Sylvie Schwarzová, zubař Valašské Meziříčí

Zubař

Pod Stínadly v RD, Valašské Meziříčí
Praktický zubní lékař

2.5

K pani zubarce Schwarzcove chodim nejaky rok,znam ji nejen osobne,ale i jako moji doktorku.Byla vzdycky mila a hodna,ale v posledni dobe nejsem s jejim vysledkem spokojena.Skoro vsechny plomby,ktere mne vymenila nebo spravovala vypadly nebo byly tak ostre,ze jsem mela porezany jazyk a to nemluve,kdyz mne otevrela pusu a natrhla moje koutky az do krvaceni.Vzalo to nekolik tydnu nez se mne to zahojilo a prestalo bolet.Na muj vzkaz neodpovida.Je mi lito,ale hledam noveho citlivejsiho zubare.Je naladova,narika si,nedoporucuji.

Paní zubajda, nebere telefony jak pevnou tak mobilní telefon již několikátý den, domluva s ní je šílená.
O takový přístup opravdu nemám zájem!!!

Velice špatná, nedoporučuji! Radši budu bez zubů.

K paní Schwarzové, která má na dveřích napsáno, že je praktický zubní lékař, jsem přišla s prosbou o výměnu plomby za bílou. Zub hned vedle měl malý kaz, proto šlo dohromady o 2 bílé plomby. Výsledek jejího "profesionálního přístupu" je takový, že jsem u ní byla přesně 12x, na 1 plombě se udělaly dírky, druhá je po X předělávkách v pořádku, ale upadlo mi díky ní kus zdravého zubu, který byl nahrazen plombou, která vypadává. Poprvé jsem ordinaci navštívila v červenci a nyní je únor ... a ani ty 2 zuby nejsou v pořádku. Paní Schwarzová i sestry (které se zrovna střídaly) se k vám chovají mile, to je tak jediné, co jim nelze vytknout. K zubaři se ale chodí z jiného důvodu. Mohla bych pokračovat tím, co tam všechno nefungovalo, ale pravděpodobně to k ničemu nepovede. K paní Schwarzové doporučuji jít až ve chvíli, kdy budete v důchodu, budete mít hodně času a budete si chtít povykládat, penze bude dost vysoká a na zubech už Vám nesejde, protože budete mít v zásuvce přichystanou zbrusu novou protézu. Proti paní Schwarzové nic nemám, ale proti zubařce Schwarzové bych použila všech zbraní, aby už nedělala víc škody než užitku, zuby máme jen jedny! Mluvím jen o svých zkušenostech, které už nejdou označit za náhodu. Nejhorší na tom je, že paní zubařka si žádného pochybení není vědoma, nikdy se k ničemu nevyjádřila, dávala jsem ji neustále šance, ale každou další návštěvu mě usvědčovala v tom, že to opravdu nemá cenu, že to lepší nebude.