Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Operace očních víček

Plastická operace břicha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně ja...

• plastická chirurgie

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava modelace prsou

Pan doktor je úžasný vřele doporučuji tuhle kliniku byla jsem na modelaci prsou a jsem nesmírně spokojená pan doktor je velmi příjemný vstřícný a milý líbí se mi že vám hlavně poradí doporučí atd.....Jsem moc spokojená jak s komunikací tak i s personálem sestřičky příjemné milé krásné čisté prostředí vše na špičkové úrovni.Pokud plastický chirurg tak jedině Pan doktor Zakout je špička ve svém oboru.Velmi příjemný člověk.Moc děkuji ještě jednou Cleopatra Clinik za nejlepší výsledek a péči.

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava zvětšení prsou

Pan doktor Zakout je vstřícný, chápavý a příjemný. Termín byl rychlý. Všichni na klinice jsou velmi milí. S výsledkem operace jsem velmi spokojená.

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava estetická chirurgie

Podstoupila jsem operaci faceliftu. Po operaci jsem si všimla, že moje pokožka nebyla rovnoměrně rozložena a v důsledku toho se vytvořily vrásky.Můj obličej je kluzkýZa uchem se však objevily velké vrásky.

MUDr. Taisir Zakout

pro upřesnění se jedná o může nikoliv o ženu, jak pacient píše. Bylo by fér uvést , že vrásky za uchem pacient měl už před operací, což je zdokumentováno na předoperační fotce. Taky nutno zdůraznit, že tento pacient nedodržoval pooperační doporučení a na první převazy chodil bez obvazů, ty si opakovaně sundával sám doma. Přitom právě tyto kompresivní obvazy jsou nesmírně důležité ke správnému přilepení kůže ke spodině.
S pozdravem a přáním pěkného dne Cleopatra Clinic

Á

Jsem zhruba 6 týdnů po zmenšení a úpravě prsů.Jsem nadšená a lituji,že jsem se neodhodlala dříve.Po konzultaci šlo vše rychle.Termín již za měsíc.Jednodenni hospitalizace,doma atb.Léky od bolesti skoro nebyly potřeba.Pravidelné kontroly,usměvavé sestřičky a milý pan doktor.Za mne 1s hvězdičkou

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava Jiný

Na Cleopatra Clinic jsem se rozhodl podstoupit otoplastiku. Objednal jsem se na konzultaci, kde jsem byl informován o tom jak zákrok probíhá, jaká jsou možná rizika apod., také jsem se zeptal na pár dalších informací, které mi pan doktor rád zodpověděl. Poté jsme vybrali vhodný termín.

V den zákroku jsem se dostavil na kliniku a byl jsem zaveden na pokoj, kde jsem si mohl odložit věci, potom následoval samotný zákrok, který jsem podstoupil v lokální anestezii. Během zákroku se mnou doktor i sestra komunikovali, co se právě děje. Vše proběhlo bez problémů. Po zákroku jsem byl ještě poučen a dostal termín na kontrolu a převaz a léky na bolest.

S výsledkem jsem maximálně spokojen, skoro se teď nepoznám. Rozhodně můžu všem Cleopatra Clinic doporučit a chtěl bych poděkovat panu doktorovi a sestřičkám za skvěle odvedenou práci.

V Cleopatra clinic jsem podstoupila zvetseni prsou a opravdu mohu jen doporučit, konečně mám plný, krásný dekolt , který jsem si vždy přála, pan Doktor Zakout je velmi pečlivý a ochotný a celý jeho tým taktéž, velmi příjemné sestřičky, které se starají po celou dobu pobytu , moc Vám všem děkuji a pokud někdo váháte , určitě běžte, výsledky zde určitě stojí zato ! :-)

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava vyhlazení vrásek

Ja jsem naprosto spokojena jak s Panem Doktorem Tak se celym personalem dojizdim k nim az ze Svycarska protoze kvalita a pristup je skvela a dojizdet budu mohu jen doporucit

11.10 jsem u pana doktora Zakouta podstoupila augumentaci poprsí. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu sestřiček, které se o mě staraly a speciální díky panu Zakoutovi, který si na mě udělal čas i mimo svou pracovní dobu. Váhate-li, kam na augumentaci,tak mohu pana doktora jedině doporučit,je to opravdu člověk na svém místě a pro své pacientky udělá maximum. Takže ještě jednou děkuji mockrát!

Umístění: Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava Gynekomastie

Skvělý přístup pana doktora i sestřiček, všichni jsou milí a vstřícní. Výsledek operace je perfektní.

Tento týden jsem si byla splatit svůj sen . Z mých 70A mám dokonalý plný hrudník 70C. Před zákrokem jsem měla obavy , jestli se mi budou prsa líbit , nebudou moc velké nebo malé , ale dnes jsem je spatřila a mohu jen říct ,že jsem se do nich zamilovala . Pán Doktor má ruky ze zlata . Celý den jen chodím kolem zrcadla a musím se prohlížet . Mic děkuji

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane Doktore,
dostal jsem na vás velmi dobrou referenci od kamarádky. Na konci října jsem si udělal 2 tržné rány v obličeji, které mě byly zašity v úrazovce. Nicméně na čele a pod oken mě vznikly 2 nevzhledné jizvy. Chtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti odstarění a zde je možno se k vám skrz tento problém objednat?

Budu velmi vděčný za vaši zpětnou vazbu.

jizvy se určitě nedají úplně odstranit,dá se někdy vylepšit jejich charakter. Pošlete prosím fotku dané jizvy přímo na email kliniku a podle toho Vám napíšu možnosti
S pozdravem Dr, Zakout

Dobrý den p. doktore,
chtěla bych v Ostravě podstoupit labioplastiku a vzhledem k Vašemu vytížení vím, že u Vás to nebude možné, proto mám dotaz, kterého lékaře byste mi na tento zákrok doporučil. Děkuji za pomoc

Operaci můžeme provést na naší klinice v centru Ostravy. Můžete nás kontaktovat přímo na náš email nebo telefonicky.