Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Dentální hygiena • od 1 200 kč +6 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

V květnu 2018 mi vypadla plomba. Volala jsem do ordinace, zda by mi mohli zub opravit (díra byla opravdu velká a zub křehký). Bylo mi od lékařky vzkázáno, že nechodím na preventivní prohlídky, objedná mě tedy někdy za měsíc a půl. Tento přístup mě šokoval nejen proto, že na poslední prevenci jsem byla (spolu se svým mužem) na podzim roku 2017, ale také proto, že takovéto chování ke klientovi je prostě krajně nevhodné. Nejsem lempl, na prohlídky chodím, většinou jednou za půl roku, někdy jednou za rok. Mé zuby se kazí minimálně, od dětství mám možná dvě plomby, o zuby se starám. Z telefonátu jsem pochopila, že někteří klienti mají právo na dřívější objednání a někteří ne. Toto lživé obvinění, že na prevenci nechodím, a nepříjemný přístup mě donutilo k výměně zubařky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Dobry den, pani doktorku neodporucam na zaklade 1. vstupnej prehliadky a 2. spracovanej plombe:
1. Prehliadka mi prisla rychla / nedokladna, ak to porovnam s priehladkou u ineho zubara.
2. Plomba nebola spravena uplne dokladne, zlomila sa po cca 9 mesiacoch.
3. cakacie doby su dlhe (1+ mesiac), pani doktorka ma uz pravdepodobne vela pacientov.

K pozitivam musim povedat, ze ambulancia je dobra vybavena a dostupna, objednavanie cez znameholekara fungovalo bez problemov.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Vysetreni probehlo pomerne rychle, pecliva fyzicka prohlidka chrupu, jak jsem znala o jinych zubaru, se nekonala. Jen rychla kontrola, nasledny rentgen chrupu a detailni vysvetleni, co vse jde z rentgenu videt. Zrejme tedy jen jiny pristup, mam chrup v poradku, tak nedokazu posoudit, jak by osetreni probehlo v pripade kazu ci jinych problemu.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie