srovnatelné jako při přímém kontaktu. Sezení s Terezkou je vždycky bez negativních vedlejších účinků ..... dokáže srozumitelně vysvětlit složité pochody v lidské duši.
S úctou. Irena

Mgr. Tereza Černohousová

Moje milá, děkuji za vaše hodnocení. Naše poslední sezení bylo skutečně fantastické... cítila jsem tak velkou radost z uskutečněných změn. Kéž nadále pracují pro Vaši cestu životem beze strachu ❤ Srdečně zdravím, T.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S Terkou spolupracuji už několik let a vždy od ní odcházím s pocitem, že mi sezení pomohlo nebo dalo něco nové a pozitivního do života. Ovšem až dnes, jsme kvůli současné situaci museli poprvé vyzkoušet online sezení. Osobně říkám, že sem byl nejdříve trochu skeptický a nevěděl co od toho očekávat a zda to bude stejně kvalitní jako face-to-face, ale ve výsledku ve mě vcelku rychle převládl pocit toho, že každé sezení tváří v tvář je pro mě přínosem, tak proč nezkusit i tuto formu online sezení. No musím říct, že sem nad míru spokojen a daleko to předčilo moje očekávání a to i přes to, že vím, co od sezení s Terkou obvykle očekávat. :)

Upřímně říkám, že si umím představit mít tyto online sezení i za "normální" situace. Zaprvé efektivita času a za druhé už nyní vím, že se tím naše práce nikterak neznehodnotí (po hovoru budete mít pocit, jako když odcházíte z face-to-face sezení), ale je pořád stejně kvalitní a přínosná. Doporučuji všem kdo váhají či nevědí, zda online sezení zkusit. :)

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI

Absolvovala som online sedenie cez skype a som príjemne prekvapená tým, že účinok online terapie sa nijako neodlišuje od tej naživo.
Návštevy pani Černohousovej sú pre mňa vždy liečivou cestou do môjho vnútra a ich pôsobenie mi hmatateľne mení život k lepšiemu.
Na prístupe p. Černohousovej si obzvlášť vážim toho, že ma vedie k tomu aby som sa sama naučila lepšie pracovať so svojimi nevedomými vzorcami správania a aby som bola sama k sebe vnímavejšia. Ďakujem za všetky podnety, bezpečný priestor k zdieľaniu a láskavý prístup.

Milá Aničko,
děkuji za vaši zpětnou zprávu. Spolupráce s vámi mě velmi těší. Je mi ctí, že mohu provázet nitrem takovou upřímnou a odvážnou bytost, jakou jste. :-) Činilo mi velkou radost, s jakou lehkostí jste při posledním setkání otevřela takovou hloubku... a ještě navíc při prvním online sezení. Děkuji za vaši odvahu, jsem s vámi ❤ Krásné dny, T.

Absolvovala jsem online skupinu. Byla jsem mírně nervózní, raději komunikuji osobně, kor když se řeší nějaké hlubší téma, ale nakonec to bylo velmi příjemné. Dokonce jsem cítila i podobné "napojení" jako při osobním setkání :) děkuji

Milá Terez,
děkuji srdečně za vaši účast na skupině i za referenci. I pro mě to byla první zkušenost se skupinou vedenou online a byla jsem z toho nadšená! Těší mě, že jsem s vámi tuto zkušenost mohla sdílet. Krásné dny Terez, ať se vám těmito dny proplouvá s lehkostí. ❤

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolvovala jsem online skupinu a ačkoli jsem byla z počátku k online sezení skeptická a nevěděla jsem co od něj očekávat, byla jsem velice mile překvapená, kolik výhod takové online terapeutické sezení může mít. Zjistila jsem, že z pohodlí domova, kde se cítím dobře a v bezpečí, se dokážu více soustředit především sama na sebe, nerozptyluje mě cizí prostředí, mohu si udělat pohodlí, přesně tak jak mám ráda a po něm s klidem vstřebat veškeré informace, aniž bych se musela trmácet zpět domů. Paní Černohousovou navštěvuji již nějaký pátek a probraly jsme za tu dobu mnoho témat, která mě tížila či zajímala a vždy jsem sezení končila s příjemným závěrem, že jsem na své cestě udělala krok kupředu s pocitem, že se vše dá zvládnout. Díky Terezko za Vaš čas a úsilí, které jste mi věnovala!

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Aničko! Děkuji pěkně za vaši reakci na online skupinu. Byla to nová zkušenost pro nás všechny, a i když spolupráci se mnou za ty měsíce již dobře znáte, mám radost, že i tato forma pro vás byla přínosná. Také poslední dny velmi oceňuji pohodlí vlastního domova, ze kterého mohu pracovat, a časové výhody pro klienty, kteří dojíždí na osobní terapii (či skupinu) někdy skutečně z daleka. Děkuji za tuto novou zkušenost a těším se na další setkání, ať už osobně, nebo přes obrazovku a sluchátka :-) užívejte jara a na viděnou, Tereza

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI

Paní Černohousová je naprosto skvělá terapeutka. Je znát obrovské množství zkušeností, empatie a snaha pomoci. Mám za sebou 2 sezení a už teď cítím velké pokroky a zlepšení mého stavu. S terapií budu i nadále pokračovat a doporučuji všem, kteří nevědí kudy kam :)

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Kristýno, děkuji za vaše sdílení. Jistě mnozí ocení informaci, že pouhá dvě sezení mohou přinést citelnou změnu! Těší mě vaše potěšení :-) a jistě máte otevřené dveře, ať už online nebo osobně. Zdravím vás srdečně a až nastane čas - na viděnou. Tereza

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI

Každé sezení je takový malý zázrak na počkání. Nenechte se zmást, většina práce bude na vás, ale Tereza vždy dokáže nasměrovat ke správnému vnitřnímu klidu. Poznatky ze sezení se mnohdy aplikují ještě tentýž den v běžném životě či v partnerské sféře. A když se mi v hlavě štěkají myšlenky dlouho bez přestání a jsou natolik hlučné, že přebíjí můj pomyslný kompas toho kterým směrem a s jakým záměrem kráčím, popovídat si s Terezou je to co mé myšlenky opravdu utiší a umožní mi se znovu pohnout z místa.

Mgr. Tereza Černohousová

Pavle, srdečně děkuji za vaši recenzi. Obzvláště od vás je to pěkné slyšet - váš bryskní intelekt a postřeh mě vyzývá k plné pozornosti a preciznosti na každém našem setkání. Upřímně mě těší, že sezení takto vytěžíte a činíte okamžité změny ve svém životě. Radost pohledět :-) počíst tyto řádky i spolupracovat. I nadále jste srdečně vítán, kdykoli pocítíte potřebu sdílet, nebo pootevřít nějaká dvířka. Ať se vám daří, přeji pěkné dny. T.

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI vztahová krize

Prvá návšteva, veľmi príjemná a prínosná. Prebrali sme toho viac ako som čakala. Paní Černohousová sa pýtala aj hovorila k veci a veľmi jasno. Po návšteve som sa cítila lepšie. Ďakujem za pomoc.

Mgr. Tereza Černohousová

Dobrý den, děkuji za vaše vyjádření. Těší mě, že pro vás bylo setkání přínosné. Věřím, že ho vytěžíte na maximum! Přeji dny naplněné bdělostí a pohodou. T.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI psychologická konzultace (cena za 60min)

Nikdy bych nevěřila, jak se člověku může změnit život, když si s někým dvě hodiny povídá. Děkuji Vám Terezo a rozhodně budu pokračovat dál ????.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Lenko, děkuji za vaše vyjádření! Ve společnosti je bohužel běžné, že lidé mluví, aniž by cokoli podstatného sdělovali... pochopitelně pak mnozí mohou mít pochybnosti, zda "pouhý rozhovor" něco změní. Slovo tvoří! A vědomé rozhovory uzdravují. Děkuji pěkně za skvělý postřeh a těším se na shledanou!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI psychologická konzultace (cena za 60min)

Konečně plodné sezení s okamžitým efektem. Paní Černohousová je neuvěřitelně zdatná terapeutka. Navštívila jsem ji na základě doporučení, takže jsem měla určitá očekávání, nicméně způsob a výsledek její práce všechna má očekávání plně předčil.

Mgr. Tereza Černohousová

Aurelie, děkuji za milá slova! I pro mě je spolupráce s vámi výborná - hladká a přece velmi hluboká. Upřímně se těším na další setkání. :-)