Zařízení klinické psychologie
Žižkova 2379, Karviná

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Zařízení klinické psychologie Jiný

Nejenom skvělá psycholožka s lidským přístupem, ale neskutečně obětavá. Když se můj stav zhoršil, stačilo zavolat a mimo plánovaný termín mi poskytla pomoc alespoň telefonicky v době přestávky. Potom ještě další den telefonovala, jak na tom jsem. Na pacientech jí opravdu velmi záleží.

Mgr. Sylva Drozdová je prostě skvělá klinická psycholožka. Je empatická, vyslechne, poradí. Skvělé se s ní komunikuje!! Má velmi lidský přístup a snaží se opravdu pomoci! Tuto psycholožku mohu jen doporučit!

Výborná psycholožka. Dokáže pomoci, je milá, usměvavá s lidským přístupem. Určitě tuto psycholožku doporučuji.

Mgr. Drozdová je vynikající psycholožka. Je velmi milá a empatická. Je schopna vyslechnout, poradit. Určitě tuto psycholožku s lidským přístupem doporučuji!!!!

Mgr. Drozdová je vynikající klinická psycholožka s lidským a empatickým přístupem. Dokáže opravdu pomoci. Tuto psycholožku určitě doporučuji.

Mgr. drozdová je skvělá psycholožka. Má skvělý přístup, dokáže opravdu pomoci. Doporučuji.

Mgr. Drozdová je skvělá,empatická, velmi chápavá, obětavá a s lidským přístupem. Dokáže člověka pochopit, povzbudit a hlavně pomoci. Určitě doporučuji!!!!

Mgr. Drozdová je velmi dobrá klinická psycholožka. Jeji chování a vystupování je na velmi vysoké úrovni. Dokáže opravdu pomoci. Je empatická, usměvavá, dokáže se vcítit do problému klienta a opravdu pomoci!!!! Určitě tuto psycholožku doporučuji!!!!!

Mgr. Sylva Drozdová je velmi milá, příjemná a usměvavá psycholožka. Dokáže člověku opravdu pomoci. Je to odborník! Určitě doporučuji!!!!

Nejlepší,skvělá, všem doporučuji!!!!