Umístění: STOM. CENTRUM MUDr. Ivo Marek, s.r.o. Jiný

Doktor Sýkora správné dbá na prevenci a snaží se i prakticky znázorňit a ukázat, kde vězí aktuálně možný rozvinutelný problém. Ukáže, jak ho řešit a o svůj chrup dbát. Doporučil i pomůcky a návštěvu dentální hygieny, kde změří mezizubní problémy. Ty často vypadají nenápadně. Ovšem počínající problémy je třeba odhalit a začít o chrup správně pečovat. Jsem velmi nadšená z trpělivého vyšetření a vysvětlení - jak čistit nití, tak jak předejít rozvoji.

K doktoru Sykorovi jsem se dostala s akutni bolesti. Nejsem jeho pacientka a i presto byl velmi mily a hlavne trpelivy. Nic neuspechal, vse promyslel a hlavne neveril jen memu tvrzeni, ktery zub boli. Ja mohu vrele doporucit, jenom skoda, ze nemuzu k nemu chodit, protoze v soucasne dobe nebere nove pacienty. Ja mam ze zubaru veliky strach a u neho jsem to zvladla. Michaela Karanov

Chodila jsem k panu doktorovi v Brne a byla jsem vzdy velice spokojena. Svou praci dela kvalitne a precizne a po te, co odesel do Breclavi, se mi nedari najit nahradu. :0)

MDDr. Sýkora je v prvé řadě lékaře, který dbá na prevenci, proto je důraz na dentální hygienu tak zdůrazňovaný. Mám s ním výbornou zkušenost a mohu jen doporučit! Je jedním z těch, kdo umí víc, než průměrný zubař a jelikož v minulosti pracoval v zubní ambulanci v Brně, mohu potvrdit, že vždy patřil mezi oblíbené a hlavně profesionální zubaře. :)

Do StomatoCentra chodím už přes 10 let. Zubaři se tam střídají, takže si člověk už i zvykl, že vždy po čase, když si na svého zubaře zvykne, mu ho zase vymění a to se mi teď zase stalo. Doposud mi to nevadilo. Stejně, podle čeho si má člověk zubaře vybrat, než podle toho když k němu zajde osobně. Dát na komentáře lidí se nedá, každý prostě máme jinou zkušenost, každému vyhovuje něco jiného. Nelíbí se mi, když lidi tady píší, že jim doktor dopředu nic neřekl. Jenže pacient má taky pusu a může se zeptat! Takže podle tohoto bych nesoudila. Teď jsem se objednala opět ke svému zubaři v StomaCentru, přijdu tam a tam na mě číhal nový zubař! MDDr. Sýkora. Kolikrát je o i jen o sympatiích. Jak vám člověk není sympatický, něco vám na něm nesedne (nemyslím vzhled, ale pocit z jeho chování, vyjadřování, postupu práce,..), tak může být sebelepší na práci, pro vás dobrý nebude. A tak to vnímám já u dr. Sýkory. Ten měl jen péči o zubní hygienu (prachy), přitom v Centru na to mají oddělení, tak mi nevyhovovalo, že mě začal poučovat hygieně jak často tam mám chodit na odborné čištění. Přesto, že jsem u nich na hygieně byla, kde mi řekli, že mám vše OK a stačí další návštěva za rok (už nepůjdu vůbec, tímto způsobem peníze utrácet nepotřebuji). Přišla jsem na kontrolu, zda nemám kaz a jak jsou na tom staré plomby. Nic z toho nezkontroloval, jen projel dásně, aby mě mohl poučit o mezizubních karáčkách a niti. Ale že by tím jejich "šperhákej" projel zuby a plomby, to ani náhodou. Jen se zajímal o stáří korunky, zda by nepotřebovala vyměnit (opět jistné prachy). Takže jsem ani neměla chuť se ho na cokoliv ptát. I kdyby mi kaz našel, nevím proč, je to můj pocit, nevěřila bych mu a nenechala bych si od něj vyvrtat kaz. Druhý člověk s ním může být spokojený. Já jdu zkusit někoho jiného, jen nevím koho a jak hledat. Tak snad budu mít štěstí.