MUDr. Taťana Kratochvílová

Pediatr Více

Ostrava 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Dr. Martínka 7, Ostrava

Nejlepší pediatr, jaký kdy v Ostravě byl. Škoda, že paní lékařka je už v důchodě.

Nejlepší-supr Lékař.

velmi dobrý.

Vývorná paní doktorka,měla v lékařské péči obě moje děti a mám k ní stoprocentní důvěru.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Je vstřícná, milá, vždy dobře poradí. K dětem je velmi příjemná a ohleduplná. Taky sestřička je šikovná a ochotná. Můžu jen doporučit.

Vynikající paní doktorka chodila jsem k ní od narození ted k ní chodím se svou dcerou

Paní doktorka je vynikající,chodím k ní s oběma dětmi a mám jen ty nejlepší zkušenosti.Perfekní vysvětlení problému,lidský přístup.Je to asi jediný doktor,ke kterému mám 100% důvěru.Doporučuji všem.

X

Paní doktorka je nejlepší, chodila jsem k ní jako ditě po celou dobu. Měla rozhodně skvělý přístup a hlavně přehled.

Velmi dobrá pediatrička,mam jen kladné zkušenosti.Vřele doporučuji.

Je to perfektní Paní doktorka má velmi dobrý přístup k dětem navštěvují ordinaci už 7 let a nemohu jsi p.doktorku vynachválit. Umí skvěle poradit a hlavně vylečit. PANÍ DOKTORKO MOC DĚKUJÍ ZA PÉČI MÍCH DĚTI.