Praktický lékař pro děti a dorost
Pustkovecká 314, Ostrava

Paní doktorka Silberová je velice příjemná,milá,vstřícná a pečlivá v každé situaci.Neznám ve svém okolí nikoho kdo by s ní byl nespokojen a všem vřele doporučuji!

K paní doktorce Silberové chodím se svými dětmi již 12let a vždy jsem se setkala se vstřícným přístupem a ochotou. Obě mé děti 15letý Míša a 11letá Anetka k ní chodí od malička bez jakéhokoliv strachu a vždy se na paní doktorku těší. Děkuji jí za vzornou péči a starost o mé děti.

Paní doktorka je naprosto báječná !

Velice dobrá dětská lékařka s osobním přístupem k pacientům i rodičům.Doporučuji.

velice dobá doktorka která vždy vyhoví

K této paní doktorce jsme jednu dobu jezdili 20 km od bydliště a vůbec nelituji,vynikající lékařka,jako jediná přijela ke mně ihned po narození dcery na prohlídku, i když to taky neměla zrovna nejblíže.Vždy vše kontrolovala s takovou pečlivostí,že jsem byla až ohromena.Vynikající a vřele doporučuji všem!!!

Velmi dobrá lékařka-odborník na pravém místě.Chodila jsem k ní se svými třemi dětmi,nyní k ní dochází i dcerka s vnučkou a taky je velmi spokojená.Vřele doporučuji,ochotná cokoliv vysvětlit,poradit,je trpělivá a velmi příjemná.

Nejlepší P.doktorka co znám.

Kéž bych i já měla v dětství takovou doktorku, jakou je paní Silberová. S dcerou dojíždím, ale neměnila bych. Doporučuji!

Lékařka velmi dobrá na vysoké úrovni,má zájem o pacienta,akorát né každá sestřička na kterou jsem u ni narazila,mi sedla.Některé sestřičky si myslí o sobě bůhví co i když svým vzrůsetm nedosahují 155cm a IQ 50%.Jinak paní doktorka je ochotná a jsem s ní moc spokojena..