Praktický lékař pro děti a dorost
Žlutická 9, Plzeň

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka má v péči obě naše děti a nikdy bych neměnila. Má naprosto skvělý přístup k dětem, jak ona, tak sestřička. Rodiče zbytečně nestraší, zároveň zbytečně nezlehčuje, vše hezky vysvětlí, nikdy nic nezanedbala.

Skvělá a vstřícná paní doktorka i sestřička, neměnila bych. Umí to s dětmi, rodičům vše vysvětlí. Všem doporučuji.

Velice příjemné a přívětivé vystupování jak od paní doktorky, tak od sestřičky. Je empatická, což velice oceňuji. S dětmi i s rodiči to umí a velice ráda mi odpoví a vysvětlí vše na co se zeptám. Jinak bych nevolila a jsem naprosto spokojená.

Velmi vstřícná a důsledná pí. doktorka, úžasný přístup jak k rodičům, tak dětem,rovněž tak sestřička. Opravdu andělé v bílých pláštích. Chodíme k ní již 15 let.

Vždy jsem velmi spokojená,chodím s dětmi již16 let k této paní doktorce,nikdy nic nepodcenila,řádně vyšetřila,je moc příjemná na děti,umí to s nimi.Je empatická,poradí,pomůže ona i její velmi schopná zdr.sestra.

Mám 1,5 roku syna a musím se paní doktorky zastat, nikdy jsme nečekali hodiny, navíc vždy zvala na prohlídky pouze v ten den, kdy vyšetřovala miminka. Když jsem náhodou omylem dorazila mezi nemocné děti, byla zděšená. Má výborný přístup k dětem i maminám, žádné zbytečné strašení a podpora v hysterii kvůli průjmu, jak tomu je jinde...Papírky do průkazky vkládá, ale proto, že vyšetřuje častěji, než je v průkazce předtištěno. Kdyby tady někdo psal o nějakém závažném onemocnění, které paní doktorka zanedbala, tak prosím, ale prkotiny typu nálada, kdo ji občas špatnou nemá? Nám se to nestalo, myslím, že proto, že nechodíme do ordinace naštvaní, podezřívaví, atd.

je pravda,že čekání je strašné a že i mimča musí trávit hodinu v čekárně,ale s přístupem a léčbou jsem spokojená

Nejlepší

naprosto nejlepší dětská doktorka v širokém okolí plzně....je pravda, že se ráda občas vybavuje, avšak její přístup k dětem a její vstřícnost jsou něco, co se jen tak nevidí. chodila jsem k ní s dětmi ráda, chodím, a chodit vždy budu...prostě nejlepší p. doktorka....vřele doporučuji

Dřív jsem byla spokojená,ale jako dítě,pak se narodilo dítě mě a paní doktorka mě nebrala tak vážně jak jsem chtěla,chovala se ke mě pořád jako k dítěti a né jako k matce.