Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

MUDr. Tatiana Brejšová
- promovala na LF UPJŠ v Košicích v roce 1990.
- atestaci prvního stupně v ORL oboru získala v roce 1999.
...

Léčené nemoci

• otorinolaryngologie
  • dětská otorinolaryngologie

Umístění: ORL a FON ambulance Litoměřice Jiný

Dnešní vyšetření katastrofální. Paní doktorka by měla vést vyšetření pouze u dospělých osob. Byla jsem tam se synem a již nikdy více. Arogantní a neempatická. Dopředu neřekla, co bude dělat a pak byla uražená, že syn v pěti letech cukl, když mu strčila cosi dlouhého do nosu a ještě u toho měla dost nemístné řeči. Zažila jsem dost přístupů lékařů, ale pokud nechcete, aby Vaše dítě mělo do budoucna nějaké trauma z doktorů, této lékařce se vyhněte.

Umístění: ORL a FON ambulance Litoměřice Jiný

Byla jsem u paní doktorky s mojí babičkou kvůli sluchadlu.Paní doktorka byla velmi neempatická, rázná, arogantní, neochotná. Chtěla jsem, aby ji seřídila sluchadlo a ona ji skoro nutila, aby si koupila ještě jedno, za tolik peněz. Babička byla z návštěvy velmi rozrušená. Její osobnost se absolutně nehodí, aby pracovala s lidmi. Obrátíme se na jiného lékaře.

Umístění: ORL a FON ambulance Litoměřice vyšetření ucha

Paní doktorka mě ochotně a bez čekání přijala se zánětem v uchu, i přesto že nejsem její pacient a v čekárně měla několik svých pacientů.
Léčba zabrala za 2 dny. Při komunikaci byla ochotná a příjemná.

Umístění: ORL a FON ambulance Litoměřice vyšetření ucha

NIKDY VICE. Po jejim "vycisteni" ucha 3 dny krvaceni ze zvukovodu, bolestivost a podrazdeni jeste 10 dni po zakroku. Neschopna.

Umístění: ORL a FON ambulance Litoměřice vyšetření ucha

Doktorka je arogantní, málo komunikuje, nesnáší staré lidi, je na ně hrubá, nepodíva se lidem do očí. Zažila jsem tuto zkušenost, když jsem zde byla s klientkou, které je 90 let. Sama klientka z tohoto shledání byla nervove vyčerpaná,divila se, že taková doktorka ordinuje.

Umístění: ORL a FON ambulance Litoměřice terapie sluchové vady

Byla jsem u téhle lékařky několikrát s klientkami vyššího věku a to, co předvádí p. doktorka v chování ke starším lidem, to bylo neuvěřitelné. Arogance, řvaní na pacienty, urážky, jediné, co ji zajímá, jsou peníze! V práci jsem doporučila, abychom změnili ošetřujícího lékaře klientů, protože tohle chování je skutečně naprosto neetické a neprofesionální. Chovat se tak k mojí mamince, asi bych se neudržela! Můžete-li, jejím službám se vyhněte, stejné zkušenosti mají i další pečovatelé, takhle paní má zjevný problém se staršími lidmi....já osobně (i když mnohem mladší), bych její služby rozhodně nevyužila.

Umístění: ORL a FON ambulance Litoměřice Jiný

Zkušenost hrozná. Paní doktorka arogantní, beze slova mi vrazila sluchátko do ucha, bez instrukcí. Takto se s pacienty nejedná, jsou to většinou staří lidé, kteří se této aroganci neumí bránit. Jezdíme do Prahy, tam je úplně jiný přístup. Toto byla strašná zkušenost.

Nedoporučuji návštěvu této lékařky. Jednání s pacienty nekorektní. Jak paní doktorky tak sestřičky. Jedná s vámi jako by byla jediná v České republice. Naštěstí si můžu vybrat.

Chování této doktorky je velmi nekorektní, objednané časy absolutně nesedí, přijdete na řadu třeba až 2 hodiny po objednání, bez omluvy, nemám dobrý pocit z této ordinace a určitě se k této lékařce již neobjednám a nedoporučuji.

Děkuji