Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ani ja nemam s touto doktorkou pozitivni zkusenost, s rozsazhlym hnisavym zanetem (rosacea) v obliceji sem se dostavila s prosbou o pomoc, tu neposkytla, neporadila, pouze pry muze napsat neschopenku.. pricina zanetu je pry neznama, ani me prosbe o predepsani antibiotik nevyhovela, tudiz pomohli az o hodinu dele ve FN Plzen nasazenim antibiotik na 6 mesicu. Ztrata casu. Nikdy vic

S paní doktorkou nemám zrovna pozitivní zkušenosti. Trpím atopickým ekzémem a paní doktorka mi za celé 3 roky nebyla schopna předepsat jinou mast než belosalic (kortikoidová mast) tím řešila pokaždé mou návštěvu u ní. Po nějaké době se mi začali objevovat strie na nohou, bez jakýkoliv změn na mojí váze. Navštívila jsem ji proto znovu a jediné co jsem se dozvěděla bylo, že je to asi změnou mojí postavy (nesmysl). Poté jsem si sama vyhledala, že právě tato mast mi způsobila jizvy, o kterých mě paní doktorka ani neinformovala a sotva si je prohlédla. Proto bohužel z mé zkušenosti nedoporučuji.

MUDr. Štěpánka Pavcová

Kortikoidy jsou léčbou 1. volby u atopického ekzemu,když je nemocný používá,tak jak mu lékař doporučí, to znamená pouze po určitou dobu, nedochází k nežádoucím účinkům. Aby došlo k tvorbě strií po kortikoidem musela by nemocná používat tuto mast opravdu hodně dlouho. Nemocného si vždy svědomitě vyšetřím a jestliže jsem nezhonotila nález v souvislosti s léčbou,tak si za tímto odborně stojím.Myslím,že mám v oboru dlouholeté zkušenosti, léta praxe na kožní klinice a stále přibývající počet nemocných, kteří chtějí být ošetřování na naší ambulanci o tom svědší, Takže s uvedeným hodnocením nemohu souhlasit.Vždy jsem přístupná novému vysvětlení nemocnému nemocnému.