Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Dentální hygiena • od 1 200 kč +6 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Jsem spokojená s prací lékařky je milá a vstřícná snaží se, aby byl pacient uspokojen a vše bylo v pořádku

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie dentální hygiena

Paní doktorka byla moc milá. Vše mi vysvětlila a samotný proces dentální hygieny proběhl bezbolestně. Dříve jsem se zubařů bála ale díky paní doktorce jsem se bát přestala!

Konečně zubařka se kterou jsem nad míru spokojen.Vřelí a milí přístup.Velice ohleduplná a opatrná...

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

I consider myself very lucky to have found Dr.Tereza Bacova, She is caring, professional, friendly and affordable pricing.
From her treatment, I found her and her assistant to be professional and very careful. She explained every step of what she did and going to do in the next follow up appointment and made sure that I wasn't in any pain. I felt great confidence in her knowledge and skill. This was the best experience I've ever had with a dentist!
A very professional and thorough service pleasant experience. I thoroughly recommend Dr Tereza and Kissdent in Prague. A big thank you to Dr. Tereza and her assistant ! Umarzai

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Jiný

Milá doktorka i sestřička. Po dlouhé době chodím ráda k zubaři. Ordinuje tak, že klient leží. Tím, že to nebolí, tak mám tendence tam pri delším zákroku usnout. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Jiný

S lepší zubní lékařkou jsem se nesetkal...přístup lékařky k pacientovi...nemusí člověk čekat.. jak je objednán...jde na řadu atd.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Paní doktorka je naprosto skvělá! Při každé preventivní návštěvě udělá rentgen, což jsem u svého předchozího lékaře nezažila. Společně se sestřičkou pracují velmi efektivně, chodím i na dentální hygienu a můžu jen doporučit. Dokonce mi vyšly vstříc s najitím dřívějšího termínu kvůli návratu do zahraničí. Jsem ráda, že jsem našla tak skvělou a pečlivou lékařku:)!

Vše naprosto v pořádku, super přístup, podrobné vysvětlení atd.,nemám co vytknout. Pani doktorka jako vzdy empatická a příjemná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Jiný

Vždy příjemná lékařka i po přesídlení se nezměnila. I když jsem žena ve vyšším věku, vždy tam jdu bez obav, že by se na mě někdo škaredil. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Dneska jsem byla již na třetí prohlídce. Za tu dobu mohu říci, že paní doktorka pracuje svižně, bezbolestně, efektivně a vše vysvětlí. Za mě velká spokojenost jak s prací, tak i celkovým přístupem. Vřele doporučuji

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie