Mgr. Tadeáš Samuel Zborník

Psychologické konzultace • 1 200 Kč

Relaxační techniky a meditace • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychologie Můstek

Jsem komunikativní člověk s pozitivním přístupem k druhým. Přijímám každého člověka v jeho individualitě. Rád se vzdělávám a získávám nové poznatky a ...

• psychoterapie
  • klinická psychologie
  • návykové nemoci
Zobrazit více

Umístění: Ordinace klinické psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček psychoterapie

Ideální terapeut, navštěvuji ho už dva roky a vždycky mě podpořil, když jsem potřebovala. Empatický, mnoho mě naučil a pomohl mi zorientovat se v mých problémech. Queer friendly. Respektuje pacienty a je empatický. Moc doporučuju.

Zatím je za mnou první sezení, ale mám velmi dobrý pocit. Uvidím dál jak se nám spolupráce bude dařit. Zatím Děkuji

Pan Tadeáš je nejlepší terapeut. Neškatulkuje jako jeho kolegové, snaží se maximálně pomoci. Každého vnímá jako individuální osobnost. Je člověk na svém místě. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Psychologie Můstek psychoterapie

K panu Zborníkovi jsem se objednala na doporučení dvou přátel, a svojí maminky. Docházím pravidelně, a jsem nadmíru spokojená. :) Jeden z mých TOP 3 terapeutů vůbec. Doporučuji!

Umístění: Ordinace klinické psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček Jiný

Působí arogantně, nedostatek empatie, nedostatečná komunikace, namyšlený, moc velké sebevědomí
Doporučuji vyhledat někoho jiného
Pan Mgr za to nestojí

Umístění: Psychologie Můstek psychologické konzultace

Spokojenost se vstřícným přístupem, příjemné prostředí, doporučuji všem přijít si popovídat.

Umístění: Psychologie Můstek Relaxační techniky a meditace

Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem.

Umístění: Psychologie Můstek Psychologické a psychoterapeutické konzultace

Upřímný, empatický a srdečný psycholog, který dělá čest svému oboru. Profesionál s partnerským přístupem, co Vás obohatí svým přehledem i nadhledem, potěší a ze srdce poradí. :) Děkuji za každé setkání

Umístění: Psychologie Můstek

Pan Mgr. Tadeáš Samuel Zborník
psycholog byl velmi laskavý milí a přátelský velmi ochotný zamě byl supr všem doporučuji

Umístění: Psychologie Můstek psychologické konzultace

Hodnotit po takové chvilce nelze, zatím jsem ale celkem spokojena a jsem zvědavá kam mne to posune :)