Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od • od 1 200 kč +5 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Zavedení zubních implantátů od • od 11 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

Umístění: jiné místo

K paní doktorce jsem se přihlásila na základě velmi kladného hodnocení na preventivní prohlídku. Má profesionální vystupování, vše se mi snažila vysvětlil, byla milá. Co ovšem hodnotím velmi negativně je fakt, že jsem měla přijít na vytržení osmičky a poté, co jsem dorazila, mi bylo sděleno, že mi nedoporučuje trhat zub teď, kdy je horko a špatně se hojí. Nejsem v tomto oboru znalá a dala jsem tedy na radu doktorky, jen jsem nepochopila, proč mi paní nezavolala a nesdělila tyto informace telefonicky, ale až na místě. Při další návštěve, kdy byl náhradní termín, jsem zjistila, že paní doktorka již nepracuje na Stomatologii Ječná a termín mi byl zrušen. Myslím, že v těchto případech je více nez vhodné vyřešit tyto změny či komplikace telefonicky, vzhledem k dnešním možnostem, aby pacient neztrácel čas svůj ani čas lékaře.
Paní doktorka mi zároveň opravovala několik kazů a vše bylo v pořádku. Negativně hodnotím pouze tento přístup.

Pani doktorka je moc mila a jeji pristup bych hodnotil 5*. Preventivni prohlidka je ale odbita a neodpovida tomu, jak by mela spravne vypadat. proto davam 3*.

Názor přidán dne 23.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie