MUDr. Sylvie Schwarzová

Zubař Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Praktický zubní lékař
Pod Stínadly v RD, Valašské Meziříčí

Zkušená a hodná paní zubařka. Když jsem potřeboval, vždy mi pomohla a dala zuby do pořádku. Samozřejmě se občas musí počítat s mírným zpožděním, ale vzhledem k počtu pacientů a urgentním případům, je to zcela pochopitelné.

K paní zubařce jsem šla s akutním zubem a měla mne vzít mezi 8-8³⁰... A místo toho to bylo až po 10 hod a to mi Pichla injekci a že za 10 min pokračování a z 10 min bylo 45 min ... A místo mne vzala jinou pacientku takže jsme se sebrala a šla domů .... Takový přístup teda jsem ještě nezažila ....

K pani zubarce Schwarzcove chodim nejaky rok,znam ji nejen osobne,ale i jako moji doktorku.Byla vzdycky mila a hodna,ale v posledni dobe nejsem s jejim vysledkem spokojena.Skoro vsechny plomby,ktere mne vymenila nebo spravovala vypadly nebo byly tak ostre,ze jsem mela porezany jazyk a to nemluve,kdyz mne otevrela pusu a natrhla moje koutky az do krvaceni.Vzalo to nekolik tydnu nez se mne to zahojilo a prestalo bolet.Na muj vzkaz neodpovida.Je mi lito,ale hledam noveho citlivejsiho zubare.Je naladova,narika si,nedoporucuji.

Paní zubajda, nebere telefony jak pevnou tak mobilní telefon již několikátý den, domluva s ní je šílená.
O takový přístup opravdu nemám zájem!!!

Jde o velmi hodnou a svědomitou lékařku.Doporučuji.

Chodím už k p.Doktorce cca 7 let. Ze začátku to nebylo moc dobré, měla i chladnější přístup, ale za poslední 2 roky je už o hodně lepší - celkově. Takže k ní chodím i dál a budu stále. Přístup má dobrý. A co se týče čekání, taky jsem se párkrát načekala, ale za to nemohla jen p.Doktorka, ale lidi, kteří jako bolestivé případy měli chodit na 7hod. ráno a oni si přišli klidně i v 11hod.,tak to mě trošku naštvalo, že když jsem byla objednaná na určitou hodinu, že jednoho pána vzala přednostně.Tak nejsem doktor, tak nevím jak moc to bylo akutní,přesto jsem počkala.jindy jsem už nečekala déle než 0,5hod.A to se ještě snést dá..

Velice špatná, nedoporučuji! Radši budu bez zubů.

K paní Schwarzové, která má na dveřích napsáno, že je praktický zubní lékař, jsem přišla s prosbou o výměnu plomby za bílou. Zub hned vedle měl malý kaz, proto šlo dohromady o 2 bílé plomby. Výsledek jejího "profesionálního přístupu" je takový, že jsem u ní byla přesně 12x, na 1 plombě se udělaly dírky, druhá je po X předělávkách v pořádku, ale upadlo mi díky ní kus zdravého zubu, který byl nahrazen plombou, která vypadává. Poprvé jsem ordinaci navštívila v červenci a nyní je únor ... a ani ty 2 zuby nejsou v pořádku. Paní Schwarzová i sestry (které se zrovna střídaly) se k vám chovají mile, to je tak jediné, co jim nelze vytknout. K zubaři se ale chodí z jiného důvodu. Mohla bych pokračovat tím, co tam všechno nefungovalo, ale pravděpodobně to k ničemu nepovede. K paní Schwarzové doporučuji jít až ve chvíli, kdy budete v důchodu, budete mít hodně času a budete si chtít povykládat, penze bude dost vysoká a na zubech už Vám nesejde, protože budete mít v zásuvce přichystanou zbrusu novou protézu. Proti paní Schwarzové nic nemám, ale proti zubařce Schwarzové bych použila všech zbraní, aby už nedělala víc škody než užitku, zuby máme jen jedny! Mluvím jen o svých zkušenostech, které už nejdou označit za náhodu. Nejhorší na tom je, že paní zubařka si žádného pochybení není vědoma, nikdy se k ničemu nevyjádřila, dávala jsem ji neustále šance, ale každou další návštěvu mě usvědčovala v tom, že to opravdu nemá cenu, že to lepší nebude.

Já musím říct, že s přístupem paní zubařky jsem byla spokojená. Šla jsem k zubaři vlastně po nějakých 8 letech, takže jsem z toho měla právem obávaný strach. Ale vše bylo vklidu, přístup...celkové jednání. Ano, stalo se párkrát, že jsem čekala i hodinu, přesto, že jsem byla objednaná...Ale z mých asi 5 návštěv to bylo 2x. Takže vpohodě.

hodna , obetava