MUDr. Taťána Kárníková

Sam. ordinace PL - gynekologa
Palackého 48, Smiřice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí prenatální vyšetření

Dokud jsem si nechávala predepisovat antikoncepci, neresila jsem jeji přístup.Ale kdyz jsem otěhotněla, byla jsem lacna po informacích z jejich úst..jedine co mi predepsala byly predrazene vitaminy, zadna informace z jeji strany, doporuceni ani zájem...v čekárně jsem s pupkem čekala i přes hodinu a potom jsem za pul minuty byla venku, bez jakékoliv informace o
Miminku, vzdycky jsem to probrecela, nedostala jsem ani jeden obrazek ultrazvuku a kdyz uz ho delala, tak monitor mela otoceny tak, abych
Na to nevidela...proste priserny pristup, pro mladou nezkusenou maminku ????

Č

Vždy když jsem šla na kontrolu tak jsem po jejím "zákroku" krvácela a hrozně to bolelo. Nevím jestli se to stalo i jinde ale s prominutím hledám si doktora jinde. K ní už mě nikdo nedostane ani párem volů!

U této lékařky jsem byla s dotazem na změnu ATK. Slušně jsem požádala o tip na preparát, který by nevyvolával migrény. Dala (spíše předhodila) mi jen letáček s jednou novou perorální ATK. Na jiné možnosti jsem se musela vyptávat sama. Připadala jsem si jako nějaká otravující podřízená. Jiné alternativy zkrátka nejsou tak výdělečné. Žádná ochota. Bohužel další lékařka - businessmanka.
Michaela

K paní doktorce jsem začala chodit,že tam byla zapsaná i mamka,,na prvním vyšetření mě nic neřekla a já byla vykulená,,další vyšetření vypadali asi takhle dobrý den,položte se a nashledanou ,, od té doby co jsem začala mít problémy z mykozami a šla na vyšetření,,paní doktorka jen napsala recept a řekla to máte na ty výtoky a nazdar,,vše jsem si musela hledat na internetu,,minulý týden jsem tam šla s problémem a paní doktorka mě vyšetřila opět nic neřešila já jí řikala o problému a nic tahala jsem z ní vše jak z chlupaté deky,pak mě oznámili,že mám stafylokoka,dali recept a opět nic neřekli,, mám toho plné zuby jdu jinam

Nejhorší, co jsem zažila. Strašné fronty, k sestře se chodí po dvou, takže taky před druhou pacientkou informujete o tom, co vám je. Paní doktorka nemluví. Při prvním, bohužel nevydařeném těhotenství, mi beze vrazila žádanku na krev se slovy "Hm, to se asi potratí", výsledek testu mi řekla do telefonu "z toho nic nebude, je to slabý, přijďte si ještě pozítří, ale nic z toho nebude". Nestihla jsem se na nic zeptat, přes slzy jsem neviděla a už jsem byla na chodbě. Takže tam již nikdy.

Asi čtu o jiné lékařce, než kterou znám já. Má zkušenost je podstatně horší. Když jsem si objevila bulku v prsu, byla z toho hodně vyvedená z míry, čekala podporu, doma jsem měla malé děti... Paní doktorka jako by se na mne ani nechtěla podívat a řekla, no máte tam bulku. Půjdete na mammografii. Psychicky jsem byla na dně ji při příchodu do ordinace, ale teď slzy nebyly k zastavení. Paní doktorka mi řekla, že můžu odejít, přitom jsem vůbec nebyla odejít schopna, tak jsem si mezi vzlyky požádala alespoň o prášek na uklidnění. Jak jsem se dostala domů nevím, slzy se ten den nezastavily. Proto tuto paní doktorku nedoporučuji

Pokud se paní doktorky na vše nevyptáte, tak vám nic nepoví. Což je například u prvního těhotenství dost špatné. Byla jsem s paní doktorkou spokojená dokud jsem si chodila pouze pro recept a na prevenci. Jinak se s ní absolutně nedalo rozumně domluvit. Velmi mě zklamala a přecházím k jinému lékaři. Své známé bych ji určitě nedoporučila.

Paní doktorka velmi dobrá dokud nemáte problém a nechcete znát její názor.Když nemluvíte vy,tak paní doktorka také ne.Teď mám hodného a pečlivého lékaře s kterým jsem velmi spokojená.

Pani doktorka i sestřička jsou velmi milé. Vždy když jsem měla problém, mě přijala. Musím ovšem s velkým zármutkem napsat, že diagnosticky naprosto selhala. Ve svém vymodleném těhotenství jsem za ní chodila se stupňujícími se bolestmi břicha, které se stupňovaly. Paní Dr. vždy udělala UZV přes břicho, vaginálně mě vůbec nevyšetřila. To se opakovalo ještě 2 hodniny před potratem vymodleného miminka. V nemocnici se velmi divili, co je to za lékařku, která nerozpozná popisované kontrakce a nenapdne jí ani jednou vyšetřit pacientku vaginálně. Kdyby to totiž paní Dr. udělala, daly se kontrakce nejspíš zasatvit. Ovšem ne po týdnu kontrakcí bez zásahu lékaře! Naše miminko možná mohlo žít, stačilo jediné, pořádně mě vyšetřit a včas odeslat do nemocnice. Moc to bolí....Od paní Dr. okamžitě odcházím. Milý úsměv totiž problém neřeší, zvláště je-li opravdu vážný.