Umístění: STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o. Jiný

Doktor Sýkora správné dbá na prevenci a snaží se i prakticky znázorňit a ukázat, kde vězí aktuálně možný rozvinutelný problém. Ukáže, jak ho řešit a o svůj chrup dbát. Doporučil i pomůcky a návštěvu dentální hygieny, kde změří mezizubní problémy. Ty často vypadají nenápadně. Ovšem počínající problémy je třeba odhalit a začít o chrup správně pečovat. Jsem velmi nadšená z trpělivého vyšetření a vysvětlení - jak čistit nití, tak jak předejít rozvoji.

K doktoru Sykorovi jsem se dostala s akutni bolesti. Nejsem jeho pacientka a i presto byl velmi mily a hlavne trpelivy. Nic neuspechal, vse promyslel a hlavne neveril jen memu tvrzeni, ktery zub boli. Ja mohu vrele doporucit, jenom skoda, ze nemuzu k nemu chodit, protoze v soucasne dobe nebere nove pacienty. Ja mam ze zubaru veliky strach a u neho jsem to zvladla. Michaela Karanov

Chodila jsem k panu doktorovi v Brne a byla jsem vzdy velice spokojena. Svou praci dela kvalitne a precizne a po te, co odesel do Breclavi, se mi nedari najit nahradu. :0)

MDDr. Sýkora je v prvé řadě lékaře, který dbá na prevenci, proto je důraz na dentální hygienu tak zdůrazňovaný. Mám s ním výbornou zkušenost a mohu jen doporučit! Je jedním z těch, kdo umí víc, než průměrný zubař a jelikož v minulosti pracoval v zubní ambulanci v Brně, mohu potvrdit, že vždy patřil mezi oblíbené a hlavně profesionální zubaře. :)