Sam. ordinace PL - stomatologa
U Stadionu 756, Chrudim

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Paní zubařka je úžasná osoba, chodím k ní už řadu let, a nikdy jsem neměla problém, na trhání zubů bez problémový přístup. Sestrička také milá a v super osoba. I když nevypadá paní doktorka na první dojem příjemně, je úžasná a neměnila bych

Jana T.zřejmě nenavštívila zubní ordinaci od základní školy.To se pak nemůže divit,že pan doktor lomil rukama.Za to jistě nemůže paní doktorka Drábková.Je to velmi svědomitá lékařka ,která pacientům vyjde maximálně vstříc a za svoji práci se nemusí stydět.

K pani doktorce Drabkove jsem chodila uz na zakladni skole a muzu rici, ze diky ni jsem ziskala panickou hruzu ze zubaru. Zakroky byly bolestive (a to i obycejne vrtani, coz nechapu doted) a pani doktorka me svym zjevem akorat desila. Nyni chodim k jinemu zubari a ten kdyz videl co mi pani Drabkova provedla v puse, jen zalomil rukama. Ted musim vydavat dost penez i casu na to, aby mi zuby spravil OPRAVOVY ODBORNIK a ne nekdo jako ona. Rozhodne NEDOPORUCUJI!

Paní Zubařka je skvělá, nedávno mi dělala nový zub a jeden dodělávala, na požádání mi to opíchala a dala si velmi záležet, není vůbec poznat, že je ten zub dodělávaný takhle příjemně jsem se u zubaře nikdy necítila, vřele doporučuji. A jaký má ceny v porovnání s jinými zubaři nevím, ale když už jsem si ty zuby nechala takhle zkazit tak teď musím něco obětovat takže mě vůbec netíží že tam ňáký pěníze nechám...

Paní doktorka je velmi milá a příjemná, snaží se vždy vyjít vstříc.

paní doktorka i sestřička jsou v pohodě. Chodim k ní už od základky.

je fajn

Jsem velice spokojená.

Ž

Paní doktorka je moc hodna a sestřička také a když chci,tak mě drží za ruku.

Je v budově mé ZŠ a proto k ni chodím od mala, a doopravdy jsem spokojen. Ale jediná výtka: Hrozně náladová a občas nepříjemná sestřička.