Praktický lékař pro děti a dorost
Volgogradská 2434/147, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá. Ochotná, vstřícná, empatická, velmi doporučuji.

Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě!

Já nevím, co všichni proti té sestře pořád mají.:-) Mě už před ní varoval můj manžel, který k nim chodil jako malinký, moje kamarádka, která mi doporučila paní doktorku, takže jsem šla našeho chlapečka registrovat ještě jako těhotná s lehkým třesem v žaludku. Chodím tam už rok a půl a se sestrou nemám nejmenší konflikt, ani mi nepřijde namyšlená, ani arogantní, tak jsem asi divná.:-) Zase kdyby byla tak hrozná, neudržela by se na místě tak dlouho, tak se na to dívám já. Každopádně do ordinace dojíždím a budu dojíždět i nadále.:-)

Paní doktorka je opravdu výborná a nemám za čtyři roky neustálých nemocí vůbec žádné připomínky, vždy vyjde vstříc, nezahlcuje dítě zbytečnými léky, ale taky nic nenechává náhodě. Opravdu i sama zavolá, pokud má pocit, že je nějaký problém, který je třeba trochu ohlídat. Jen se člověk nesmí nechat odradit sestrou, která by snad nezrychlila své tempo a zajetý postup, ani kdyby hořelo. Ale paní doktorka stojí za to, aby tuto drobnou nepříjemnost člověk překonal.

K paní doktorce chodíme necelého půl roku, ale překvapila mě její vstřícnost, ochota komunikovat i přes mail. Sestra působí na první pohled přísně, ale jinak je příjemná a milá. Velice doporučuji, na všechny otázky jsme zatím dostali odpověď, paní doktorka je ochotná, milá, prostě na svém místě.

Je to nejlepší dětská lékařka, která může být na Severní Moravě, tak pečlivou a hodnou lékařku jsem ještě nepotkala

Velmi profesionální dětská lékařka.Výborné komunikační schopnosti jak při práci s pacientem, tak i při komunikaci s rodiči. Přejeme další spokojené pacienty!

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. K dětem má perfektní přístup. Paní doktorka volá i o víkendu,aby se zeptala na stav dcerky. Sestřička je velmi profesionální. Možná půsoví přísněji,ale na nás se vždy usmívá,s malou si povídá. V ordinaci je systém, který funguje. Tuto ordinaci mohu jen doporučit.

Perfektní praktik pro děti a dorost, který má otevřenou náruč nejen pro nemocné děti, ale i pro ustarané rodiče. čeká Vás nejen odborný dohled, ale i otevřená náruč plná pohlazeí, dobrých rad a úsměvů, které jako odič potřebujete ve chvílích nouze....... P.s. sestřička i když tak nepůsobí je velmi dobrá duše a v oboru dobrý odborník s léty praxe, přece jen je zeď mezi lékařem a někdy neurputnými až otravnými rodiči....proto ji mějme rádi ......

Paní doktorka je moc přívětivá a empatická. Ochotně vyslechne, poradí. Postupuje pečlivě, nic nenechává náhodám. Chodila jsem k ní od dětství a nerada od ní v osmnácti odcházela. Sestřička je rezervovanější, někdy mi přišlo, že dělá, že mě neslyší. K malým dětem se ale chová mile.