Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od • od 1 200 kč +5 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Zavedení zubních implantátů od • od 11 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Mudr.Bacová všechno důkladně předem vysvětlí,je velmi milá stejně jako sestřička. Zkušená a šikovná lékařka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Vzdy se tam tesim, mila, hodna, velmi rychla, vse peclive vysvetli a bezbolestne osetri.Jsem velmi rad, ze jsem na ni narazil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

S paní doktorkou jsem spokojená. Před zákrokem vše vysvětlí. Vždy je příjemná a to i sestřička. Nemůžu mít negativní názor. Já jsem spokojená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Pani zubárka velmi milá, pohotová, empatická a dobre naladená. Zatial som nemala žiadnu negatívnu skúsenost takže možem jedine doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Příjemné a ochotne zacházení že strany lékaře i sestřičky..vstricnost...pratelske prostředí ...pekne prostředí

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Pani doktorka aj sestrička sú obe veľmi milé, všetko komunikujú a dopredu vysvetlia. Pred návštevou nie som nikdy nervózna a vystresovaná, takže vrelo odporúčam každému, kto hľadá dobrú zubnú lekárku, ktorej sa nebude báť :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Lékařka i její zd. sestra jsou velice příjemné. Vždy jsem se bála chdit k zubaři. Nyní je to jiné. Vejdete do ordinace a jsou usměvavé, milé, příjemné. Paní lékařka vše nejprve vysvětlí, dotáže se na jiné podrobnosti a teprve potom začne samotný zákrok. 40 let jsem měla strach ze zubaře, nyní je strach pryč. Za bolest si můžu sama když včas nepřijdu na kontrolu, ale v této ordinaci mi vždy pomohou. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Dnes jsem byla na prevenci i s dětmi. Vše proběhlo naprosto v pohodě a citlivě. Dětem se tam tak libilo, že po návratu domu si hraji na paní zubařku :-) Paní doktorka se sestřičkou jsou skvělé! Zuby pečlivě zkontrolovaný. Naprostá spokojenost jako vždy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Velmi doporučuji. Příjemné chování. Vylepšené prostředí čekárny i ordinace. Pacient nemá strach ze zákroku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá, vše dobře vysvětlí. Stejně milá a ochotná je i sestřička. Ordinace je moderní, velmi hezké prostředí.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie